ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben tek cocugum. Hayatim boyunca enistem olamayacak. Acıları mı yaristiralim simdi?

Canım inan bilmiyordum çok üzüldüm. Yarana tuz basmak istemezdim
Enişten olmayabilir ama dilerim başka yerden güler yüzün. Büssürü eltin olur belki, Allah'tan ümit kesilmez

Nişanlıniza bu konuyu söylerken sadece iş noktasindan ve şehre uzak olmak istemediginizden bahsedin. Aileleri katmayin. Erkekler düz mantık çalışıyor ve aile işin içine girince belki annesinin baskısında kalıyordur. Sadece bunu dile getirin. Sehre uzak olmak ve işini rahat yapmak gayet haklı bir neden. Digerlerini karıştırmayın önemsizmis gibi davranin. Arka planda kayinvalideye yakın olmayın aman ama belli etmeyin

ESS yapin. Enişte Secme Sınavı. Bir de mulakat yapip en düşük puanliyi alırsınız, mis. Gelsin bacanak yarışları.

Canım inan bilmiyordum çok üzüldüm. Yarana tuz basmak istemezdim
Enişten olmayabilir ama dilerim başka yerden güler yüzün. Büssürü eltin olur belki, Allah'tan ümit kesilmez
Canim su an yazdıklarınızı ust balkonumda kahvemi icerken okuyup guluyorum size. 5+2 evimde hicbir ihtiyacım eksik degil. Morarın.

Kocanin bacanagi senin enisten mi oluyo? Konunun enisteyle alakasi ne? Bastan okusam ben bitirene kadar herkes baska kavgali konuya gitmis olucak, ay cok uzuluyorum kendi halime, ben bu kk da hep magdurum
Kocasinin bacanagi yani kocasinin baldizinin kocasi, diger deyisle kocasinin kayinvalidesinin damadi, onun kardesinin kocasi oluyor.

Sassycim tabii ki her madde önemli ama özellikle çocuğunu yetistirebilecegin bir muhit olması çok daha önemli. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu.
Ayrıca şehrin gelişmekte olduğu bölgelerde hep alt yapı sorunu yaşanır bu da diğer muhite eksi yazar.
Senin bakış açını az çok biliyorum bence sen babanın olduğu muhite yerleş çünkü belli alışkanlıkların altına düşmek insanı uzun vadede yoruyor,hele evliliklerde bu tip sert değişiklikler yıpratıcı oluyor

Canim su an yazdıklarınızı ust balkonumda kahvemi icerken okuyup guluyorum size. 5+2 evimde hicbir ihtiyacım eksik degil. Morarın.
Hahaaayyyt 5+2 kümes gibi evde neye ihtiyacın olacakmış zaten acaba ? Eşya koyacak yer yoktur senin evde gel benim 6+2 müştemilata koy esyani, bahcivanla Fransız mürebbiye sıkışır biraz ama yeter hepinizeEnistemle iyi gecinirsen mutfakta kahve de icebilirsin, yaz özelden sekreterime, yarın bekliyorum, şoförüm limoyla alacak seni

Son düzenleme:
Bence haklısınız zaten kendiniz söylüyorsunuz türkiyeye gelmenizin en büyük sebebi babanızmış.

Nişanlınızın gerekçeleri şehirden uzak olması , komşu problemi vs. Onunda gerekçesi ailesi olsa ozaman bencillik olur orta yolu bulmalısınız derdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…