Ev ıvır zıvırlarını nereye koyuyorsunuz, nasıl sığdırıyorsunuz?

Tebrik ediyorum 34 yaşına kadar 3 çocuk büyütüp sadece ev hanımı oldum bende bundan sonra okumaya karar verdim biraz geç kaldım ama okumanın yaşı yok diye düşündüm sonra 😂
Yani evet okunabiliyor ama hukuk cidden zorladı. 38 yaşındayım 2 çocuk var artı çalışıyorum alttan derssiz geldim son sonıfa bitecek azimliyim ama yoruyor derslere de gittiğim için derslere gidilmeyen bölüm olsa bu kadar zorlamazdı

Allah nasip ederse yeni evime geçince de baya bişeyler eleyeceğim, yeni evimi sade ve ferah dizayn edeceğim, 4 +1 ev almak niyetindeyim, bir oda bebek odası bir oda da esimin çalışma odası ve de kitap odası olacak , gereksiz tek bir çöp dahi götürmüycem eşime de söyledim baştan, bu yeni evi hayal ettiğim gibi düzenlemek istiyorum, özellikle mutfak geniş ve ferah olmalı, giyinme odam da olacak inşallah o zaman baya rahat edeceğim , balkonları da kapattırıp dolaplar yaptıracağım baya eşyamı toplar diye düşünüyorum...
İnşallah her şey hayal ettiğin gibi olur, yeni evinizde sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum :KK36:

X