Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Şehri açıklamıyorlar
Eşime dedim bugün.hadi bu adamı ve ailesini karantinaya aldılar.bu adam uçakta,otobüste herkesle beraberdi.onlar türkiyenin her yerine dağıldılar.onları nasıl tespit etcekler
Senin kadar onlar da düşünüyordur dimi dedi bana :confused:
Boşamayı düşünüyorum 😂

Eşime dedim bugün.hadi bu adamı ve ailesini karantinaya aldılar.bu adam uçakta,otobüste herkesle beraberdi.onlar türkiyenin her yerine dağıldılar.onları nasıl tespit etcekler
Senin kadar onlar da düşünüyordur dimi dedi bana :confused:
Boşamayı düşünüyorum 😂
Bizim buradaki araştırma Hastanesi karantinaya alınmış hasta bakmıyor,benim Dr da özel e geçmiş 🤷

Bizim buradaki araştırma Hastanesi karantinaya alınmış hasta bakmıyor,benim Dr da özel e geçmiş 🤷
Karantinayı da sordum benim bilir kişiye.
Herkesi ayrı odalara mı koyuyorlar?wc banyo işi nasıl oluyor?yemekleri filmlerdeki gibi kapı altından mı atılyorlar?boşları nasıl alıyorlar?
Önemli ama bunlar 🙄

Yarın kargo gelecek bir gün kapının önünde bekleteyim.uzerine de kolanya sıkarım ,pinarim gelmedi gelirse onada öyle yapayım 😷

Her ilde 1 veya 2 araştırma yada şehir hastaneleri korona için karantina alanı kabul edildi, bizim burada şevket yılmaz ve bursa şehir hastanesi ayrıldı

X