Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Biz iki yaşında gittik 28aylik olacak şimdi,bizimki de boya veriyor 100cm 14.5kilo,kaç kilo seninki
Hiç çok yiyen bir çocuğum olmadı :KK53: Dahliadivin Dahliadivin
Küçükken de ısrarla yedirmedim hiç birine hep o ideal çizginin altında gittiler

Ergenliğe yakın doymak bilmiyorlar yalnız onu farkettim

Saglik ocağında takibinizi yapan kişi ne diyor

Hiç çok yiyen bir çocuğum olmadı :KK53: Dahliadivin Dahliadivin
Küçükken de ısrarla yedirmedim hiç birine hep o ideal çizginin altında gittiler

Ergenliğe yakın doymak bilmiyorlar yalnız onu farkettim

Saglik ocağında takibinizi yapan kişi ne diyor
İlk bir yil duzenli doktora gittik her ay onun disinda sadece asi oldugunda gidiyoruz doktora hep masallah onde iyi saglikli filan dediler az yedir fln diyen olmadi bi sorun demediler yanliz son zmanlarda iyice artti boyu kilosu ondan taktim heralde biraz :)

İlk bir yil duzenli doktora gittik her ay onun disinda sadece asi oldugunda gidiyoruz doktora hep masallah onde iyi saglikli filan dediler az yedir fln diyen olmadi bi sorun demediler yanliz son zmanlarda iyice artti boyu kilosu ondan taktim heralde biraz :)
Benim eltimin çocukları da hep önden fazla kilolu ile gidiyorlar bu anne babanın boyu posuna göre de değişiyor sanırım esinle yapınız nasıl :))

Bişey sorucam birde bu açıklamaları nereden buluyoruz ilk ben burda paylasilorsa haber alıyorum bakıyorum TV kanalllarinda öyle yazmış oluyor daha önce baktiginiz neresi var
sağlık bakanlığının sitesinde kuzum
yada twitter instagramdan bakannın anlık paylaşımlarından kuzum

Bişey sorucam birde bu açıklamaları nereden buluyoruz ilk ben burda paylasilorsa haber alıyorum bakıyorum TV kanalllarinda öyle yazmış oluyor daha önce baktiginiz neresi var
Tweeter e bakıyorum birde facede genelde haber sayfalarını takip ediyorum açınca direk karşıma çıkıyor:)

X