Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Huyumu öğrenemedin mi Kazenle ilgili konu olunca etiketliyorum yaa,konunun öncesini tam bilmiyorum ya etiketlemem zaten :KK70: :KK70: :KK70:
Labnede bize katılanlara ürün inceleme için yağ gönderdiler elhanin eşi fabrikayı aramış nerden geldi diye öğrenmek için Elhan abla unutmuş ☺️ kazende özelden msj attı kim polise haber verdi diye 😂🙊🙊🙊

Huyumu öğrenemedin mi Kazenle ilgili konu olunca etiketliyorum yaa,konunun öncesini tam bilmiyorum ya etiketlemem zaten :KK70: :KK70: :KK70:
Bize zeytin yağı geldi ya hedaye
Kazen bizden tel adres isim aldı
Biri kargo gelince polise ihbar etmiş bize sebepsiz yağ geldi diye :KK70:
Fabrika bozulmuş, kazen bozulmuş 😬
Hepimizi tek tek aradı kim şikayet etti.diye :)
Meğer elhanın eşinin bilgisi yokmuş o aramış polisi 🙈

Labnede bize katılanlara ürün inceleme için yağ gönderdiler elhanin eşi fabrikayı aramış nerden geldi diye öğrenmek için Elhan abla unutmuş ☺ kazende özelden msj attı kim polise haber verdi diye 😂🙊🙊🙊
Fabrikayı aradığında biz göndermedik demişler 🙄 elhanin eşi de polise ihbar ederim demiş 😂

Bize zeytin yağı geldi ya hedaye
Kazen bizden tel adres isim aldı
Biri kargo gelince polise ihbar etmiş bize sebepsiz yağ geldi diye :KK70:
Fabrika bozulmuş, kazen bozulmuş 😬
Hepimizi tek tek aradı kim şikayet etti.diye :)
Meğer elhanın eşinin bilgisi yokmuş o aramış polisi 🙈
Ben olsam açıklama yapmak için buraya da yazmazdım korkumdan :skandal: :skandal: :skandal:

Ben olsam açıklama yapmak için buraya da yazmazdım korkumdan :skandal: :skandal: :skandal:
Ama kıyamadım kazene de o gün 😔
Fabrikaya çok mahçup oldum dedi.bende hata size yağ gelecek diye söylemeliydim dedi.
Abi dedim söyledin zaten.isim adres verdik ya.aaa doğru dedi.adamcağız ne kadar yoğun demek ki.bi de bizimle uğraşıyo,hediye gönderiyo suçlu çıkıyor 🙈

Ama kıyamadım kazene de o gün 😔
Fabrikaya çok mahçup oldum dedi.bende hata size yağ gelecek diye söylemeliydim dedi.
Abi dedim söyledin zaten.isim adres verdik ya.aaa doğru dedi.adamcağız ne kadar yoğun demek ki.bi de bizimle uğraşıyo,hediye gönderiyo suçlu çıkıyor 🙈
Türk milleti olarak pimpirikliyiz ya :olamaz:

X