Sivilceli Ciltler Evde Siyah Nokta Bandı Yapımı..! (Çok Etkili)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
tüm deneyen üyelerim olumlu olumsuz yorumlarını yapsınlar , sonradan gelenler için bilgi bırakmış olursunuz

nasıl uyguladında işe yaradı değişik bir şey yaptınmı anlatır mısın acaba ?

nasıl uyguladında işe yaradı değişik bir şey yaptınmı anlatır mısın acaba ?

tabi kii :)
yumurtanın beyazını çırptım iyice köpürdü onu hemen burnumun üstüne sürdüm (çok geniş alana tek parça olarak sürmeyin gerekirse birini yapıp çektikten sonra diğerini yapın biraz uzun sürebilir ama :) )
videoda peçeteyi ikiye ayırıyor ama öyle çok ince geliyor ve yumurtayla ıslanınca yırtılıyor hemen
bi de hani petrol şirketleri falan reklam için dikdörtgen kutularda peçete dağıtırlar ya ortasından çekip alırız. ben onunla yaptığımda daha memnun kaldım kağıt gibi oluyor onlar :)
onu yapıştırdım üstüne iyice
bi yerde yumurtaya şeker ekliyorlardı ama o iyi olmuyor kurumuyor çekerken de sünük sünük oluyor :))
sabırlı olup her yerinin tam olarak kuruduğundan emin olmak lazım zaten geriliyor alçı gibi oluyor yüzünüzde :)
kuruduğundan emin olunca videodaki gibi yavaşça kaldırıyorsunuz ve harika sonuç :)
hatta şu yağlı büyük siyah noktalar vardır ya onlar bile kocaman kocaman çıkıyor bazen :)
ama bunu yapmadan önce buhar banyosu yaparsanız daha etkili oluyor :)
ben özellikle burnumun üstündeki sert kuru siyah noktalar için yaptım ne yapsam işe yaramamıştı şimdiye kadar :)
deneyeceklere bol şans :) bi de sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum gerekirse tekrar tekrar deneyin :)

geniş ve ayrıntılı anlatımın için teşekkürler canım, yapacaklar için iyi bilgilendirme yapmışsın

konu anlatımındaki samimiyet yaptrır her şeyden önce bu temizlik bandını teşekkürler bende denemek istiyorum:108:

ok sağol canım anlattığın için bende denemiştim ama olmamıştı buhar ve kalın peçete işini denicem işime yarar inş.

ok sağol canım anlattığın için bende denemiştim ama olmamıştı buhar ve kalın peçete işini denicem işime yarar inş.

ben de ilk 3 denemede beceremedim 3. de başarılı oldum 4. de yine yapamadım umutsuzluğa kapılmayın yani sabırla uğraşın buna değer :))

bır sorum olacak
sarısını ne yapıyor kız ben seslı dınlıyemıyorum sarıda maskemı oluyor yoksa yıkayıpmı cıkarıyor cozemedım?

denedım basaramadım sankı y anı ne kadar beklemek gerek pecetyı koyduktan sonra
hem tuvalet kagıdı hemde pecete ıle denedım ama ınce geldıler sankı
acaba selpak cep mendıl o tarz bıseylemı denemek lazım
sıyah noktammı yok onu bıle dusundum yanı :)

kuruyana kadar, ya da kurumaya yakın olacak canım. belkide gözeneklerin dardır veya siyah noktaların yoktur ve belkide küçüktür :) gözeneklerini genişletip yapabilirsin. yüzünü belirli bir süre buhara tut veya sıcak banyo sonrası dene

YA ASLINDA olduguna emınım bıraz yanak kısmındada olur ya yanlarda burun ama neden cıkmadıkı kucuk olabılır sımdıye kadar buhar banyosu dısında hıc ugrasmadım onları cıkarmaya
bu aksam tekrar denıyeyımdunde dustan sonra denemıstım ama
bakalım buhar tutarım yuzume
sarısınıda yuzume surecegım :)
yumurta kokmam ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…