Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

naz ım sen dişçiye giit...ben de diiş buğdayı hazırlığı yapayım...yapmayacaktım kızgındım benimmm sıpaya ..çıkartmadı diye...ama yapayım da eksik kaldık olmasın.ayol 1 yaşında diş cıkartıyo...rezilllikkk vallla bole şey görülmediii...yürümez de bu şimdi..:KK62:

canım kilo boylar nasıl..aynı mı?geç çıkaran yumuşak başlı olacak demek ki:)))

Ya sen ne diyorsun allah askina bence sen az yaziyorsun az aciyorsun bu konuyu amelyatin en zor zamanlari dasin bunalimada gircen takintilarinida yazacan..Ben cok rahatim senin acindan inan bana tek cikacak sorun o 3 cizgi olacak gibi yani hiraz daha asilmasi gerekebilir ama alt goz kapagi dusuklugu diye degerlendirilecek bisey yok sende..Yavas ilerliuorsun artik gun gun degil ay ay bakman lazim artik...Odemin cok fazla hala o biraz can sıkıci ama onun gecmeme ihtimali yok zaten..

markom, eksik olma canım.anlayışın için sağol..ama biliyosun ki ben çabuk şımarıyom:KK70::KK70::KK70:başıan ekşirim şimdi gece gündüz..

michhiimmmmm...sen dünyaya bedelsinnnnnn...herşey var sende..sana yakın olana ne mutluu...hele hele kocana ne muttluuuuuu..bak üzer müzerr söle bana....onu da eklerim vurulcaklar listesine............

canımmm, bitaneeeem..nihayet ben de ciftimi buldum kızlar..herkesin bi çok yakın oldugu vardı ooh printi kaptım işte..:KK6::KK6:

günaydıııın
bugun sorunluyum benle ilgilenin..resimler ekledim..birazdan çıkıp kol için gittiğim yere gideceğim..kollarım yumuşamış gibi..2 cm filan gitmiş. valla daha yumuşak eskisinden..bugun konuşacağım olmazsa yağ eritmeyi bıraksınlar artık sıkılaşma programına alsınlar.
bel göbek için de gittim gecen gun ama ondan yana da kararsızım.başka yağım yok..orası kalsın mı yoksa devam edeyim mi bilemedim.kolum gibi etkilenmedi gerçi..ay sayenizde bi de vücuduma takmaya başladım..lazerdi memeydi derken hiç düşünmediğim göğüslerimi inceler oldum..

ayrıca catlamamı bekleyenler daha coook bekler..sabah erkenden jelomla faceden yazıstık..
ayrıca naz' a baktım , gidince kızının kulağını çek, yaranılmaz bunlara..bütün dünyan kızın olmuş.20 bin tane kızının resmi var, kocanın bi tane göremedim.eskilere gidemedim daha.herşeyiyle ilgilisin daha ne yapacaksın bilmiyorum.
ay ayrıca bu naz gerçek hayatta burdakinden de hanım hanımcık..hiç çizgisini bozmamış..he yerde hafif bi tebessüm.bi tane bile çılgınlık yok..benim resim altlarım burdan bile deli..çıkmam lazımm mdaha yazacak nelerim vardı halbukiiii..

resimleer bakın..pukm begenirdi beni en çok artık o da begenmez..ama onlar en kötü halleriiim pukim sev beni beğen beni:rolleyes::rolleyes: 45 lik olsam da vazgeçme bendeeeeen...
bir kasik yagin var ne yapacagini sasirdin vallahi:) eritme bence o yaglari sakla sen lazim olur ileride:KK59: hatta yaglarina biraz yag kat ki, ben complex yapmamyim, ne 45 ligi baktim resimlerine, yan yatmissin yuzunu cekmissin, garip garip sekillere girmissin, nasil cirkin cikarim diye ugrasip durmussun bir de bu yetemz gibi 45 yas teyze pijamasi giymissin, amaa bosuna ugrasma ben seni begeniyorum, herhalinle guzelsin, bosuna ugrasma, gram makyaj yapmamissin , yani kendini cirkinelstirmek icin her yolu denemissin ama nafile , diyorum iste naz a @ misch deli diye ,senin deli oldugunc ektigin resimelrden belli, en kisa zamand abende dort ayak uzerinde durup gobegimic ekecegim yerlere sarkan yumusak gobegimi, iyyyyk... benim kizimin bile oyle garip garip resmini ceksem biraz guzelligi bozulur, seninkilerde oyle olmus ...
naz, kizini kizima gosterdim, kizini kizima anlattim, ahahhaha ne cok bana benziyro diye guldu:)yakidna senin kiz da acilir takma kafana.
P printemps- in bebekelrinden bahsettim kizima, vallahi arkadaslarinin cocuklarinin butun kotu huylari bana benziyro dedi, olru mu yavrum sen cok iyi bir cocuksun sadece yemek yemiyrosund edim, ama sana cok acidi ,en azindan ikiz degil yani benim ki:cool:

misch ciim..aralarında 500 gr fark var...yaşına giriyorlar hala 9 kilo olamadık yanarımm yanarıımm buna yanarımmm...ayolll yutturduğum teryagları ,pekmezleri,şişe şişe z yağlarını ,balık yaglarını içen obez olur yaaa benimkiler ye sıskası mıdır nedir anlamadım ben ama inatla yutturmaya devam ediyom..yakında güneşe otlara,havuza atacam onları belki orda açılırlar...

adama ne diyem şerefsizin in kısaltmasını yazıyom...asıl adı ecnebiii yaa bilion..ondan bole diyommmm.

markom, eksik olma canım.anlayışın için sağol..ama biliyosun ki ben çabuk şımarıyom:KK70::KK70::KK70:başıan ekşirim şimdi gece gündüz..

Sen basima eksisen daha ne isterim :) Neyse yeter bu kadar sevgi pitircikligi bunye musait degil ondan yani :))Simarmisin belli birgun jöle bir gun print yikama yaglama son hiz ama aha suraya yaziyorum hepiniz gercegi fakedeceksiniz kizim siz beni seviyorsunuz itraf edin artik :))))

kuuşşuuummmmm neviiinnnnnnnn nerelerdesinnnn alıştık sen hep burda oll...hatta yemeği falan burda ye eline tepsi alll..tv mv bakmaaaaaa...ayrılma buralardan eksiklik oluyooo valla..

yeriim ben o tatlııı ablayıııııı...razıyım herşeyi benzesiinnn senin ki gibi melek olsun daha ne istiyeeemmm.

sen hep sanal takılırsan anca biz koca bulursak evlenebilirsin. biz evliler burda işte birbirimizle mutlu olup geçinip gidiyoruz. ev telaşı iş güç çoluk çocuk öldürülen aşkımız yerine burda birbirimize kenetleniyoruz. Ama sennnnnnnnnnn.
Sen öylemisin. :rolleyes: Çık biraz etrafına bakın. Bak bu ay sonu düğünümüz var. yazın da seninkine gelelim.
ben MARKO PASA MARKO PASA yi gelin alacagim, ona gorucu gidecegim:KK53::KK53:

ayyy gene isimm yazdıımmmm cook pardoonnn yaaaaaa..:KK61::KK61::KK61::KK61:

miischh yaaaa seninn yüzünden olduuuu..adamın adını sordun,şerefin...aklımmm gitti ...yazıverdimm ,ad mad isimmm demeyin yaaa.

kuuşşuuummmmm pukka nerelerdesinnnn alıştık sen hep burda oll...hatta yemeği falan burda ye eline tepsi alll..tv mv bakmaaaaaa...ayrılma buralardan eksiklik oluyooo valla..

yeriim ben o tatlııı ablayıııııı...razıyım herşeyi benzesiinnn senin ki gibi melek olsun daha ne istiyeeemmm.
kizim diye soyelmiyroum, gercekten tek kusuru yemek son 13 yildir... ayrilmayacagim hic ama, isyerinde
ayyy gene isimm yazdıımmmm cook pardoonnn yaaaaaa..:KK61::KK61::KK61::KK61:
merak etme bri sey olmaz, kismeden gizlims aklim da yok zaten, bilen bilsin napayim?
Kizim konusuna gelince gercekten iyi cocuktru kizim, insallah senin prenslerde oyle olurlar:KK60:
faturlar muhasebe birbirine girdi ama sukru ki zeynep(digger kiz) pazar gunu geliyor ,yasasinnnnnn:KK9::KK9:

Sen basima eksisen daha ne isterim :) Neyse yeter bu kadar sevgi pitircikligi bunye musait degil ondan yani :))Simarmisin belli birgun jöle bir gun print yikama yaglama son hiz ama aha suraya yaziyorum hepiniz gercegi fakedeceksiniz kizim siz beni seviyorsunuz itraf edin artik :))))
evet ben itiraff ediyoommm..kızımmm senii sevmeyen ölsüünnn..güzellik abidesi.

misch ciim..aralarında 500 gr fark var...yaşına giriyorlar hala 9 kilo olamadık yanarımm yanarıımm buna yanarımmm...ayolll yutturduğum teryagları ,pekmezleri,şişe şişe z yağlarını ,balık yaglarını içen obez olur yaaa benimkiler ye sıskası mıdır nedir anlamadım ben ama inatla yutturmaya devam ediyom..yakında güneşe otlara,havuza atacam onları belki orda açılırlar...

adama ne diyem şerefsizin in kısaltmasını yazıyom...asıl adı ecnebiii yaa bilion..ondan bole diyommmm.
moralini bozmak istemem canim benim, artik hic kilo almazlar ama almasinlar zaten, fransa da kims ebebegine kilo aldirmaya calismiyro yani en azindan benim akrabalar oyle, fransa ya bir gittim herkes ip gibi, bebeklere bile az yediriyrolar, bunlarda fransiz degil mi ??/ birak bebekleri rahat etsinler, cocukalr dogduguna pisman olmuslardir zaten:KK11:

kızlar..blackla whatsup dayız..dr cektirtmemniş mr..gerek yok yuzun düzelmez demiş..kapsul oluşturmuş implantın cevresi gecmez demiş..kim uydurdu gecer diye demiş..
ay sinir oldum
plastık cerrahmış..
goztepe hastanesinde
o kadar mr istedi o doktorlar da bir istem kağıdı yazmayı akıl edememişler
istem kağıdı olduktan sonra direk radyolojiye giderdi

kizlar cok yakin bir arkadasimin arkadasinin Istanbul genelinde hastaneleri var, arkadasim araci oldu, estetik cerrahlari resmimi incelediler, klasik veya endoskopik germeyi onermiyrolar bana:KK43: Thermage yi oneriyorlar , bu nedir? bunu yaptiran var mi icinizde? etkili bir sey mi? gozaltina ve gozustune operasyon diyrolar

miischh yaaaa seninn yüzünden olduuuu..adamın adını sordun,şerefin...aklımmm gitti ...yazıverdimm ,ad mad isimmm demeyin yaaa.

hahahaha.aman bu kadar deli saçması yazıyı kim okuyacak..:cool:boşver battı balık yan gider..

Ya sen ne diyorsun allah askina bence sen az yaziyorsun az aciyorsun bu konuyu amelyatin en zor zamanlari dasin bunalimada gircen takintilarinida yazacan..Ben cok rahatim senin acindan inan bana tek cikacak sorun o 3 cizgi olacak gibi yani hiraz daha asilmasi gerekebilir ama alt goz kapagi dusuklugu diye degerlendirilecek bisey yok sende..Yavas ilerliuorsun artik gun gun degil ay ay bakman lazim artik...Odemin cok fazla hala o biraz can sıkıci ama onun gecmeme ihtimali yok zaten..
M misch MARKO PASA MARKO PASA hakli, hayatimda senin kadar kaprissiz bir insan gormedim, cok olgun davrandin

X