Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Aynen öyle iyi oldu ama benimkiler babaanneye gitti sıkı sıkı tembihledim çıkmayın dışarı diye babannesinin evin altında markete inip geri çıkıyorlarmis sadece 🤦
Sadece mi🙈
Markete ben de gittim insan pimpirikleniyor iyice. Arkadaşlar toplanalım dedi, oturun oturduğunuz yerde dedim🙈

Canfeb Canfeb başınız sağolun döndünüz mü
Diken üstünde geçmiştir değil mi
İnsan topluluğa girmeye de korkuyor🙈
Sağol canım döndük,ben çok duramadim oğlumdan dolayı kalabalıkta,ama eşim KV kp falan mecbur girdiler banada bulastirmislardir kaptiysalar :KK53:

Sadece mi🙈
Markete ben de gittim insan pimpirikleniyor iyice. Arkadaşlar toplanalım dedi, oturun oturduğunuz yerde dedim🙈
Ufak bir market 3 harfli degil

Bugün bir uzman dinledim doğru olabilir mi bilmiyorim.

Korona bir grip virüsü çeşidi bir çoğumuz atlattık ama kimi farkında değil çünkü herkese test yapılmadı diyor doğru olabilir mi 🙄

Çünkü Kore de bu sayının yüksek olması tüm vatandaşlarına yaptılar bu testi sonradan bulaşmış da olabilir ama şuan 80 milyona test yapılabisle kaç çıkar acaba 🥴 .

Benim oğlan geçenlerde doktor üşütme dedi ama bayağı kuvvetli ateşli oksurmeli grip yaşadı acaba o mu diyorum Türkiye de yok denilirken gecirdj

Evde en bağışıklığı düşük o var yatak döşek yatar hasta olunca falan

Ufak bir market 3 harfli degil

Bugün bir uzman dinledim doğru olabilir mi bilmiyorim.

Korona bir grip virüsü çeşidi bir çoğumuz atlattık ama kimi farkında değil çünkü herkese test yapılmadı diyor doğru olabilir mi 🙄

Çünkü Kore de bu sayının yüksek olması tüm vatandaşlarına yaptılar bu testi sonradan bulaşmış da olabilir ama şuan 80 milyona test yapılabisle kaç çıkar acaba 🥴 .

Benim oğlan geçenlerde doktor üşütme dedi ama bayağı kuvvetli ateşli oksurmeli grip yaşadı acaba o mu diyorum Türkiye de yok denilirken gecirdj

Evde en bağışıklığı düşük o var yatak döşek yatar hasta olunca falan
Benim oğlumda geçirdi 3 hafta tekrar tekrar antibiyotikler,serumlar zorla geçti.Allah korusun :KK43:

X