Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

kızlar kızlarrr zumbaya giidiyorum dönücem..siz burda yazışıp toto büyütürken ben orda ter dökecem..sonra demeyin genç duruyo da şımardı da dışlayalım da..emeğe saygı pliiiz...:KK6::KK6:

kızlar kızlarrr zumbaya giidiyorum dönücem..siz burda yazışıp toto büyütürken ben orda ter dökecem..sonra demeyin genç duruyo da şımardı da dışlayalım da..emeğe saygı pliiiz...:KK6::KK6:
sana baklava ikram edeyim gitmeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK53::KK53:

kizlarrrrrrrrrrr, drlarin burclarini bilmek lazim bence, hihohahha astrolojiye inanirim ben

kizlarrrrrrrrrrr, drlarin burclarini bilmek lazim bence, hihohahha astrolojiye inanirim ben

erhan bey yay tugrul bey ikiler digerkerini bilmiyorum bildiklerin varsa sende ekle..Baska bisey kalmadi bari burclara ore secelim :)nuri bey ne burcuydu ayrica merk ettim vlla)
Bu arada ne beter yazmisim yamuk yumuk uykum gelfi ondan saniim :KK66:

kıızllarrrrrrrrr...kuuzularrrrrr...napıonuuuzzzzzzz..havadis var mıı aman bir şey kaçırmışş olmayayaım.:KK53:

kızlarr ayyyy sölemezsemmm çatlarıımmmm...bugünn büyük olay yaşadıkkk...ne olduuu bilionuz mu??? benim umudu kestiğimm tamam artık bu da böle dişsiz kalır dediğimm beb var yaaaa..utanmaz...10 gün sonra yaşına girecek hanii...diiişşşş çıkardıı..cook hafif ucu elime geldi..öteki 3 ay önce çıkardı .bu ne bole bisey anlamadımm şimdii...diyordum bunda bi eksiklik kalsiyum kemik geriliği falan dr ye mi götürsem diyodumm ne olacak şimdi:KK53:

:mad::mad::mad: niye kimse benimle ilgilenmiyor:mad::mad::mad: benim gelisime 8 gun kalmis kimsenin umurudna degilim:mad::mad::mad:
kuşşuuummmmmmm ilgilenmeyen bitlensin..birden 10 yaş çizgileri oluşşsuunnnn...yavruuummm cabuuk gel havaalanına vale göndereyimmm aldırayımmm seniii..

senn ter dökkk canıımmmmmm..ben olayıı kopardıımmmm:KK53:int ten sipariş erdimm yarın gelecekkkk..1 haftada eritecemm totolarııı:63::63:

Naz , kizim okumayi haziran ayind aokul kapanirken ozel ogretmenler ile sokmustu:))) okumayacagim ben , sacmalik diyordu, okumazsam senden ayri kalmam her gun seninle ise gelirim diyordu!!!!, ozel ogretmen, dershane vs hic bir sey islemiyordu... ama simdi univ birincisi, yuksek okulda yine oyleydi, lise de yine oyle, ortaokulda yine birinciydi.... ilkokul 5 e kadar rezaletti dehleye dehleye zor gidiyordu, ogretmeni diyordu ki, her cocuk okuyacak diye bir kaide yoktur , cocugu el becerisine yonlendirin diyordu!!!! kizim dikkat eksikligi icin tedavi gormedi, halen daha cok dikkatli oldugu soylenemez ama ilgide secicilik basladi, derslere yogunlasti, uzulme kizin icin, bu calisna annelerin cocuklarinda ve tek cocuk snedromunda olabiliyor sanirim.
Canım zaten sebebi babanın uzakta olması, anneden daha çok ilgi beklemesi ve endişeli yapısı olmasıymış. Umarım dediğin gibi olurda açılır. Yoksa diyor ki kaç yıl okumak mecburi siz onu söyleyin ben o kadar okuycam:KK45: Bu gidişle anca oryaokulu bitirip koca bekler . Iyyyyy

aağbi her mesajda yakışıklı karizmatik demişsin..adam o yüzden antidepresan önerdi sana demek ki bi sakinleşlesin diye:rolleyes:
ay nazım sana takılmadan edemiyorum..alınmıyosun di mi..
kızlar sınırı aşıyosam siz de kusura bakmayın hep iyi niyetimden:KK53::KK53:
Hahahaaaaa. Alemsin ya. Yakışıklı olabilir de Tipim değildi canım :rolleyes: Sen bi adamın face ine baksana. Ordaki resmini gör öyle konuş misch hanım

allahım yıvış yıvış olmuş burası iyice..jelo senin peşinden koşsun kızım ya bu ne böyle.kaçan kovalanır hem:-):-)
Ay ne kıskançsın sen ya. Bide benim adım çıktı burda kıskanç diye. Hayret bişi. Kafın aylar yıllar sonra bana vucudunu pardon resmini açtı. Yapcaz o kadar yalakalık

canlarıııım öğlen çok sevdiğim bir büyüğümle buluşup yemek yedik.açık havadaydık yani cok yakından gördü ..2 yılı gecti gorusmeyeli..laf arasında aynısın hiç değişmemişsin dedi..
sol yanağımda zaten olan çukurluk (avurt) artmış görünüyo zaten..bazı aynalarda mor gibi koyu duruyo hatta..aman neyse ne ya..sonucta kimse fark etmediğine göre kotu bi goruntu de yok..bu antidepresan boyel bi şey..kötü de olsan aman hayat güzel şebelekliği yapıyor insanda..:confused:
yalnız maşallah vurayım tahtaya uygulamanın gözler ne güzel olmuş..simetrik şiş yok gergin..daha guzel olsun inşallah..
Canım sen zaten iyiydin iyi kaldın. Hiç bir tuhaf durum yok. Ama açık söyliyim uygulama kadar başarılı bir sonuçta yok. Uygulamanın gözlere bittim. Maşaallah. Ve uygulama gençleşmiş. Ama uygulama amel. Öncesi biraz zaten amel. E ihtiyacı olan biriymiş. Benim gibi. Sen de gerek yokmuştu. Boşuna olmuşun bence. 5 yıl sonra falan olmalıydın

kızlarr ayyyy sölemezsemmm çatlarıımmmm...bugünn büyük olay yaşadıkkk...ne olduuu bilionuz mu??? benim umudu kestiğimm tamam artık bu da böle dişsiz kalır dediğimm beb var yaaaa..utanmaz...10 gün sonra yaşına girecek hanii...diiişşşş çıkardıı..cook hafif ucu elime geldi..öteki 3 ay önce çıkardı .bu ne bole bisey anlamadımm şimdii...diyordum bunda bi eksiklik kalsiyum kemik geriliği falan dr ye mi götürsem diyodumm ne olacak şimdi:KK53:
Yaw streilim printim çocuklarda bi eksiklik yok. Sende var eksiklik. Kıs şunları rahat bırak. Herbişeylerini çıkarırlar, büyürler, büyüyünce seni de beğenmezler. Kendinle ilgilen biraz

Misch nerdesin. Toto eriticem diye gittin gelmedin. Bekliyos burda seni.
Bak ben lipo olcam jelo ile ttboz dan özendim . Totomu paramla küçültücem. Zenginlik böyle bişi işte. Parama geçer sözüm. Hıhohooooooohaaaaaa

Sende az catlak degilsin haaa,ben cocugum uyuyor diye, dr dr gezer bu gerizekali mi derdim, sen disi cikmiyor kalsiyum mu eksik diyorsun:))) birak su bebekleri, bebeklerin yerinde olsam valla geri girerdim ciktigim yere:))) orasi dunyadan ve senin steril kollarindan cok daha rahattir:KK62:

X