Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Yani birilerine oy için mesaj attırıp sonra “farkettiğimiz bir durumdan dolayı” demek de ne bileyim...
canım ben kimseden oy istemedim burada zaten eski bir üyeyim kuralları gayet iyi biliyorum ama kuralları bilmeyen bana iyilik yapacağını düşünen bir arkadaşım sebebiyle böyle bir durum yaşandı, farkettik kelimesini yanlış kullanmış olabilirim ama kendisiyle görüştükten sonra kazen beyde msjları ortaya çıkardıktan sonra farkedilmiş oldu demek istedim, zaten böyle bir niyeti olacak kişi değilim beni tanıyanlar bilenler bilir burada, tatsız oldu hoş olmadı keşke yaşanmasaydı ama hayırlısı diyorum. Herkese başarılar

kendisin haberi olmadığına eminim diyorsunuz.o son verilen oyları silip yarışmaya devam edemez mi
İyi gidiyordu çünkü.

bisey olmaz canim sende uzme kendini hamilesin bak dogru bir davranis sergilemissin senin kurabiyede gayet guzeldi ilk beste diyebilirim

Yok ya göründüğü gibi değil.yarışma kurallarını bilmeden iyi niyetle yapılan bişey,buşrayla alakası yok.
Yok ben busraya bişey demiyorum yani yarışmaya dahil olmayan birinin oy istemesi bir ilk oldu diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…