ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
babanı da biliyorum, etliye sütlüye karışmaz,kızının özel hayatına burnunu sokacak kadar avam birisi değil.

Acaba siz, kızlarının özel hayatına, kocalarına, kocalarının birbirleriyle olan ilişkilerine karışanlara avam mı diyorsunuz?
Yazık çok yazık. Eltiye, enişteye, komşunun kayınçosuna saygı diye bişi kalmamış.

bilmiyorum ya biz turkiyede olunca pek sorun yasamiyoruz hatta hic. belki de cevreden dolayi. ama halka hic karismiyorum cidden. donunce yine ayni olur muhtemelen. babamin emekliligi gibi bir sey yok keske olsa ama bilmiyorum ya zaten alisamazsak buyuk ihtimalle avrupaya geceriz. amerika her anlamda cok yipratici. biraz dinleneyim diye donuyorum

Uctun mu ne cabuk okudun anacim, ben anca 10. sayfaya gelebildim, masallah ben 2 sayfa okurken 5 sayfa yaźiyo bunlar da, bi de hizli okurum sözde
Onun disinda bence kadinlarin istedigi olmali ev, semt gibi konularda, erkek milletini dag basinda magaraya da koysan farketmiyo pek, ayrica ofise yol trafik, cekilicek dert degil.
Sassy sen en iyisi, aşkum sen yollarda perisan olma diye ise yakin yeri istiyorum de, sevsinsin garip, saf oluyolar zati, inanir kesin

Ya oti senin şu bayram geçenden sonra mesajlarına hastayım ha
nickimi explorer olarak değiştireyim mi
Canım evet bak aslında senin en büyük hatan fevri olmak. Bunun üzerinde çalışmalısın. Yoksa dediğim gibi nişanlın uyumlu ve mantıklı birisi aslında. Üzme kız çocuğu bağırma suratına suratına
Sizce dava edilir miyim bu söylemim yüzünden

Bilgisayardan hızlıca yardırarak geldim, yorumlarını hepisini de okudum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…