Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

ya marco paşa osy bana da özelden resim gönderdi. gerçek mi yani. kız çabucak iyileşmiş. mükemmel olmuş. yorgun yüz gitmiş harika genç güzel bir yüz gelmiş. hemde 8,9 günde

Valla gec donemde o kadar morluk olmaz misch den de gorduk bunu..Birde osy nin gozlei bayagi cekilmis yani.Misch gibi karanlik odalarda cukur hat falanda kovalamamis onunda etkisi var guzel gorunuyor ama yuz ifadesi baya degismis 3 ay sonra gormek lazim

yanlız jelo da diyo ki illa görüşelim diye tutturmuşsun. o ben meşgulim sosyalim psikopatim görüşemem dedikçe çıldırmışsın. seni sakinleştirmek için bi ara buluşuruz demek zorunda kalmış. ben onun yalancısıyım

niye benden bekliyosun her şeyi ya..sen at bi mesaj nedir yani incilerin mi dökülür..
nerde gördün kızım kemiklerimi..yalniz sende göğüsler gayet iyiutanmıyon mu oyle gezmeye..kırarım kemiklerini görmiyim bi daa..

konu sırf sen olsan 3. sayfa paklar ama etken olarak ben olunca konu mühim bir şahsiyetim baş sayfada yer alırız merak etme sen

hahahaha manyakkk formundasın bugün..
etraf da kendini önemli sayanlardan geçilmiyo zaten bu ara..hahaha...anlayan anladı..

yani evet. resimler doğru gibi ama ne bilim ki. o morluklu resim ile en son resim arası 2,3 ay ise bize 8,9 diyosa
yani iyi olmuş valla beğendim.
misch ayrı bi klinik vaka. Zaten boşuna canı sıkılmış gidim de kendimi kestirim demiş. gitmiş kestirmiş. dr. hatır ve para için kesmiş bi şekilde ama gerecek bişi bulamayınca aynen kapamış deriyi. böylece kadın aynı kalmış. Bu sefer illa kusur bulacak ya eğilip bükülüp ışıkları denk getirip bişiler çekmeye çalışmış. ne diyim ki ben ona

nerde gördün kıs memişlerimi . ne diyon ya. kocam falan okur bu neresini açıyo diye atlar gelir gurbet ellerden. o zaman asıl ben çıkarım 3.sayfaya

ay baksın bakalım kim daha sosyal..bendeki arkadas kimsede yok.görüşmek için 3 ay öncesinden gün alamsı lazım onun

Ayol akşam habire resim beğendim. ayıp olmasın madem ekledi beni beğenip durim dedim. sana bir zeytin dalı uzattım. noldu. 1 tane resim bile beğenmemişin. bari memelerimi beğendiğin resmi tıklayaydın onu da hasetinden elin gidip tıklayamadın dimi

ay baksın bakalım kim daha sosyal..bendeki arkadas kimsede yok.görüşmek için 3 ay öncesinden gün alamsı lazım onun
şimdi ben bilemiycem. onun demesine göre her türlü ağda varmış. eli kolu çok uzun. her yere yetişiyo mubareğin. o diyo. ben onun yalancısıym yani. kim kimi döver bu konuda ben bilemiycem. siz kapışın ben seyredim. 1. olana botox ısmarlıyorum

Ha haaaa herkes bir havalarda derken kendini tarif etmis demek..Arkadas konusunda benle yarism sen :)ayrica bende dunya kadar sayfada yaziuorum face de ordan vakit bulunca burdayim kiymetimi bilin yani..Yalniz hep sanal mutluluklar sanal hayat geecek hayatta hic bir aktivite yok bende

Sende pek saf ciktin ben sarktim demiycek herhalde..yapma boyle ac gozunu artik sana benden baska dost olmaz

sen buralarda pukiyi aldatıp naz'a yanaşıyosun..
pukinin gözü sendne başkasını görmüyo.
nazın gözü benden başkasını görmüyo ama sinirden.
blacikin gözün nazdan başkasını görmüyo
aylin zaten bebelerden başkasını görmüyo..beni sevecek birini arıyorum acilen..

sen hep sanal takılırsan anca biz koca bulursak evlenebilirsin. biz evliler burda işte birbirimizle mutlu olup geçinip gidiyoruz. ev telaşı iş güç çoluk çocuk öldürülen aşkımız yerine burda birbirimize kenetleniyoruz. Ama sennnnnnnnnnn.
Sen öylemisin. Çık biraz etrafına bakın. Bak bu ay sonu düğünümüz var. yazın da seninkine gelelim.

bennnnnnnn. seviyorum seni yaa. hem severim hem döverim.
ama blackim başka.
naptı acaba. mr çektirdi miki

Pukkam benim ne varsa onda var zaten..Siz onun kadar bilseniz pisisik yanlarimi selam vermaz kk dan tasinir gidersiniz be.o beni her halimle hatta makyajsiz halimle bile seviyor :)

benimkiler hep gerçek hahahaaa...gezerim tozarım..hasbıhal ederim.sen yarışma asıl benlen.dısarda görüştüğüm arkadaşlarımla whatsupp grubum var.facebook grubum var..illa söyleyelim mi yani tek tek..

Pukkam benim ne varsa onda var zaten..Siz onun kadar bilseniz pisisik yanlarimi selam vermaz kk dan tasinir gidersiniz be.o beni her halimle hatta makyajsiz halimle bile seviyor :)

senin psişik guçlerinin 10 dk dır farkındayım..deli gibi kulağım çınlıyor korkuyorum..puki olsaydı bişiler bilirdi çınlama konusunda..pukiiim pukiiim nerelerdesin..tansiyonum mu cıktı yoksa..iki elma yedim ondan mı acaba..bunlar son sözlerim oalbilri kızlar bana iyi davranın sevin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…