Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Ben koye yelesme planlark yapiorum bu koca diyir bana ya..Belki orda yagiz bir ciftci yada coban bulursam hersey deisebilir ")

bennnnnnnn. seviyorum seni yaa. hem severim hem döverim.
ama blackim başka.
naptı acaba. mr çektirdi miki

beni de deliler gibi köpüşlerim seviyo hımhhh...kocam da seviyodur heralde..yetinecem artık..

sakin ha 3 hatta 4 ayi doldurmdan olme son halini orelim oyle :)allah korusun ayrica deme oyle seyle

ya zaten bendeki gibi göz kapağının yapışması cok nadir gorulen bi durum sanırım.başkasında duymadık hiç.erken iyileşiyo sanırdım kendimi ama değilmiş demek ki.. 8 inci günde süper olmuş arkadaş...

yok güzelim can sıkıntısı diğel..yaş olmuş 45..illa ki var yaşlanma belirtileri..gözler aşağı doğru bakıyodu, botox da yaptırmıyodum 1 yıldır. asıl takıntım çenedeki çukurluklar. onlar gitsin istedim.size bir itirafta bulunayım mı ercan beye ikinci gittiğimde yüzden vazgecmiştim.boyun ve cene/agız kenarındaki çöküntüler için gittim..öyle dedim adama.biraz garipsedi sanırım çunku ilk gittiğimdeki amacım yüzdü.hatırladı beni..sürekli karar değiştiren tutarsız biri oldugumu düşünmüş olabilir. erken daha boyun için dedi..yaptıracağın diğer şeyler de hiç işe yaramayacak boyunda dedi.yağ enjekte ederim, öncesinde laser uygularım ama etkisi yuzde 10 ancak olur dedi.evet biraz gevşeme var ama iyi boynun dedi.ağız kenarı cene için de kök hücre dedi..sonra yüz konusuna gectik..korkuyorum dedim..o da kötü olma ihtimali yok bu ameliyatın ama kararlı değilsiniz daha dedi.sonra her şey karıştı birbirine..erhan beye gittim..asıl amacım ağız kenarı boyunken o geri planda kaldı bir anda..ben oraları da nasıl olsa doldurur diye düşündüm, ameliyatın doğal bir parçası olarak.o kısımları gösterdiğimde (sadece kısacık bir an gösterebildim:) sizin yüzünüze yağ olmaz,oyle her tarafınıza istiyosunuz sonra intihar etmeye kalkıyosunuz diye espri yaptı hatta..
durum budur.ilk başta yüz şişken o gölgeler azalmıştı ama şişler inince aynı cukur hatlar ortaya cıktı yine.
sabah moralim bozuktu cidden.cunku her sabah kalkıyorum sağ göz altım şişiyor..sol göz altında zaten marconun fark ettiği gibi kas yok sanki dümdüz..oyle olunca sinirim bozuluyor..gözlüğü atamıyorum hala gizleniyorum arkasına..
çene dudak kenarı arasındaki o çöküntüler kolajenlerin yanmasından olmuş.TAmamen RF den oldu.Ayrıca sol göz altımda leke gibi koyu duran bi bölge var.RF leke yaptı sandım önce.Sonra anladım ki ordaki doku hasar görmüğ, yağ erimiş.koyulaştığı için leke gibi duruyor..

amaaan ne yazmışım..daha yazıp kafanızı şişirmeyecem..iltifat istiyorum gibi oluyo..valla öyle değil..

kızllarrrrr...ne haberlerrr maill yazdıımm...vallahi dün akşam burdaydımmm kimse yoktuuu

ilk kez doğru bi laf ettin..black de aynı..ben olsam günümü gün ederdim yani..bekarken öyleydim

biri meme savaşı mııı dediiiii....vallahii ben katılırdımmm açık ara da alırdımmmm...cunkuu süper ötesiiiii olmuşlardıııııı.....ama coooooook büyük zeka örnegii gösterdiğim icinn op den hemen sonra gebe kaldıgımm içinnnnn veeee gerisi malumm....sonuucccc...eskiii hallerine döndüler.

buran çıkan ders: kızlar bekleyin gebe kalın emzirinnn ve derhal op geçirin...ben yandımm siz yanmayınnn

ay niye eski haline dondu ya silikon yok muydu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…