Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Ingilizce beni cok engeliyibitanecimm doktora icin sart ama ameliyati unutmam lazim iyi calismak icin

[QUOTE="black tuliings, post: 40398176, member: cok zaman kaybettim zaten minik kizlar vardi sinifta canimm bende teyzeleri

Kizlar dun ortam pek vasatmis vallahi yani degerlendirme yapacak bir durum bile goremedim.pukkacim az delirir gibi olmus ama tarih heyecani sarmis belliki ameliyat sonrasi resinlerle kafayi bozmus..Nazcim seni bu ruhu olmuslerle basbasa biraktigim icin uzgunum senin bile civiltini almislar vallahi.blakcim minik kusum dolanmis durmus gene sagda solda..misch ben sana simaracan dedim ama bu kadr hizli beklemiyordum.jelesec sen akli basinda gorunen gizli deli sen varya pesindeyi senin kizim.Bu frankestayni sen yarattim
haberin ola artik seni degil kaynani ariyorum ha haaaa
ahada seni boyl saclarindan surukleyecek kaynan

Goztepe hastanesinden randevu aldim mr icin yarina hic gdesim yok pukkacigim
Git lütfen. bütün dr. ler mr dedi. senin için çok önemli o. git çektirt ve serkanla mutaf a göster. biraz hareket bıcırığım. üşenme. iyi olacan bak. sen iyi olunca bizde iyi oluyoruz. psikolojimiz yerle bir olmuyo sen ölcemmmm bitcemmmmm yüzümde yüzüm demiyince

Sensiz tadı olmuyo bacım. Neşeli cıvıltılı sensin. Bende uymaya çalışıyorum işte sana biras. Akıllı , svimli arkadaşım benim.
dün gece neşesiz keyifsizdi. İçi geçmişlerle bu sağda bi solda debelendim. her gece bekliyorum seni canım ( Misch çatladı mı acaba. çatlamadıysa methiyelerime devam edicem )

günaydıııın
bugun sorunluyum benle ilgilenin..resimler ekledim..birazdan çıkıp kol için gittiğim yere gideceğim..kollarım yumuşamış gibi..2 cm filan gitmiş. valla daha yumuşak eskisinden..bugun konuşacağım olmazsa yağ eritmeyi bıraksınlar artık sıkılaşma programına alsınlar.
bel göbek için de gittim gecen gun ama ondan yana da kararsızım.başka yağım yok..orası kalsın mı yoksa devam edeyim mi bilemedim.kolum gibi etkilenmedi gerçi..ay sayenizde bi de vücuduma takmaya başladım..lazerdi memeydi derken hiç düşünmediğim göğüslerimi inceler oldum..

ayrıca catlamamı bekleyenler daha coook bekler..sabah erkenden jelomla faceden yazıstık..
ayrıca naz' a baktım , gidince kızının kulağını çek, yaranılmaz bunlara..bütün dünyan kızın olmuş.20 bin tane kızının resmi var, kocanın bi tane göremedim.eskilere gidemedim daha.herşeyiyle ilgilisin daha ne yapacaksın bilmiyorum.
ay ayrıca bu naz gerçek hayatta burdakinden de hanım hanımcık..hiç çizgisini bozmamış..he yerde hafif bi tebessüm.bi tane bile çılgınlık yok..benim resim altlarım burdan bile deli..çıkmam lazımm mdaha yazacak nelerim vardı halbukiiii..

resimleer bakın..pukm begenirdi beni en çok artık o da begenmez..ama onlar en kötü halleriiim pukim sev beni beğen beni 45 lik olsam da vazgeçme bendeeeeen...

ajan gibi resimlerimi mi inceleyip durdun. pehhh. Hanım hanımcık mışım. napcaktım. amuda mı kalkacam resimlerde.
Bu arada seninde her yerde köpüşler, köpüşler. Bu ne böyle.
Resim altlarını okuyim dedim bir resim bir gece sürer. ha bire yazmış durmuş. bunun çenesi her yerde dutmuyo kızlar. Gerçekten çok boşboğaz. sevmem böyle tipleri

artık favorim marcom. o beni ben onu seviyoruz.
Jelo ile konuşmuşmuş. Niye bana da bi selam vermedin peki. Şu Jelo da bi çıktı pir çıktı. Kadın pro diyemi böyle oluyo ya. bilemedim. bastırp alacam parayı dedim bi icraatda yapamadım. polaritem eridi gitti allahtan beni de black seviyo, beğeniyo. Sev beni blackkkkkkkkkkkk

elim ayağım karışmış birbirine üzüntüden. popülarite diyeceğime demişim polaritem

Selam başlığın güzelleri

bu başlığa takılmadan geçmek daha iyi bana çünkü kopamıyorum diğer sosyal ağlardaki arkadaşlarımı ihmal ediyorumm eeeeeee sevenim çok popüler olunca böyleee amma sayfa atlamış yine cen cen cene maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…