Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

artık favorim marcom. o beni ben onu seviyoruz.
Jelo ile konuşmuşmuş. Niye bana da bi selam vermedin peki. Şu Jelo da bi çıktı pir çıktı. Kadın pro diyemi böyle oluyo ya. bilemedim. bastırp alacam parayı dedim bi icraatda yapamadım. polaritem eridi gitti :KK14: allahtan beni de black seviyo, beğeniyo. Sev beni blackkkkkkkkkkkk

N naz70 ayyy sana dayanamıyorumm seviyorum senin yazılarını bana pek iyi geliyorrr:KK23:
:KK52: seviyorummm hepinizi damarıma basılmadığı sürece şirret değilim sevgi doluyummm:KK70:

Selam başlığın güzelleri :KK68:

bu başlığa takılmadan geçmek daha iyi bana çünkü kopamıyorum diğer sosyal ağlardaki arkadaşlarımı ihmal ediyorumm eeeeeee sevenim çok popüler olunca böyleee:KK70: amma sayfa atlamış yine cen cen cene maşallah :cool:
:KK57: diğer sosyal ağlarmış da mış. tüm ağlarda bende izindeyim. herkesde bir jelo manyaklığı başladı. Neymiş bu işin sırrı çözecem.

N naz70 ayyy sana dayanamıyorumm seviyorum senin yazılarını bana pek iyi geliyorrr:KK23:
:KK52: seviyorummm hepinizi damarıma basılmadığı sürece şirret değilim sevgi doluyummm:KK70:
:KK53: aklınca kafa da buluyo benle. hmmmm. misch imi elimden alan beni pek sevmesin. Hanımhanımcık görünen şizofrenimdir icabında. taktım mı takarım. yeni takıntım sensin.:cool:

:KK53: aklınca kafa da buluyo benle. hmmmm. misch imi elimden alan beni pek sevmesin. Hanımhanımcık görünen şizofrenimdir icabında. taktım mı takarım. yeni takıntım sensin.:cool:
ha ha ha ha M misch sabah erkenden beni görmüş rüyasında yazdık faceden :21:hatta dedi hepsinden gizli buluşalım yakınız içmeye gidelim senle jelommm:KK70::KK59:

ha ha ha ha M misch sabah erkenden beni görmüş rüyasında yazdık faceden :21:hatta dedi hepsinden gizli buluşalım yakınız içmeye gidelim senle jelommm:KK70::KK59:
:KK57: ama sen gidemessin ki. çok sosyalsin. ona vakit ayıramazsın.demi ayıramassın :KK62: içimdeki şeytan uyandı. buluşma öncesi başına bişi gelirse bendendir.:KK59: başka türlü kurtulamıycam bu haset duygumdan. bari sebebi ortadan kaldirim rahat edim :rolleyes:

:KK57: ama sen gidemessin ki. çok sosyalsin. ona vakit ayıramazsın.demi ayıramassın :KK62: içimdeki şeytan uyandı. buluşma öncesi başına bişi gelirse bendendir.:KK59: başka türlü kurtulamıycam bu haset duygumdan. bari sebebi ortadan kaldirim rahat edim :rolleyes:

:KK70::KK70::KK70:kız çoluğum çocuğum var kötü enerji yollama evrene gebertirim seniii:KK59:

bakarız dedim zaten diğer tayfa ile görüşürüz onu da alırız aramızaa ama seni almayız öyle dedi M misch :KK70:

bugün devlet için naptım. hiç bişi. rezillik. öğlen olmuş çalışamadım. Buralarda dolanıyorum. Nolacak halim reel hayatıma geri dönmeliyim.
Elbise almıştım boyunu kısaltmaya verdimdi ( malum selvi boylu al yazmalı değilim) onu almaya gidecem şimdi. Hava da sevimsiz. Üşendim ama elbise kaybolacak almazsam. kaç gündür orda. Gidip gelim gene girerim. sonrada azıcık çalışırım. Bugün böyle. Öğleden sonrada araziye gitmiycem. Bu havada totom dona dona arazi dolaşamam.
Kızlar özleyin beni. gelecem geri :KK30:

:KK70::KK70::KK70:kız çoluğum çocuğum var kötü enerji yollama evrene gebertirim seniii:KK59:

bakarız dedim zaten diğer tayfa ile görüşürüz onu da alırız aramızaa ama seni almayız öyle dedi M misch :KK70:
:mad: ayyy birden kafama dank etti. Çözüm senin varlığın yokluğun değil. Misch i ortadan kaldırırsam sorunum tamamen çözülecek. :KK53::KK53::KK53:

:KK57: ajan gibi resimlerimi mi inceleyip durdun. pehhh. Hanım hanımcık mışım. napcaktım. amuda mı kalkacam resimlerde.
Bu arada seninde her yerde köpüşler, köpüşler. Bu ne böyle.
Resim altlarını okuyim dedim bir resim bir gece sürer. ha bire yazmış durmuş. bunun çenesi her yerde dutmuyo kızlar. Gerçekten çok boşboğaz. sevmem böyle tipleri

canim nazim bugun populerim misch valla son resimlerini gorunce oyle karar verdim cok iyiye gidiyor masallah..Sende sevgilisini kiskandirmaya calisan kadin gibi beni kullanma mische karsi .. karar ver artik misch mi benmi:KK67::KK67:

canim nazim bugun populerim misch valla son resimlerini gorunce oyle karar verdim cok iyiye gidiyor masallah..Sende sevgilisini kiskandirmaya calisan kadin gibi beni kullanma mische karsi .. karar ver artik misch mi benmi:KK67::KK67:
kızım ben takıntılı bir kişiliğim. halen ne soruyon omu benmi diye. okumadınmı yukarıyı. misch yüzünden jeloya kıyacaktım. sana da kıyarım. herkeslere kıyarım. bi tek blackime kıyamam. o daha çok küçük ya görecek günleri var.

Enerji menerji diyosunda 2 gunde can dostlari birbine kattin biz guzel guzel yuvarlaniyoduk bir ciktin amanin dusman basina..Naz seni bende seviyorum lutfen sevgi eksiklginden bu jölenin tuzagina dusme :KK60::KK60:

ya marco paşa osy bana da özelden resim gönderdi. gerçek mi yani. kız çabucak iyileşmiş. mükemmel olmuş. yorgun yüz gitmiş harika genç güzel bir yüz gelmiş. hemde 8,9 günde :KK57:

kızım ben takıntılı bir kişiliğim. halen ne soruyon omu benmi diye. okumadınmı yukarıyı. misch yüzünden jeloya kıyacaktım. sana da kıyarım. herkeslere kıyarım. bi tek blackime kıyamam. o daha çok küçük ya görecek günleri var.

eyvah beni takıntı yapmış naz..kah çok seviyo kah öldürmeye çalışıyo..ya benimsin ya kara toprağın diyo..allaaam 3 uncu sayfa haberlerine mi çıkacam yoksa bu genc!! yaşımda..:mad:

Enerji menerji diyosunda 2 gunde can dostlari birbine kattin biz guzel guzel yuvarlaniyoduk bir ciktin amanin dusman basina..Naz seni bende seviyorum lutfen sevgi eksiklginden bu jölenin tuzagina dusme :KK60::KK60:

he ya ben de hafiften bi gıcık olmaya başladım bu jelo'ya..bi burnu havalarda bi bizi begenmemeler..peşinden koşturmalar..marco'ya yaptıgını da unutmadım..kenetlenelim kıslar en iyisi..başka ağlarından fırsat bulup gelemeyenler de değerimizi anlasın :KK12:

oh olsun..beni ortadan kaldırmayı düşünürsen böyle dayağı yer oturursun:KK20::KK20: delikanlı marco bu kodumu oturtur..
vayyy kimler gelmiş kimler
oh olsun..beni ortadan kaldırmayı düşünürsen böyle dayağı yer oturursun:KK20::KK20: delikanlı marco bu kodumu oturtur..
hiç yüz vermiyon bana :63: hiç bi sosyal ağdan seslenmemişin :KK53: ve de elaleme habire sabah köründen itibaren dil dökmüşün :KK14: şimdi napim ben ha, kaç parçaya bölim seni. :KK43: baktım baktım resimlere bölünecek gibi de değilsin ki. pek bi çelimsizsin. et yok yağ yok. kemik sırf

eyvah beni takıntı yapmış naz..kah çok seviyo kah öldürmeye çalışıyo..ya benimsin ya kara toprağın diyo..allaaam 3 uncu sayfa haberlerine mi çıkacam yoksa bu genc!! yaşımda..:mad:
konu sırf sen olsan 3. sayfa paklar ama etken olarak ben olunca konu mühim bir şahsiyetim baş sayfada yer alırız merak etme sen :KK53:

ayrıca beni rüyasında görmüş diyo..dün bi sürü mesaj yazmış bana fotolar atmış.çıkıyodum yazamadımdı.ayıp oldu diyerekten sabah bi günaydın dedim.ay elimi verdim kolumu alamadım anacım..:KK11:
:KK11:

hakkaten ya. o yokken iyiydi. şizofren kişiliğim benliğimin bir köşesinde benle yuvarlanıp gidiyordu. hep bu jöle uyandırdı. herkes ona bir başka ilgi gösterince sapıttım. yanlız kadın taş gibi olmuş laf aramızda. estetik sen nelere kadirsin

X