Sivilceli Ciltler Evde Siyah Nokta Bandı Yapımı..! (Çok Etkili)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben denedim ama pek başarılı olamadım
karışımı yüzüme yayamadım hemen katılaştı

Bıktım şunlardan yok olup gitsinler bir daha da geri dönmesinler ya.

aslında cildine gereken bakımı yapmadığın için onlar mevcut. Cildini iyi temizleyemiyorsun. O siyah noktaların diğer adı yağ ve kirdir. makyaj yapıyorsan fondöteni kullanmayı bırak, hem cildin hava almış olur hem kiri çekmez. Onun yerine allık fırçasını pudraya sürüp cildine uygula mesela, fondöten kadar zararı olmaz. Ya da yok illa fondöten olsun diyosan BB KREM kullan

Cildime mineralli ürünler kullanıyorum. Doğru eskiden çok vaktim olmadığı için pek ilgilenemiyordum cildimle şu son 2 aydır çok yoğun bakım uyguladım. Sivilce izleri vardı lekeleri falan baya açıldı ama siyah noktalara bir çözüm bulamadım.

Siyah noktalar için cilt temizliğine dikkat et ve yüz kesesi ile banyodayken yıka yüzünü hep

Sorun da orda çok dikkat ediyorum ama azalma falan yok.

Cildin yağlı bu da var siyah noktaları kiminin ki belli olur kiminin ki pekte belli olmaz. Uğraştıkça büyütürsün, kimileri dişidir yani çoğaldıkça çoğalır Belli olan tipten değilse belirli aralıklarla siyah nokta maskesi yap fazla da kurcalama. Belli olan tipse ve yüzünüzü ne kadar temiz tutarsan tut hala çıkıyorsa o senin kaderin onlarla barışık yaşa çünkü cildinin yağ üretmesi sebebiyle çıkıyor. Yine belirli rutinlerle siyah noktalarından kurtul, fazla kurcalama ve asla ama asla sıkma.

Cildin yağlı olması kötü bir durum değil bana göre, çünkü yağı dışına vuruyor. Birde dışa vurmayıp hep sivilce yapan ciltte var. Haline şükret

Çok doğru çook. Allah'ıma bin şükür. Sıkmıyorum siyah noktalarımı bu ay doktora gideceğim bakalım ne diyecek.

heh bu konuyu arıyodum bende
geçen sene yapmıştım ve çok memnun kalmıştım miktarlarını unuttum hatırlattığınız için teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…