Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Diren nevrestecim herkeste bir ekmek yapma tutkusu başladı. :KK5:
Bak kuzum korona bitsin gitsin bu adamlar eve çuval çuval un alacaklar. Kadınlar hiç iyi etmedi bu işi öğrenmekle :KK43:
Ablam ben zaten uzun zamandır kendim yapıyorum.Hatta yemediğim halde devam ediyorum.Evde yarım çuval un vardı eşim gitmiş yine almış:KK70:
Tam buğday yapıyorum çoğunluk olarak hem daha sağlıklı:)

Ablam ben zaten uzun zamandır kendim yapıyorum.Hatta yemediğim halde devam ediyorum.Evde yarım çuval un vardı eşim gitmiş yine almış:KK70:
Tam buğday yapıyorum çoğunluk olarak hem daha sağlıklı:)
Ellerine sağlık canım. Afiyetle yesin kuzucuklarin.
Sağlık hususu çok güzel harika ama üzülüyorum hatuncuklara gene de... fırıncılar hep erkek kendileri de öğrense yapsa ne güzel olur...:işsiz:

Ellerine sağlık canım. Afiyetle yesin kuzucuklarin.
Sağlık hususu çok güzel harika ama üzülüyorum hatuncuklara gene de... fırıncılar hep erkek kendileri de öğrense yapsa ne güzel olur...:işsiz:
Sağolasın:KK60:
Ablam ben önce bazlama yaparak başladım:)Geçen yıl Ramazanda ramazan pideleri ile devam ettim sonra şekilden şekile girdi:KK70:

Eşimde mutfakta yardımcı olur en azından evde olduğu günler kahvaltı onda:)Haftada 3-4 gün diyelim:)
Yarın bize özel bir çorba yapacakmış.Mutfağı dağıtma ne yaparsan yap dedim:)Tek sorun eline ne geçerse içine atıyor:KK70:

Sağolasın:KK60:
Ablam ben önce bazlama yaparak başladım:)Geçen yıl Ramazanda ramazan pideleri ile devam ettim sonra şekilden şekile girdi:KK70:

Eşimde mutfakta yardımcı olur en azından evde olduğu günler kahvaltı onda:)Haftada 3-4 gün diyelim:)
Yarın bize özel bir çorba yapacakmış.Mutfağı dağıtma ne yaparsan yap dedim:)Tek sorun eline ne geçerse içine atıyor:KK70:
Ekmekte ustalığa gecmişsin harika :KK9:
Mutfağı seven erkekler olsun hep çevremizde. Senin adına çok sevindim. Bizim oraların çorbaları ana yemek gibi doyurucu oluyor bakalım eşin nasıl bir çorba yapacak.

Ekmekte ustalığa gecmişsin harika :KK9:
Mutfağı seven erkekler olsun hep çevremizde. Senin adına çok sevindim. Bizim oraların çorbaları ana yemek gibi doyurucu oluyor bakalım eşin nasıl bir çorba yapacak.
Sağol ablam:)
İnşaallah hep olur:)Temizliğide güzel yapar:KK70:
Oğlumada alıştırıyorum.Bu sıra mutfak dolap kapaklarına ona sildiriyorum.3 gün geçiyor bayağı oldu sileyim kirlenmiş diyor:)
Siizn oraların çorbaları zor ablam ,ana yemek gibi oluyor:)

X