Ev temizliği yerlerin silinmesi

viledayla sildikten sonra ben de yaparım, elle silmeli bence.
bana gelenler elle sildiler ben söylemeden.
ben zaten viledayla silerim kendim, bir cam silmeye de kusura bakmasınlar 200 tl veremem.

Bir de alakasız olacak ama hala temizlikçiler geliyor mu evlere?
Biz teklif etmedik ama şu an korona var diye bir çok hanım temizliğe gelmiyor

Bende eskiden elle siliyordum ama belim tutuldu bir kere ve bıraktım. Bir daha da elle silmem dedim. Daha temiz olduğu kesin ama beli de yoruyor açıkçası. Ben zorlamazdım.
Açıkcası çok yorucu olduğu için bende yapamıyorum ama bana gelen hanımlara vileda teklif etmeme rağmen elle silmenin daha iyi olduğunu söyleyip elle sildiler

Banada yardımcım geliyor haftada 3 gün vileda ile siliyor, ev doğru düzgün pislenmeden temizleniyor. Elle silinmesi kadar saçma birşey yok bence. Şimdi yardımcım gelemiyor tabii, ben kendim de vileda ile siliyorum. Gün aşırı siliyorum, çoğu zaman pislenmiyor bile. Neden elle sileceğim diye hem belime hem dizime ağırlık vereyim, yapacak bisürü iş varken bu eziyet niye.
Kadınlar haklılar, elle silmek istememeleri çok normal.

Yer netice de ellede silsen viledayla da kirleniyor. Viledayla siliyorum. El hiç aklıma gelmezdi.
Evim yağ çok bal yala degil

Şu VIP AHMET zımbırtısından aldım, hiç memnun değilim
Şöyle ilk sildiğin yer pırıl pırıl oluyor evet, daha sonra o kirlerin hepsi beze yapışıyor yıkama, kurulama kirleri gidermiyor ve pis bezle devam etmek zorunda kalıyorsun
Bunun dışında her yere giriyor buzdolabı altına bile ulaşıyor
Birkaç bez alıp değiştirip değiştirip kullanıcam aynı temizliğin içinde, böyle bir çözüm buldum kendimce
Su azalınca öyle olıyırusu eklemesi yapın öyle olunca

Elle silmekle temizlik sopasıyla silmek arasında dağlar kadar fark var.
Elle sildirmek istiyorsanız baştan konuşup fiyatı da ona göre ayarlayabilirsiniz. Bunu kabul edecek birileri de mutlaka vardır.

Merhaba hanımlar size danışmak istediğim bir konu var. Ben daha önce temizlik için yardımcı kadın alıyordum virüs dolayısıyla bu aralar alamıyorum temizliği kendim yapıyorum. Şimdi sormak istediğim konu şu. Bana gelen kadınların hiç biri şimdiye kadar yerleri eşle silmedi hep vileda ile sildiler. Ben yerlerin elle silinmesini istediğimi söylediğimde ise hepsi bana elle silemeyeceklerini bir çok yere temizliğe gittiklerini hiç birinde elle silmediklerini elle silmenin eskide kaldınığını söylediler ben de üstelemedim. Ama bugün tezelim yaptığımda ben kendim elle sildim ve çok daha temiz olduğunu gördüm. Size gelen temizlikçi kadınlar yerleri neyle siliyorlar gerçekten elle silen birini bulmak zor mı bu istediğim çok mı absürt olur yoksa ısrarla istemeli miyim

Elle siliyor. Icinize sinmiyorsa elle silmesini isteyin. Dunyanin parasini oduyoruz temizlikcilere. Viledayla benim de hic hosuma gitmiyor bunun icin o kadar para odeyemem.

Bana her hafta yardımcı geliyor ve hiç vileda kullanmaz hep eliyle siler . Hafta içinde bir kere de ben temizlik yaparım onu da viledayla

Merhaba hanımlar size danışmak istediğim bir konu var. Ben daha önce temizlik için yardımcı kadın alıyordum virüs dolayısıyla bu aralar alamıyorum temizliği kendim yapıyorum. Şimdi sormak istediğim konu şu. Bana gelen kadınların hiç biri şimdiye kadar yerleri eşle silmedi hep vileda ile sildiler. Ben yerlerin elle silinmesini istediğimi söylediğimde ise hepsi bana elle silemeyeceklerini bir çok yere temizliğe gittiklerini hiç birinde elle silmediklerini elle silmenin eskide kaldınığını söylediler ben de üstelemedim. Ama bugün tezelim yaptığımda ben kendim elle sildim ve çok daha temiz olduğunu gördüm. Size gelen temizlikçi kadınlar yerleri neyle siliyorlar gerçekten elle silen birini bulmak zor mı bu istediğim çok mı absürt olur yoksa ısrarla istemeli miyim
Bezle yerden siliyor Allah razı olsun. Vileda ile temiz olmuyor. Ben de öyle yapıyorum.

Çok rahatsız etti bu görüş beni.
Temizlik takıntısı var, ondan desek, takıntılı kişiler kendileri yapıyor temizliği, başkasının yaptığı içlerine sinmiyor.
Sizinki "parasını veriyorum, istediğimi yaptırırım" gibi olmuş.
Bu kadar da ezilmemeli insan ya. Tekniği elle silmekse silsin, değilse insan utanır elle sil demeye, utanmalı.

Şu an yeni taşındığımız yerde henüz birisini bulamadım, yıllardır evime yardımcı gelir düzenli olarak, bir önceki yerimizde iki kişi geliyordu. Asla elle silin gibi bir tavrım olmadı, olamaz da.

Vileda ile silince de iz yapıyor ben silerken de iz kalıyor kadın silerken de kalıyor
Aynen katılıyorum elle silmek bencede en iyisi en temizi sadece biraz zaman alıyor Vileda ile silince iz kalmasın diye kurulamak zorunda kalıyorum

Ben cok yerde silerim viledayla hic rahat etmem haftada 2 kez halilari disari attigimda yerler cok ciplak kaldi mi vileda kullanirim diz agrisi vs yoksa elle silmek daha temiz bence

X