Ev temizliği yerlerin silinmesi

Mop ile sildiriyorum. Elle silse Çok yorucu olur.
buarada ben de temizliği kendim yapıyorum. Koronadan dolayı yardımcıyı çağırmıyorum. Sosyal mesafeyi korumamız lazım. Herkese kolay gelsin.

Vileda korkunç bir şey ama düz, geniş paspaslar var, kovaya koyup sıkabiliyorsunuz. Onlardan alabilirsiniz. Elden daha kullanışlı, koltuk altlarına da kullanıyorum. En son makinaya atıp yıkıyorum. Ayrıca elle silmede bir yere baskı uygulanıyor, bunlard resmen 20cmlik alanı harika silmiş oluyorsunuz.
Önerebileceğiniz bir marka, model var mı ?

Evet, şunu da ekliyim; suyu döktüğünde su kirli çıkmıyor çünkü tüm pislik bezde :olamaz:
Ama iki veya üç bez kullanarak yapılırsa ürün çok pratik, yıkama sıkma ve silme eğlenceli bile oluyor

canına yazık bir de hamilesin eğilme bence. Sopayla iki tur silebilirsin, eğilmekten iyidir
Ben alta gracia şarkısını çok severim.
Babanın kızına şarkısı 💞
Öldüm geberdim geçen gün oturdum yerde sildim süpürdüm.

Bugünde kendimi yordum belimden şu an geberiyorum.

Bak şimdi aklım karıştı alıp denemekte istiyorum bı kaç yedek bezde alayım o zaman.

Mobla ilk önce tozunu aliyorum yerlerin kurz bir sekilde, islak da olur ama kuru cok pratik
Sonra buharli yer silme aletiyle üzerinden geciyorum
Buhardan daha iyi temizleyen birsey oldugunu da sanmiyorum
Ikisinde de pek yorulmuyorum, pratik ve etkili
Ha gündelik tozlar icin de temizlik robotlari var
Bazen onu kullaniyorum üzerinden buharla geciyorum
Makinalar varken dize, dirsege yüklenmenin alemi yok
Kolayi var

Yardımci gelmiyor fakat elle silmek çok zahmetli ve yorucu. 10 dk olan iş 1 saat oluyor. Elle silinmesini istiyorsanız bence fiyat farkı vermelisiniz

Şu VIP AHMET zımbırtısından aldım, hiç memnun değilim
Şöyle ilk sildiğin yer pırıl pırıl oluyor evet, daha sonra o kirlerin hepsi beze yapışıyor yıkama, kurulama kirleri gidermiyor ve pis bezle devam etmek zorunda kalıyorsun
Bunun dışında her yere giriyor buzdolabı altına bile ulaşıyor
Birkaç bez alıp değiştirip değiştirip kullanıcam aynı temizliğin içinde, böyle bir çözüm buldum kendimce
Benimkide hemen kiriliverdi😔

Elle silmek aşırı yorucu bir eylem. Hem vakit kaybı gibi geliyor bana ne kadar temiz olursa olsun. Hala elle silenler varmış yorumlarda şaşırdım. Kendi canıma da yazık temizliğe gelen kadının canına da. Hayatta uğraşmam elle silmekle gelen kadından da böyle bir isteğim olmaz.
Her yorumu mu beğenilir bir insanın, ruh eşi mübarek :KK8:

Of burada yazılanları okuyunca kendimi pis pasaklı hissediyorum :KK14: Ben ayda 1 kez viledalı temizlik yapıyorum. İki kişiyiz ama evde iki kedi var. Ne kadar temizlesem de ertesi gün yine tüy oluyor kedi kumu oluyor ev. Eşim de ben de çalışırken çok kirlenmiyordu. O yüzden çok kasmıyordum. Şimdi korona virüsü nedeniyle evdeyim, haliyle yemek de sık yapılmaya başlandı. Ama gel gör ki aşırı üşeniyorum temizlik yapmaya... En son geçen hafta yaptım viledalı temizlik ama yine kirleniyor. Soruyorum büyüklere, ben mi yapamıyorum acaba diye yok kızım temizlik nankör diyorlar... :kızgın::kızgın::kızgın:

Gelen yardımcılar genelde elle sildiler..gerçekten farklı oluyor elle silmek..artık kendim yapıyorum temizliği.vileda sevmiyorum hem düzgün temizlemiyor hem de iz yapıyor parkelerde..geçenlerde nette gördüm eski havludan mop bezi dikmişler çok basit yapması..denedim gerçekten elle silinmiş gibi oldu tertemiz yaptı evi.her odaya bir tane dikip topluca atıp makinaya yıkamak niyetindeyim..

Of burada yazılanları okuyunca kendimi pis pasaklı hissediyorum :KK14: Ben ayda 1 kez viledalı temizlik yapıyorum. İki kişiyiz ama evde iki kedi var. Ne kadar temizlesem de ertesi gün yine tüy oluyor kedi kumu oluyor ev. Eşim de ben de çalışırken çok kirlenmiyordu. O yüzden çok kasmıyordum. Şimdi korona virüsü nedeniyle evdeyim, haliyle yemek de sık yapılmaya başlandı. Ama gel gör ki aşırı üşeniyorum temizlik yapmaya... En son geçen hafta yaptım viledalı temizlik ama yine kirleniyor. Soruyorum büyüklere, ben mi yapamıyorum acaba diye yok kızım temizlik nankör diyorlar... :kızgın::kızgın::kızgın:

Bende ayniyim , hergun ev mi temizlenir yahu , biz de haftada bir evi supurur viledalariz gayet de temiz oluyor

VIP Ahmet Premium Mop Seti kullanıyorum. A101’den almıştık. Gayet pratik bir ürün ve güzel de temizliyor. Kovada 3 ayrı bölüm var. Temiz su ve kirli su birbirine karışmıyor. Yıkama ve sıkma bölümleri ayrı ayrı. Yedek bezleri de ayrıca satılıyormuş. Onlardan da almayı düşünüyorum. Elle silmek eskide kaldı artık.
7EE8005E-1E7E-4105-914E-4DED855CA24C.jpeg

Moplar var cok guzel temizliyor elle silmek cok zor.haftalik temizlige gelirse elle istemezdim ama aylik gelirse elle yapmasi daha iyi olur

Bana gelen abla da elle silmiyor. bende elle silmiyorum . Bir kere banyoyu sileyim dedim canım çıktı bir daha mı çok mecbur olmadıkça asla düşünmem :) ama siz bunu önemsiyorsanız başta konuşup ona göre anlaşabilirsiniz.

Bana gelen hanim, elle sil desem siler ama ben istemiyorum. Gerekiyorsa iki kere silsin, yerlerde surunmesin. O dizlere yazik degil mi?

Bende eskiden elle siliyordum ama belim tutuldu bir kere ve bıraktım. Bir daha da elle silmem dedim. Daha temiz olduğu kesin ama beli de yoruyor açıkçası. Ben zorlamazdım.

ben evimi 15 gunde bir elle silerim geri kalan gunler viledayla ev sık sık temizleniyorsa viledayla silinen evdede elle sildiginizde kir cikmiyor ama elle silinen ev daha gec kirleniyo

X