Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

ya zaten bendeki gibi göz kapağının yapışması cok nadir gorulen bi durum sanırım.başkasında duymadık hiç.erken iyileşiyo sanırdım kendimi ama değilmiş demek ki.. 8 inci günde süper olmuş arkadaş...

yok güzelim can sıkıntısı diğel..yaş olmuş 45..illa ki var yaşlanma belirtileri..gözler aşağı doğru bakıyodu, botox da yaptırmıyodum 1 yıldır. asıl takıntım çenedeki çukurluklar. onlar gitsin istedim.size bir itirafta bulunayım mı ercan beye ikinci gittiğimde yüzden vazgecmiştim.boyun ve cene/agız kenarındaki çöküntüler için gittim..öyle dedim adama.biraz garipsedi sanırım çunku ilk gittiğimdeki amacım yüzdü.hatırladı beni..sürekli karar değiştiren tutarsız biri oldugumu düşünmüş olabilir. erken daha boyun için dedi..yaptıracağın diğer şeyler de hiç işe yaramayacak boyunda dedi.yağ enjekte ederim, öncesinde laser uygularım ama etkisi yuzde 10 ancak olur dedi.evet biraz gevşeme var ama iyi boynun dedi.ağız kenarı cene için de kök hücre dedi..sonra yüz konusuna gectik..korkuyorum dedim..o da kötü olma ihtimali yok bu ameliyatın ama kararlı değilsiniz daha dedi.sonra her şey karıştı birbirine..erhan beye gittim..asıl amacım ağız kenarı boyunken o geri planda kaldı bir anda..ben oraları da nasıl olsa doldurur diye düşündüm, ameliyatın doğal bir parçası olarak.o kısımları gösterdiğimde (sadece kısacık bir an gösterebildim:) sizin yüzünüze yağ olmaz,oyle her tarafınıza istiyosunuz sonra intihar etmeye kalkıyosunuz diye espri yaptı hatta..
durum budur.ilk başta yüz şişken o gölgeler azalmıştı ama şişler inince aynı cukur hatlar ortaya cıktı yine.
sabah moralim bozuktu cidden.cunku her sabah kalkıyorum sağ göz altım şişiyor..sol göz altında zaten marconun fark ettiği gibi kas yok sanki dümdüz..oyle olunca sinirim bozuluyor..gözlüğü atamıyorum hala gizleniyorum arkasına..
çene dudak kenarı arasındaki o çöküntüler kolajenlerin yanmasından olmuş.TAmamen RF den oldu.Ayrıca sol göz altımda leke gibi koyu duran bi bölge var.RF leke yaptı sandım önce.Sonra anladım ki ordaki doku hasar görmüğ, yağ erimiş.koyulaştığı için leke gibi duruyor..
Allah cezasını versin bu rf nin de ulthera nın da. benim de sendeki gibi ağız kenarlarım oldu bu yıl. yaştan diyodum. demekki vsahape e girdim ya 3 seans. ondan oldu. eşim bile fark etti. geçen dedi ki senin takıntılı olduğun yanakları ben fark etmiyordum , son gittiğin yerde yaptırdıklarınla fark eder oldum. sen bu estetik işini bırak. beter oluyosun :KK43:
Ayyyyy. Allah kahretsin ya. ultheradan sonra vshape de tuzu biberi oldu.
Misch cim senin inan çok çok az. Bu yaşta olacak o kadar. Ancak Ercan bey senin isteklerini dinleyip daha samimi yaklaşmış sanırım. Ve de %10 ihtimal deyip bazı şeyleri yapmak istememiş. Dürüst yaklaşım. Burun bölümüne yazmıştım.
bir sürü burun doktoru gezdim. Benim 1. deviasyonumda içte yırtılma olmuş. Nefes problemim var. Dıştan da kötü. bütün doktorlar içteki problem % 20 gider ama çok güzel olursun vs. deyip yapmak istedi. Bir tek DİLBER içteki sorun hallolmayacak, sen ince derilisin. Dış estetik görünümünde en ufak olumsuzluk görünecek derin yüzünden. Ve sen estetik yaptırdım ama iyi olmadı diye mutsuz olup birde dünya para vereceksin. O yüzden gel vazgeç olma amel. dedi. Böyle düsütlerde var iyiki.

kızlar şu 8. gün muhabbetine ben de katılayım...yok arkadaş ....endo artı göz varsa ,asla ve asla 8. gün o görüntü olmmmaaazzzzzzzzzzzzzz.nokta.

misch, silkon yoktu ben de ...gerdirme ,toparlama,düzeltme olmuşlardı....

biri meme savaşı mııı dediiiii....:KK62:vallahii ben katılırdımmm açık ara da alırdımmmm...cunkuu süper ötesiiiii olmuşlardıııııı.....ama coooooook büyük zeka örnegii gösterdiğim icinn op den hemen sonra gebe kaldıgımm içinnnnn veeee gerisi malumm....:mad:sonuucccc...eskiii hallerine döndüler.

buran çıkan ders: kızlar bekleyin gebe kalın emzirinnn ve derhal op geçirin...ben yandımm siz yanmayınnn:KK76::KK61::KK61::KK61::KK61:
sterilim printim boşver. üzüntün bu olsun. ilerde gene yaptırırsın. nasılsa iyi oluyo diyosun. deneyimlisin. takma kafana.
akşamları bebeleri ver şu filo ya, o uyutsun sende bizimle takıl. Haaa istersen filo ya ver linkimizi senin yerine o yazışsın bizimle. Nasılsa sen debelenirken o keyif çatıyo :KK53:

yavvruummmm nazzzzz dme booleee demeeeeee..bakk moralim bozuluyooooo...nie madem engellemedin tutmadın beniii ,yaktım kendimii fokus mokus derken giitttii paracıklarımm..ayol göndertmeyeydin beni de biz yiyeydikkk 4 binciği.

yavvruummmm nazzzzz dme booleee demeeeeee..bakk moralim bozuluyooooo...nie madem engellemedin tutmadın beniii ,yaktım kendimii fokus mokus derken giitttii paracıklarımm..ayol göndertmeyeydin beni de biz yiyeydikkk 4 binciği.
Ben hep yazdım olumsuzlukları. ulthera nın benzerine beni okuyup okuyup göz göre göre gittin. iyiki kötü olmadın ona dua et.

kızlar dişçim çağırdı. 3.5 aydan sonra tamamlıycak galiba dişlerimi. du bi gidim bakim. dönmezsem bilinki dişçimin üstüne atladım karakolluk oldum :KK53:

:KK70:nazımm ,benim canavarlarla bir başına bir filo değil ancak 2 filo başedebilir.vallahi düşünüyorum 2. yi de daime yatılı almayı ..bu filo cook iyi niyetli ve sabaha kadar uyumuyor ..alsam mı acaba 2.ci yii..hımmm sonra da şerefe haber salıınnn...eve doldurdu filoları deyin..belkii dönerrrr:KK70:

naz ım sen dişçiye giit...ben de diiş buğdayı hazırlığı yapayım...yapmayacaktım kızgındım benimmm sıpaya ..çıkartmadı diye...ama yapayım da eksik kaldık olmasın.ayol 1 yaşında diş cıkartıyo...rezilllikkk vallla bole şey görülmediii...yürümez de bu şimdi..:KK62:

michhiimmmmm...sen dünyaya bedelsinnnnnn...herşey var sende..sana yakın olana ne mutluu...hele hele kocana ne muttluuuuuu..bak üzer müzerr söle bana....onu da eklerim vurulcaklar listesine............

amaaan ne yazmışım..daha yazıp kafanızı şişirmeyecem..iltifat istiyorum gibi oluyo..valla öyle değil..

Ya sen ne diyorsun allah askina bence sen az yaziyorsun az aciyorsun bu konuyu amelyatin en zor zamanlari dasin bunalimada gircen takintilarinida yazacan..Ben cok rahatim senin acindan inan bana tek cikacak sorun o 3 cizgi olacak gibi yani hiraz daha asilmasi gerekebilir ama alt goz kapagi dusuklugu diye degerlendirilecek bisey yok sende..Yavas ilerliuorsun artik gun gun degil ay ay bakman lazim artik...Odemin cok fazla hala o biraz can sıkıci ama onun gecmeme ihtimali yok zaten..

Allah cezasını versin bu rf nin de ulthera nın da. benim de sendeki gibi ağız kenarlarım oldu bu yıl. yaştan diyodum. demekki vsahape e girdim ya 3 seans. ondan oldu. eşim bile fark etti. geçen dedi ki senin takıntılı olduğun yanakları ben fark etmiyordum , son gittiğin yerde yaptırdıklarınla fark eder oldum. sen bu estetik işini bırak. beter oluyosun :KK43:
Ayyyyy. Allah kahretsin ya. ultheradan sonra vshape de tuzu biberi oldu.
Misch cim senin inan çok çok az. Bu yaşta olacak o kadar. Ancak Ercan bey senin isteklerini dinleyip daha samimi yaklaşmış sanırım. Ve de %10 ihtimal deyip bazı şeyleri yapmak istememiş. Dürüst yaklaşım. Burun bölümüne yazmıştım.
bir sürü burun doktoru gezdim. Benim 1. deviasyonumda içte yırtılma olmuş. Nefes problemim var. Dıştan da kötü. bütün doktorlar içteki problem % 20 gider ama çok güzel olursun vs. deyip yapmak istedi. Bir tek DİLBER içteki sorun hallolmayacak, sen ince derilisin. Dış estetik görünümünde en ufak olumsuzluk görünecek derin yüzünden. Ve sen estetik yaptırdım ama iyi olmadı diye mutsuz olup birde dünya para vereceksin. O yüzden gel vazgeç olma amel. dedi. Böyle düsütlerde var iyiki.

hahaha bende de var o delik içerde..estetik ameliyat sonrası oluştu.agbim kbbci nefes sorunu olmadığı sürece dokunulmaz daha kotu olabilir dedi..estetik cerrahları bazen yapıyor oyle hatalar dedi..

agzı kenarı RF nin 3 üncü filan ortaya cıktı..Kesinlikle yaşlanmaktan değil.Bir anda çıktı.öne eğildiğimde oralar buruşuk duruyor düşüyordu.yaşlılar gibiydi..3 gün kendimi buraya attım ve o günden beri de çıkmadım zaten.prp, mezoterapi, biraz cildin kendini iyileştirme süreci derken eskisine göre düzelme oldu..ha bu arada durduk yere yağlar yerine gelsin diye 3 kilo aldım.onlar da malum koluma ve belime gitti..erhan bey ilk gittiğimde bazı laserleri zararlı buldugunu soylemişti.daha önce yazdım yine yazayım.çok az hasta fark eder yağın eridiğini, biz ameliyat sırasında anlarız, iyi ki fark edip sonraki seanslaar gitmemişsinzi demişti.
RF sanırım en kötüsü cunku cok derinlkere iniyor.titan da yaptırmıştım alt yüzüme daha önce ama böyle bi koyulaşma olmamıştı.derinlere inmiyor sadece deriyi etkiliyor demişti onu yapan dr.ultherayı bilmiyorum yağ eritiyor mu ama kulak önünde eriem yaptığına göre cenende de yapmıştır, fark etmemişsindir.
bütün hikayem böyle...
ha bu arada dermarollerın faydasını gördüm..o kısımalra duzenli dermaroller yaptım.kanadı htta bazen..ama baktım yeni belli belirsiz deriler oluştu.

uff adamın teki geldi sohbet etmeye yazım yarım kaldı diye kalkıp boğasım geldi..uzattıkça da uzattı:KK62:

eee o sana gösterdi mi. yok. ya da zorla. sen böyle gösterirsen heves bu kaçar gider yeni heycanlara :KK59:
(ayy iyice cıvıttık. cıvıttım yani. inanamıyorum kendime)

hahaha ya ben de bişeyler yazacak gibi oluyorum da grup kapatılır diye tutuyorum kendimi..:KK70::KK70:

:KK70:nazımm ,benim canavarlarla bir başına bir filo değil ancak 2 filo başedebilir.vallahi düşünüyorum 2. yi de daime yatılı almayı ..bu filo cook iyi niyetli ve sabaha kadar uyumuyor ..alsam mı acaba 2.ci yii..hımmm sonra da şerefe haber salıınnn...eve doldurdu filoları deyin..belkii dönerrrr:KK70:

adı ne adamın da hep şeref diyosun qıs:KK30:

kızlar dişçim çağırdı. 3.5 aydan sonra tamamlıycak galiba dişlerimi. du bi gidim bakim. dönmezsem bilinki dişçimin üstüne atladım karakolluk oldum :KK53:

bize güvenip kavga etme elin dişçisiyle..bu kızda şiddet eğilimi var dediydi dersiniz..:KK67:

X