Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

N naz70 ayyy sana dayanamıyorumm seviyorum senin yazılarını bana pek iyi geliyorrr
seviyorummm hepinizi damarıma basılmadığı sürece şirret değilim sevgi doluyummm

diğer sosyal ağlarmış da mış. tüm ağlarda bende izindeyim. herkesde bir jelo manyaklığı başladı. Neymiş bu işin sırrı çözecem.

N naz70 ayyy sana dayanamıyorumm seviyorum senin yazılarını bana pek iyi geliyorrr
seviyorummm hepinizi damarıma basılmadığı sürece şirret değilim sevgi doluyummm
aklınca kafa da buluyo benle. hmmmm. misch imi elimden alan beni pek sevmesin. Hanımhanımcık görünen şizofrenimdir icabında. taktım mı takarım. yeni takıntım sensin.

aklınca kafa da buluyo benle. hmmmm. misch imi elimden alan beni pek sevmesin. Hanımhanımcık görünen şizofrenimdir icabında. taktım mı takarım. yeni takıntım sensin.
ha ha ha ha M misch sabah erkenden beni görmüş rüyasında yazdık faceden hatta dedi hepsinden gizli buluşalım yakınız içmeye gidelim senle jelommm

ha ha ha ha M misch sabah erkenden beni görmüş rüyasında yazdık faceden hatta dedi hepsinden gizli buluşalım yakınız içmeye gidelim senle jelommm
ama sen gidemessin ki. çok sosyalsin. ona vakit ayıramazsın.demi ayıramassın içimdeki şeytan uyandı. buluşma öncesi başına bişi gelirse bendendir. başka türlü kurtulamıycam bu haset duygumdan. bari sebebi ortadan kaldirim rahat edim

kız çoluğum çocuğum var kötü enerji yollama evrene gebertirim seniii

bakarız dedim zaten diğer tayfa ile görüşürüz onu da alırız aramızaa ama seni almayız öyle dedi M misch

bugün devlet için naptım. hiç bişi. rezillik. öğlen olmuş çalışamadım. Buralarda dolanıyorum. Nolacak halim reel hayatıma geri dönmeliyim.
Elbise almıştım boyunu kısaltmaya verdimdi ( malum selvi boylu al yazmalı değilim) onu almaya gidecem şimdi. Hava da sevimsiz. Üşendim ama elbise kaybolacak almazsam. kaç gündür orda. Gidip gelim gene girerim. sonrada azıcık çalışırım. Bugün böyle. Öğleden sonrada araziye gitmiycem. Bu havada totom dona dona arazi dolaşamam.
Kızlar özleyin beni. gelecem geri

bakarız dedim zaten diğer tayfa ile görüşürüz onu da alırız aramızaa ama seni almayız öyle dedi M misch
ayyy birden kafama dank etti. Çözüm senin varlığın yokluğun değil. Misch i ortadan kaldırırsam sorunum tamamen çözülecek.

canim nazim bugun populerim misch valla son resimlerini gorunce oyle karar verdim cok iyiye gidiyor masallah..Sende sevgilisini kiskandirmaya calisan kadin gibi beni kullanma mische karsi .. karar ver artik misch mi benmi

canim nazim bugun populerim misch valla son resimlerini gorunce oyle karar verdim cok iyiye gidiyor masallah..Sende sevgilisini kiskandirmaya calisan kadin gibi beni kullanma mische karsi .. karar ver artik misch mi benmi
kızım ben takıntılı bir kişiliğim. halen ne soruyon omu benmi diye. okumadınmı yukarıyı. misch yüzünden jeloya kıyacaktım. sana da kıyarım. herkeslere kıyarım. bi tek blackime kıyamam. o daha çok küçük ya görecek günleri var.

Enerji menerji diyosunda 2 gunde can dostlari birbine kattin biz guzel guzel yuvarlaniyoduk bir ciktin amanin dusman basina..Naz seni bende seviyorum lutfen sevgi eksiklginden bu jölenin tuzagina dusme

ya marco paşa osy bana da özelden resim gönderdi. gerçek mi yani. kız çabucak iyileşmiş. mükemmel olmuş. yorgun yüz gitmiş harika genç güzel bir yüz gelmiş. hemde 8,9 günde

eyvah beni takıntı yapmış naz..kah çok seviyo kah öldürmeye çalışıyo..ya benimsin ya kara toprağın diyo..allaaam 3 uncu sayfa haberlerine mi çıkacam yoksa bu genc!! yaşımda..

Enerji menerji diyosunda 2 gunde can dostlari birbine kattin biz guzel guzel yuvarlaniyoduk bir ciktin amanin dusman basina..Naz seni bende seviyorum lutfen sevgi eksiklginden bu jölenin tuzagina dusme

he ya ben de hafiften bi gıcık olmaya başladım bu jelo'ya..bi burnu havalarda bi bizi begenmemeler..peşinden koşturmalar..marco'ya yaptıgını da unutmadım..kenetlenelim kıslar en iyisi..başka ağlarından fırsat bulup gelemeyenler de değerimizi anlasın

oh olsun..beni ortadan kaldırmayı düşünürsen böyle dayağı yer oturursun delikanlı marco bu kodumu oturtur..
vayyy kimler gelmiş kimler
oh olsun..beni ortadan kaldırmayı düşünürsen böyle dayağı yer oturursun delikanlı marco bu kodumu oturtur..
hiç yüz vermiyon bana hiç bi sosyal ağdan seslenmemişin ve de elaleme habire sabah köründen itibaren dil dökmüşün şimdi napim ben ha, kaç parçaya bölim seni. baktım baktım resimlere bölünecek gibi de değilsin ki. pek bi çelimsizsin. et yok yağ yok. kemik sırf

eyvah beni takıntı yapmış naz..kah çok seviyo kah öldürmeye çalışıyo..ya benimsin ya kara toprağın diyo..allaaam 3 uncu sayfa haberlerine mi çıkacam yoksa bu genc!! yaşımda..
konu sırf sen olsan 3. sayfa paklar ama etken olarak ben olunca konu mühim bir şahsiyetim baş sayfada yer alırız merak etme sen

ayrıca beni rüyasında görmüş diyo..dün bi sürü mesaj yazmış bana fotolar atmış.çıkıyodum yazamadımdı.ayıp oldu diyerekten sabah bi günaydın dedim.ay elimi verdim kolumu alamadım anacım..

hakkaten ya. o yokken iyiydi. şizofren kişiliğim benliğimin bir köşesinde benle yuvarlanıp gidiyordu. hep bu jöle uyandırdı. herkes ona bir başka ilgi gösterince sapıttım. yanlız kadın taş gibi olmuş laf aramızda. estetik sen nelere kadirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…