Sivilceli Ciltler Evde Siyah Nokta Bandı Yapımı..! (Çok Etkili)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben denedim 2 gün önceeee allahımmm yüzüm kıpkırmızı olduuu yandı yandı siyahcıklarda gitmedi youtubeden baktım aynısını denedimmm olmadı bide yetmez gibi sivilce çıkarttı proteyin patlaması yaşadı yüzüm sanırım :)))

kız allerjin mi var yoksammmm :26:

akrepcik sen jelatin ya da jöle demişsinde dr.outkerin tartjölesi var mavi pakette önünde tart resmi olan oda sade ve aromasız ,kullandığın o mu?çünkü resmini paylaştığın jelatin türkiyede yok sanırım nette aradığımda bulamıyorum.bu gidişle aktara bakıcam ama marketlerden alan varsa paketin dışına nereden aldığını yazabilir mi?bi de anca ışıkta ayna dibinde görünen minik tüyler var ama normalde hiç gözükmüyor sarılar yani ve çok ufak acaba onları ağda gibi çeker mi bu bant normalde gözükmüyolar rahatsız etmiyolar sonra yerine daha koyu kalın çıkmasınlar :KK43:(( böyle bi yan etki gören var m?

Son düzenleme:
akrepcik sen jelatin ya da jöle demişsinde dr.outkerin tartjölesi var mavi pakette önünde tart resmi olan oda sade ve aromasız ,kullandığın o mu?çünkü resmini paylaştığın jelatin türkiyede yok sanırım nette aradığımda bulamıyorum.bu gidişle aktara bakıcam ama marketlerden alan varsa paketin dışına nereden aldığını yazabilir mi?bi de anca ışıkta ayna dibinde görünen minik tüyler var ama normalde hiç gözükmüyor sarılar yani ve çok ufak acaba onları ağda gibi çeker mi bu bant normalde gözükmüyolar rahatsız etmiyolar sonra yerine daha koyu kalın çıkmasınlar :KK43:(( böyle bi yan etki gören var m?

sade ve aromasız olacak canım. aktarlarda da satılıyor. kilosu 15 tl civarı. ne kadarlık istersen alabilirsin :KK34:

ben öyle bir etki görmedim kendimde canım , zaten bu siyah nokta temizliğini dolunay epilasyonu tarihlerinde yapıyorum. çıkacağı varsa da çıkmıyor tüylerimin ..

Son düzenleme:
sade ve aromasız olacak canım. aktarlarda da satılıyor. kilosu 15 tl civarı. ne kadarlık istersen alabilirsin :KK34:

ben öyle bir etki görmedim kendimde canım , zaten bu siyah nokta temizliğini dolunay epilasyonu tarihlerinde yapıyorum. çıkacağı varsa da çıkmıyor tüylerimin ..
akrepcik aktardan aldım jelatini ama küçük bi şok yaşadım çünkü kilosu 60 tl ymiş ama olsun 1.5tl lik aldım oda 3 sefere denk geliyor ama olsun ucuz yani 1seferi 50 kuruş ,yaptım ama snrm banyo sonrası daha iyi olur çünkü hiç işe yaramadı :KK43:videolarda millet ne kadar güzel yapıyordu

akrepcik aktardan aldım jelatini ama küçük bi şok yaşadım çünkü kilosu 60 tl ymiş ama olsun 1.5tl lik aldım oda 3 sefere denk geliyor ama olsun ucuz yani 1seferi 50 kuruş ,yaptım ama snrm banyo sonrası daha iyi olur çünkü hiç işe yaramadı :KK43:videolarda millet ne kadar güzel yapıyordu

beceriksiiiiiiiiiiiiiiiz :KK52::KK1: anlamıyorum çünkü ben yaptım ve siyah noktalarım jelatinle beraber çıktı. Sizde neden tutmuyor :44: banyo sonrası gözenekler açıldığı için çıkmaları kolay olur. belki de bu gözeneklerin inadıyla ilgili bir durumdur :26:

o jölelerin adı jel diye değişmiş sanırım?? ama sadesi yokk :S:S:S sade olarak tart jölesi var. bide sen yaptınmı bunuuu sütle felan :KK70: sütün etkisi nedir suyla olmuyomuu

sahiden jel diye var ama jelatin yok. Jel olarak değişmiş olabilir mi ki ? gerçi onun da sadesini bulamadım amaa .. tart jölesi olmaz mı :KK70:

Arkadaşlar bugün ben de denedim bu bandı, hazırlarından daha etkili olduğu kesin, en azından istediğin her bölgeye uygulayabiliyorsun, ne kalın ne de çok ince sürdüm, 10 dk'da kurudu, aynen burun bantları gibi de çıkardım, gayet güzel temizledi, hemen arkasından da gül suyu sürdüm ki sıkılaştırsın.
jelatini girdiğim ilk aktarda buldum, 5 liralık aldım, kilosu 45 lira dedi. Mikrodalga fırınım yok, küçük yanmaz tavada ısıttım, hemen koyulaşıyor zaten, sıcağına dayanacak kadar soğuyunca uyguladım. Gerçekten çok kötü kokuyor, sığır jelatiniydi sanırım aldığım. Ama o dandik bantlara döktüğümüz paralar boşunaymış kızlar. Tavsiye ederim. :nazar:

sahiden jel diye var ama jelatin yok. Jel olarak değişmiş olabilir mi ki ? gerçi onun da sadesini bulamadım amaa .. tart jölesi olmaz mı :KK70:

işe yarıyor herhalde kimsede siyah nokta kalmadı gitmiş herkes :))
yumurtalıyı deneyen var mı ?

Arkadaşlar bugün ben de denedim bu bandı, hazırlarından daha etkili olduğu kesin, en azından istediğin her bölgeye uygulayabiliyorsun, ne kalın ne de çok ince sürdüm, 10 dk'da kurudu, aynen burun bantları gibi de çıkardım, gayet güzel temizledi, hemen arkasından da gül suyu sürdüm ki sıkılaştırsın.
jelatini girdiğim ilk aktarda buldum, 5 liralık aldım, kilosu 45 lira dedi. Mikrodalga fırınım yok, küçük yanmaz tavada ısıttım, hemen koyulaşıyor zaten, sıcağına dayanacak kadar soğuyunca uyguladım. Gerçekten çok kötü kokuyor, sığır jelatiniydi sanırım aldığım. Ama o dandik bantlara döktüğümüz paralar boşunaymış kızlar. Tavsiye ederim. :nazar:

eftelya157 arkadaşımıza uygulama sonuçlarını paylaştığı için çok teşekkür ediyorum :KK16::KK54:

lacin_a aktarlara sormayı dene, çünkü daha kolay buluyorsun :KK34: boş bir konuyu açıpta milleti maddi olarak zarara uğratmak istemem yazık günah . elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum. lütfen kullanıp faydasını gören görmeyen tüm üyeler yorum yazsınlar. ihtiyacınız olan bir konuda işinize yarayacak bir yorum görmek sizleride sevindirir değil mi ? yada yaramayacak bir yorum gördüğünüzde boşa uğraşmamaış olursunuz o konuda. bu yüzden deneyenler deneyimlerini paylaşsınlar En Büyük KK

Bende geçen gün bant aldım fazla yok ama olanlarda gitsin istedim :) deneyeceğim bende bakalım yapabilecekmiyim :) paylaşım için teşekkürler. :KK9:

Hala gidip jelatin almadım :)
Yumurtayı arka arkaya denedim 3. de başarılı oldum daha sonrasında yine olmadı :)
sanırım sabırla uğraşıp işin pratiğini çözmek gerekiyor :)
peçetenin üstünde diken gibi siyah siyah gördüm sevgili siyah noktalarımı :)

Hala gidip jelatin almadım :)
Yumurtayı arka arkaya denedim 3. de başarılı oldum daha sonrasında yine olmadı :)
sanırım sabırla uğraşıp işin pratiğini çözmek gerekiyor :)
peçetenin üstünde diken gibi siyah siyah gördüm sevgili siyah noktalarımı :)

:KK1: yaptıkça elin pratikleşecektir :KK19:

X