Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Hm ya bana bebegi olan biri lazim benim oglumun yemek duzeni kafama takiliyo cok yiyo gibi geliyoda bana sorucaktim bir gun boyunca ne yiyo bebegin diye acikcasi bu yuzden yazdim yani :) size sacma gelebilir tabi ama ayina gore cok ilerde sonra sikinti olurmu diye korkuyorum
Doktorlar ne kadar yediğinden ziyade o aylarda boy-kilo oranına bakıyorlar canım.belki çok enerjik bir çocuktur yediklerini yakıyordur.
Son kontrolünde kilo-boy oranı nasıldı?
İştahı san zamanlarda mı açıldı?

Hm ya bana bebegi olan biri lazim benim oglumun yemek duzeni kafama takiliyo cok yiyo gibi geliyoda bana sorucaktim bir gun boyunca ne yiyo bebegin diye acikcasi bu yuzden yazdim yani :) size sacma gelebilir tabi ama ayina gore cok ilerde sonra sikinti olurmu diye korkuyorum
Yok canım,niye saçma gelsin . Hepimiz endiseliydik bebeklerimiz küçükken:)

Oynatmaya az kaldı
Doktorum nerde
Bir virüs yüzünden
Çıldırıciimmmm
:KK75::KK75::KK75::KK75::KK75:
Film izlerken öpüşen,sarılan birilerini görüyorum.ilk saniye şok 😱
Ay virüs vaarrr :skandal:
Sonraki saniye,film çekileli 10 yıl olmuş:deli:

üstteki mesaja abla film izle mısır patlat diyecektim
alttaki msjı okudum :KK70: :KK70:
kahkaha :KK70: ölecem :KK70: :KK70: :KK70:

Selam canım benimkide aynı ek gıdaya gectigimizden beri doyuramadigimiz bir oğlumuz var:)biz dr a da gittik tahlil falan yaptılar sorun çıkmadı yemeye tam gaz devam ama kilosu normal çok hareketli
Son zamanlarda biz gitmiyoruz ama doktoru pehlivanmi olcaksin falan diye seviyodu benimkide cok yaramaz cok hareketli ama ayina gore fazla yani 2.5 yas gibi goren buyuk zannediyor kafama takildi bu ara iyice kilo aldida belki kuruntu yapiyorum doktor hicbizaman tahlil filan istemedi ama seninki kac aylikti acaba :)

Doktorlar ne kadar yediğinden ziyade o aylarda boy-kilo oranına bakıyorlar canım.belki çok enerjik bir çocuktur yediklerini yakıyordur.
Son kontrolünde kilo-boy oranı nasıldı?
İştahı san zamanlarda mı açıldı?
Kilo boy orani dogdugundan beri yuksek biz anne babada uzun boylu ve yapiliyiz dogmadan sizinki uzun olur normalden diyodu doktor dedikleri gibide oldu ama yuruyunce kilo almasi durur dediler hic durmadi hala devam boyuna gote kilolu degil ama kendi yasitlarindan ileride baya:)

Kilo boy orani dogdugundan beri yuksek biz anne babada uzun boylu ve yapiliyiz dogmadan sizinki uzun olur normalden diyodu doktor dedikleri gibide oldu ama yuruyunce kilo almasi durur dediler hic durmadi hala devam boyuna gote kilolu degil ama kendi yasitlarindan ileride baya:)
Aman canım önlemini al.bu yaşta kilo fazla olursa ileride çok sıkıntı yaşarsınız.
Benim küçük kız çöp gibiydi.anaokulundayken bademcik,tüp ameliyatı oldu.bir açıldı iştahı 😲
Şimdi 15 yaşında ve deli gibi kilo vermeye çalışıyoruz.
Sağlıklı besinlere yönelt.abur cubura alışmasın.su içme alışkanlığı kazandır.susuzluğu da beyin açlık olarak algılıyor.
Ama bu dönemde mıncık mıncık sıkıştırıp sevmeyi de ihmal etmeyin ❤️

Aman canım önlemini al.bu yaşta kilo fazla olursa ileride çok sıkıntı yaşarsınız.
Benim küçük kız çöp gibiydi.anaokulundayken bademcik,tüp ameliyatı oldu.bir açıldı iştahı 😲
Şimdi 15 yaşında ve deli gibi kilo vermeye çalışıyoruz.
Sağlıklı besinlere yönelt.abur cubura alışmasın.su içme alışkanlığı kazandır.susuzluğu da beyin açlık olarak algılıyor.
Ama bu dönemde mıncık mıncık sıkıştırıp sevmeyi de ihmal etmeyin ❤
Benimde endisem ilerde kucucuk cocgua diyet yaptirmak zorunda kalmak. Abur cubur fln vermiyorum su delisi deli gibi su iciyo saglikli ev yapimi seyler yedirmeye calisiyorum ama cocuk istahli yani :)
Neyse ortam duzelince doktora gotururum olmadi tesekkurler fikirler icin 🙂

Ben cok pimpirikli degilim ama son zamanlarda cok yediriyosun dedi iki kisi sinir oldum ve taktim cocuk acikiyor asla zorla yedirmiyorum ne bileyim 🙄
Sen millete bakarsan, işin içinden çıkamazsın. Her çocuk farklı. Sağlığı yerindeyse çok yemiş,az yemiş takma.Sadece şeker yedirmem ben olsam ,o kadar

X