Ev temizliği yerlerin silinmesi

cok gorgusuzsunuz. biz dublekste oturoyuruz bi kere soylemedim simdiye kadar.

Ben kullanıyorum çok memnunum bir tek süpürgelikleri birebir olmuyor hafif kıvırmak gerek sopasını onun dışında harika elle silmişçesine tertemiz yapıyor
Alıcam mutlaka bi kaç yedek bezde.
Süpürgelikleri de elektrik süpürgesinin küçük başlığı ile süpürür arada elle silerim.
Teşekkür ederim.

Icinize sinmiyorsa haftanin 3 günü geliyorsa bir gününü elle silmesini rica edebilirsiniz mesela.
Haftanın 3 günü yerde sürünerek silmek gerçekten bel boyun için eziyet olur.

villa temizliği de 500 tl.Para kolay kazanılmıyor ,herkes işini layıkıyla yapmalı.Meslek ahlakı deniyor buna.kölelikle,gaddarlıkla ilgisi yok.O kadar ince düşünüyorsa kişi,çıp çıp yıkandığı banyoyu,her gün mıçtığı wc yi de kendi temizlesin.Biri demiş,wc yi öyle mi bırakıyoruz,elbette öyle bırakmıyoruz,ama kendi wc si değil,elalemin pisliği oluyor !anladikos?

İlginç bir mantık
Dizleri mahvolur diye elle sildirmek acımasızlıkmış
Camları sildirmiyorsunuz siz herhalde, en kötüsü omuz kasları yırtılabilir. Daha şanslı ise sadece eklemleri hasar görür, omuzlarda kireçlenme filan olur.
Çamaşır suyu da ciğerlerine zarar verir yazıııkkk. Küveti filan sade suyla ovsun. Aman durun ovmasın, bileklerine zararlı. Lavaboyu da ovmasın, karpal tünel sendromuna yol açabilir.
Koltukları da silmesin çünkü merhamet...
Gelsin kahvaltı etsin, karşılıklı kahve içelim evine gitsin.
Çok zekiyim yine

Çok güzelmiş.peki viledaya gerek kalmıyor mu o zaman

Bunlarla silince zaten islak silme kadar oluyor, lekeleri buharla cikariyor zaten
Islaniyor da yerler ama isiyla hemen kuruyor
Ama yerler cok pisse mobla islak geciyorum üzerinden, sonra buharla geciyorum
Düzenli yapinca zaten yerler kirlenmiyor cok fazla

Kesinlikle katılıyorum.
Millet neye nasıl duyar kasacağını şaşırmış.
Temizlik hakkında biraz bile fikriniz varsa elle silmek ve viledayla silmek arasında dağlar kadar fark olduğunu bilirsiniz.
Karşındaki insanın işini hakkıyla yapmasını istemek ne zamandır acımasızlık oldu?

benimki vileda sevmiyor

hatta evde vileda yok kırılmış atmış

yıllardır elle siliyor

şimdi o yok vileda da yok kaldım ortada :)))

Benim eve gelen kadın elle siliyor yerleri . Arkasından da kuruluyor.Yaklasik 8 aydir geliyor. Ondan once gelenler vardi vileda ile silip cokta kötü temizlik yapmışlardı almadım bir daha.

Evlerine temizliğe giden kadinlar,yani gercekten bu işi bilen kadinlar bu sekilde temizliyor. Ben bana gelen kadına elle sil viledayla sil falan demedim hic. Kendisi direkt elle sildi. Evimde vileda var hic istemedi. Bundan önce gelenler istedi bir de vileda sipariş verdi şöyle boyle olsun diye. Aldim bende. Esimin masasını tozlu bırakarak,kapıyı sildigi bezi mutfak lavabosunda yıkayarak arkasından (köpegim yere pati izi yapmisti) yeri silmişti. Yani temizliği bilenler az buçuk anlayanlar gerçekten elle siliyor annemin evine senelerce kadin geldi hic vileda kullanmadı mesela.ki vileda kullansa oyle istediği viledayi kulllanmasina musade etmem ben şahsen. Ben kendisi 2 hafta kadar gelmedi bu korona dan dolayı kendim yaptim benim kullandigim pratik paspas. O da yorucu biraz. Ondan baska çoğu viledayi denedim kötü pisliği bir yerden alıyor öteki yere savuruyor. Bu yani.

Peki vip Ahmet den memnun musunuz bende Vileda turbomat var satışta bile yok artık demek ki tutmadı , vip gibi dikdörtgen ama tozlar beze yapismiyo alamıyorum illa eğilip temizlemek gerekiyo
Memnunum evet. Zaten öncesinde elektrikli süpürge ile iyice süpürüyorum. Üzerinden de mopla geçince tertemiz oluyor.

Bizimde yatak altları boş, hiç denemedim ama benim yatağım altına kolum uzanmaz. Anca altına girmem gerekir bunun için. Çocukların yatağına belki uzanır ama dediğim gibi hiç denemedim.
Bazalıyken asla temızleyemıyor ve temızletemıyordum zaten. Resmen bazalı yatak işkence

Valla arkadaşlar 30sene önce vileda yoktu ama çalışan kadın vardı. Onlara temızlıge gıden yardımcı da vardı. Elle siliniyordu yerler. Benım annem 60kusur yasında hala yardımcı gelmedıgı zamanlar ellerıyle sılıyor. Zaten bır arkadas yazmıs elle sıldıgınle vıledayla sıldıgın kesınlıkle bır degıl. Bı kere köşeler ve pervazlar öylece kalıyor. Ayrıca bır kısım aman vıledayla sılsın, bır kısım da elle sılsın ne olacak? Önemli olan gelen kadının bu yönergelere uyması. Ben elle istyorum ha sen ısrarla yok vıledayla sılecegım dersen de kapı orda derım. Asla tahammül edemem mesela toz bezi mutfak lavabosunda yıkansın, yada ıstemedıgım halde vıledayla sılınsın bı arkadas yazmıs resmen mıdem agzıma geldı. Yahu yiyecek yıkanan yerde temızlık bezi yıkanır mı be kadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…