Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Sen aktar bulursan oraya bak daha doğal oluyor:)
Sürekli Alış veriş yaptığımız bir yer var. Hem güvenilir biri. 🤩🤩
Hayırlısıyla şu virüs belası bitsin de iyice bakayım oraya. Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. 🤗🤗🤔
Sayenizde değişik değişik şeyler öğreniyorum her gün

Sürekli Alış veriş yaptığımız bir yer var. Hem güvenilir biri. 🤩🤩
Hayırlısıyla şu virüs belası bitsin de iyice bakayım oraya. Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. 🤗🤗🤔
Sayenizde değişik değişik şeyler öğreniyorum her gün
İyi o zaman:)
Canım buranın faydası bu zaten:)Hepimiz birbirimize yeni şeyler öğretiyoruz:)
Faydalı oluyorsa ne mutlu bize :KK200:

Evet bana da yollamış :skandal: Eşim 1 çuval un alıp gelmiş ekmek yapmam için:KK70:Evdeki çuval bitmedi diyorum olsun olsun diyor:KK70:Bazlama yaptım bitsin .Bu seferde fırında yapacağım:)Ekşi maya yaptım onu deneyeceğim:)
Nasıl yaptın abla

Ben annemin tarifi ile yaptım aile fertleri beğendi kaynanamın ekmeği gibi oldu kaynanam çatlayacak :KK53:

Su anda esimin ailesinin yaninda koydeyiz.okullar tatil oldu diye oglanlari zaptetmek zor oldugundan 10 gundur burdayiz.bu aksam esim gelip yarin icin bizi eve goturecekti.ama bu gece itibari ile tum yollar kapatildi.giris cikis durduruldu ve biz burada kaldik😒😒
Bu arada ben Azerbaycanda yasiyorum.dugunler iptal.avm ler kapatiliyor.gece kulupleri vs gibi yerler 9 oldu mu calismama zorunlulugu var.
Bu yüzden mi giremiyorsun acep :KK43:

Bu yüzden mi giremiyorsun acep :KK43:
Kanka cok Sukur evimize donduk.ama baskente giris hala mumkun degil.bu sabah bizimkilerin calistigi avm de dahil tum Avm ler kapatildi.magazalar 15.00 da kadar calisiyor.okullar 20 nisana kadar tatil:KK43:
Gun icinde 2 kere sokaklar yikaniyor

Kanka cok Sukur evimize donduk.ama baskente giris hala mumkun degil.bu sabah bizimkilerin calistigi avm de dahil tum Avm ler kapatildi.magazalar 15.00 da kadar calisiyor.okullar 20 nisana kadar tatil:KK43:
Kuzum eve donmenize sevindim. Allah sabır versin burada da durumlar benzer her gün yeni bir yasak geliyor. Bizim okulların durumu net değil.. sizin gibi uzatılabilir. Evden çıkmamak en güzeli şimdilik bizim için en guvenlisi bu. Dua ediyoruz.

Bende mahsur kaldin sandım gerçi hepimiz şuan mahsur degilmiyiz :KK43:

Bizde ilk dersimizi aldık TV den Elhan Elhan abla öğretmenler nasıl seçildi bilmiyorum ama çok iyi anlatılıyor dersler

Ben okul zamanı milli egtim müdürünün adını bilmezdim şimdi çocuklar o kadar çok seviyor ki çok şirin bir bakanımız var değil mi :KK68:

X