Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Daha elimin hamuruyla yeni bulascam.acaba yol yakınken dönsem mi :KK70:
Ne desem bilemedim ...alişirlarsa hep üzerine kalacak...bazen insanın yemek yapası bile gelmiyor ...senin lezzetli ekmeğinin tadını aldıklarında hep yapmak zorunda hissedeceksin kuzum...Allah'ım bu nasıl yaman çelişki...amaaan yap kız içinde kalmasın bunun da ayrı bir mutluluğu var işte :KK22:

Sağol ablam:)
İnşaallah hep olur:)Temizliğide güzel yapar:KK70:
Oğlumada alıştırıyorum.Bu sıra mutfak dolap kapaklarına ona sildiriyorum.3 gün geçiyor bayağı oldu sileyim kirlenmiş diyor:)
Siizn oraların çorbaları zor ablam ,ana yemek gibi oluyor:)
Nevrestecim maşallah oğluna. :nazar:
Bugün sana yarın eşine :super:
Ben de senin gibi küçüklükten verdim ellerine toz bezini. :KK76:

Ne desem bilemedim ...alişirlarsa hep üzerine kalacak...bazen insanın yemek yapası bile gelmiyor ...senin lezzetli ekmeğinin tadını aldıklarında hep yapmak zorunda hissedeceksin kuzum...Allah'ım bu nasıl yaman çelişki...amaaan yap kız içinde kalmasın bunun da ayrı bir mutluluğu var işte :KK22:
Dışardakileri içim almaz bnm artık abla
Zaten pimpirikliyim iyice pimpiriklendm
Dışarı çıkıp gelse sanki canavar gelmiş gbi bakiyorm adama :KK70:

Abla onun bahanesi var:)
Bebek doğunca yetişemiyorum der kaçar:KK70:
Ben inan her şeyi kendim yapıyorum.Eşim alışmış kolay sanıyor:)Ben yapıyorum herkes yapıyor zannediyor.Dediğin gibi bazen aslında gereksiz kıymeti olmuyor:)

Hayırlı akşamlar :KK200: Bu gece oylama başlıyor.:halay:İlk mesaj düzenlendi.:KK45:Resimleri inceleyebilirsiniz.:sus:Beğenmezseniz tekrar düzenlerim.:KK36:
@evlaefe
@2019 mutluluk
@bebeqimyoldamrc
B BUSR4
@Elalis
@kukrim27
@Sabr-Sukur-Dua
@Canim cocuklarim
@Oha diyorum
@Youlost16
@H M
@pembebogurtlen91
@Blue_Perii
Elhan Elhan
@Emira SY
@deynepnaz
@Dediyy
@Dahliadivin
@retro_hippo
@Kmsl Hnd
@Canfeb
@prensesalinda
@alimiyon
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
ByNkoaLa ByNkoaLa
Gayet güzell olmuşşş
Hepimize başarılarr 😍😍😍😍😍

Abla onun bahanesi var:)
Bebek doğunca yetişemiyorum der kaçar:KK70:
Ben inan her şeyi kendim yapıyorum.Eşim alışmış kolay sanıyor:)Ben yapıyorum herkes yapıyor zannediyor.Dediğin gibi bazen aslında gereksiz kıymeti olmuyor:)
Valla demek istediğim tam buydu Nevrestecim...kıymeti olmuyor. İlk evlendigimde eşim utulerini kendi yapıyordu ...beğenmedim bu ne biçim ütü dedim çizgiler iki üç taneydi...o gün bugün adam eline ütü almadı iyi mi...:kızgın::kızgın::kızgın:

Valla demek istediğim tam buydu Nevrestecim...kıymeti olmuyor. İlk evlendigimde eşim utulerini kendi yapıyordu ...beğenmedim bu ne biçim ütü dedim çizgiler iki üç taneydi...o gün bugün adam eline ütü almadı iyi mi...:kızgın::kızgın::kızgın:
Aynen ablacım:)O hatayı başlarda bende yaptım sonra baktım olmuyor bazı şeyleri üstüne attım:)
Ama böyle yeme,içme,ev işleri 3 çocuktan dolayı biraz pratikleşince normale döndü.Tabi normal bir durum olunca kıymeti olmadı:)
Birazda mükemmelliyetçilik var.Ben yaparım,sen beceremezsin gibi konular olunca büsbütün her şey üzerine kalıyor:)

Haklısın kuzum..bu süreçte hep paranoyaklaştik.
Ah abla sormaaa paronayak az kalır
Çamaşır suyu kullancam
Eşim söyleniyor
Annem söyleniyor
Azıcık koydum diyorm anlamiyorlar
Diğer türlü de içim rahat etmiyor
Bugün mesela silemedim hicbiyeri ama yarın kesn yapicam
Babam da bu kdr temizlik de insanı öldürür iyi değil diyor :KK70:

X