Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Benim oğlumda geçirdi 3 hafta tekrar tekrar antibiyotikler,serumlar zorla geçti.Allah korusun :KK43:
İşte acaba o da bu virüsten mi diye düşünüyorum çünkü virüs yer bölge insan değiştirdikce mutasyona uğruyor ya kimi bölgelerde daha kuvvetli mesela 🙄

Ufak bir market 3 harfli degil

Bugün bir uzman dinledim doğru olabilir mi bilmiyorim.

Korona bir grip virüsü çeşidi bir çoğumuz atlattık ama kimi farkında değil çünkü herkese test yapılmadı diyor doğru olabilir mi 🙄

Çünkü Kore de bu sayının yüksek olması tüm vatandaşlarına yaptılar bu testi sonradan bulaşmış da olabilir ama şuan 80 milyona test yapılabisle kaç çıkar acaba 🥴 .

Benim oğlan geçenlerde doktor üşütme dedi ama bayağı kuvvetli ateşli oksurmeli grip yaşadı acaba o mu diyorum Türkiye de yok denilirken gecirdj

Evde en bağışıklığı düşük o var yatak döşek yatar hasta olunca falan
Market nasıl 3 harfli değil, yani markete cin uğramıyormuş mu :KK53:
Kız çocukları yine evde tutabiliyoruz. Dışarıda erkek çocukları görüyorum hep top oynuyor:skandal:
Anneleri nasıl izin veriyorlar anlamadım. Grip olsalar bile hastanede hastalarla dolu

Hemen gönderilerse koyacağım diyorsun yani ☺ lorlu kurabiye yap çok severim 🤗
Pazartesi getirecek miş arayan kişi kargoyla göndermiyorlar ama ben tatlı yapicam :KK8: yalnız arayan ses kazenin sesine benziyordu kk dan arıyorlar sandım önce 🤦

Market nasıl 3 harfli değil, yani markete cin uğramıyormuş mu :KK53:
Kız çocukları yine evde tutabiliyoruz. Dışarıda erkek çocukları görüyorum hep top oynuyor:skandal:
Anneleri nasıl izin veriyorlar anlamadım. Grip olsalar bile hastanede hastalarla dolu
Bit 102 tok değil yani :KK53:

İşte acaba o da bu virüsten mi diye düşünüyorum çünkü virüs yer bölge insan değiştirdikce mutasyona uğruyor ya kimi bölgelerde daha kuvvetli mesela 🙄
Allah korusun normal griptir o
Çocuklardan çok büyükleri özellikle ileri yaşı etkiliyormuş.
Mesela İtalya'da çocuklar kapmış onlara birşey olmamış anne babasına bulaştırmış onlardan ölen olmuş🙈Okuyunca irkildim doğruysa. Kendi yerime koydum çocuklarım ne yapar öyle birşey olursa diye😢

X