Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

ne olacağını söyleyeyim sen kendini acilen bir psikiyatriste goturuyosun rahat bırak bebeleri yaw..valla kaçırıp bigün onları çikolata yediricem..

kıızllarrrrrrrrr...kuuzularrrrrr...napıonuuuzzzzzzz..havadis var mıı aman bir şey kaçırmışş olmayayaım.

havadis bildiğin gibi.iyice piskopata bağladık endo grubuna girenlerin canına okuyoruz..8 inci günde iyileşen arkadaşa buralar dar edilmiş..senin de minik bir katkın olmuş hatta başka bir arkadası da black halletmiş..

yalnız şöyle bi durum var..şimdi endo'da uygulamanın cabuk iyileştigi benim gec iyileştiğim ercan beyin dokuya fazla zarar vermediğitekniğinin farklı olduğu filan konuşuluyor ya..onun üstüne erhan beyin bir hastasının cıkıp cok cabuk iyileştim demesi güzel bir tesadüf oldu haliyle..aydınlandık hepimiz..ben yaşlıyım ondan heralde geç iyileşiyorum, olabilir yani..

Hahahahah cok komik coook , sigaran uok,ickin yok,saglikli besleniyrosun,kemiklerini olctursek tas catlasin 25 cikacaksin Hayatta tesaduf yoktur, herseyin bir sebebi vardir ben oyle inanirim

( ya su an çocuk ondan öyle diyodur..bir tanıdıgımızın kızına dikkat eksikliği tanısı konmuştu..ama anladığım kadarıyla algılama da biraz zayıf..derslerinde sorun yaşıyordu..ilaç kullandı bi sure sonra aile kesti ilacı..kız bir hırs yaptı anlatamam..o kadar cok ders calışıyor ki gayet iyi şimdi dersleri..sizinki cok daha cabuk hallolur o kadar bariz bi sorun yok sanırım..elinizden geleni yaparsınız sonucta naz'cım..

Hahahaaaaa. Alemsin ya. Yakışıklı olabilir de Tipim değildi canım Sen bi adamın face ine baksana. Ordaki resmini gör öyle konuş misch hanım

gerard'ıma bakarım ya elin adamını napiyim

evet canım maalesef..bu kadar az etkileyeceğini düşünmemiştim yalnız..rahatsız oldugum seyler duruyo hala..neyse sağlık olsun..uygulamanın gözleri zaten iri ve çok güzelmiş önceden de..

Getirem sana guylian ama tabii havalimaninda hemen aldirman lazim cikolatayi benden yoksa kim eydiye giderler

yok canımcım bulurum buralarda..internette satılıyodu hatta..bi ara migrosa geliyodu şimdi yok..sağol bebeğem düşünmen yeter

evet canım maalesef..bu kadar az etkileyeceğini düşünmemiştim yalnız..rahatsız oldugum seyler duruyo hala..neyse sağlık olsun..uygulamanın gözleri zaten iri ve çok güzelmiş önceden de..
Ama sen ameliyat oncesi de ameliyat sonrasi da cok guzelsin, ihtiyac olmayinca degisiklik olmuyor haliyle

Hahahahah cok komik coook , sigaran uok,ickin yok,saglikli besleniyrosun,kemiklerini olctursek tas catlasin 25 cikacaksin Hayatta tesaduf yoktur, herseyin bir sebebi vardir ben oyle inanirim

tam anlamadım en demek istediğini ama iyi bişeydir heralde..ya kızlar mailler de gondermişsiniz ama bi şey yapmışım gmailin ayarı bozulmuş mailleri görmek hele cevap yazmak ömür törpüsü haline gelmiş..allahım satır uzadıkca uzuyor aşağı inmiyor deliriyorum..ordaki haberleri kacıracam diye de ayrıca panikliyorum

yok canımcım bulurum buralarda..internette satılıyodu hatta..bi ara migrosa geliyodu şimdi yok..sağol bebeğem düşünmen yeter
Sende sagol canim , valizimde anaokulu icin 22 tane kostum aldim, gorumcemlere ehdiylere, bir kizimiz var tr de zayiflama mamasi istemisti 6 kutu mama, bana da kalan yer sanirim 3 pijamalik alan olacak valizde.... Ilk snei gorecek olsam cikolata getiririm ama kim yediye giderler mutlaka :)))

Evet Iyi bir syeler yazmaya cakismistim Haberleri kacirmazsin korkma, ikinci ucuncu baski yapariz itinayla

Misch nerdesin. Toto eriticem diye gittin gelmedin. Bekliyos burda seni.
Bak ben lipo olcam jelo ile ttboz dan özendim . Totomu paramla küçültücem. Zenginlik böyle bişi işte. Parama geçer sözüm. Hıhohooooooohaaaaaa

totolardan yag gidince sarkarsa ne olcak..paraları baglar gezersin artık..

Ama sen ameliyat oncesi de ameliyat sonrasi da cok guzelsin, ihtiyac olmayinca degisiklik olmuyor haliyle

sağolun tatlım..idare ederim ya öyle pek ahım şahım bi şey değilim..boynum için kesin ihtiyacın var diyeceksiniz ve burnum için de yanlış ameliyatı oldum belki de..neyse başladık bi yerden..

ay evet ya hep bi sipariş oluyo..beline buduna dikkat et aman..hayret sende nasıl fıtık filan yok..eşin , kızın gelmeyecek mi?bavulları taşımak sorun benim için..fıtıklarım var ,ameliyat da olmuştum, aynı yerden tekrarladı..kendi başıma tatile çıkmak filan mümkün değil pek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…