Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

kızım senin de cekmediğin dert kalmamış yani..ama şöyle düşün sonu hep iyi olmuş

kızım senin de cekmediğin dert kalmamış yani..ama şöyle düşün sonu hep iyi olmuş
Hee ben umudu kesmistim, kizi terzi yaparim diye planlar yapiyordum,el becerisini farketmistim,okumazsa bir mdiaevi vs acari, diyordum, bir yandan da ucuz sinavaiz ozel universiteleri arastiriyordum yurtdislarinda, umudumu hic kaybetmemistim liseyi oyle boyle bitirtirim diyordum Ummadik tas bas yardi

Aaa gecmis olsun, bende gitik yok simdilik Ama psikolojik olarak var mi diye dusunursem iki gunde fitik olurum ben Kizimin sinavlari var ,esim fabrikanin basinda durmali,biz ikimiz asla bir yere gidemiyoruz maalesef,birimiz isin basinda durmak zorundaDaha annemler vs var onlara da bir seyler almaliyim ama inan ki tr ye hep dolu valizlerle geliyorum , bir bakiyorum, annemin pijamalarina kalmisim, cunku kendime hic bri sey getiremiyorum

valla hem çok güzel hem akıllı hem mesleği var..verme öyle herkeslere

valla hem çok güzel hem akıllı hem mesleği var..verme öyle herkeslere
Sagolasin , ben versem de o gitmez ki, cocuk kafayi bozmus okumakla Prof olacakmis, univ i bitecek gibi gorunmuyor, soyluyor sayiyor ,bu gidisle tohuma kacana dek okuyacak

O uzayda yasiyor bence Onun uyku saatleri ne kanadaya ne avusturalya ya ne uk e ne de tr ye uymuyor

sansımıza denk gelirsek haberleşiyoruz zatenmarco hanımla..
ay bugun herkes yorgun ha..sakin geçiyo..ilk delimsirek hallerimiz azaldı..buldumcuk olmuştuk buraya ilk geldiğimizde..sıcacık konforlu ev tabi

Hah nasıl bildin. Gençlerle nasıl aşık atacan. Kız iyileştim diyosa iyileşmiştir. Çekemediniz kızı bi türlü

Sagolasin , ben versem de o gitmez ki, cocuk kafayi bozmus okumakla Prof olacakmis, univ i bitecek gibi gorunmuyor, soyluyor sayiyor ,bu gidisle tohuma kacana dek okuyacak

elleme cocugu okusun..gurur duyarız biz de turk olaraktan..evlilik nasıl olsa olur

Hah nasıl bildin. Gençlerle nasıl aşık atacan. Kız iyileştim diyosa iyileşmiştir. Çekemediniz kızı bi türlü

aa bi şey mi dedik canım..sanş işi biraz da..et yemiyorum hep ondan oldu biliyorum

elleme cocugu okusun..gurur duyarız biz de turk olaraktan..evlilik nasıl olsa olur
Ben ellemiyorum ki onu, o ne isterse onu yapar, onun kararlarina saygim sonsuz, okursa sonuna dek desteklerim araksindayim tabii ki,okuyacak gibi gorunuyor bakalim kismet hersey Hic erkek arkadasi olmadi, olmasini da istemiyor,hatta burada tuhaf karsiliyro insanlar, cunku herkesin sevgilisi var... O okula odaklanmis, artik cocuga nasil baski yapmissam kucukken,simdi durduramiyorum

kızlar ben cıkıyorummm..
guzellik uykuma yatayım..ay bugün aklım da kalmayacak gibi..normale donduk nihayet..
iyi gecelerr..kokulu opucukler..

Canım benim kız nasıl bir profil çizdiyse doktor sorunu bende buldu. Öfke duyuyomuş bana. Hergün oyna dedi. Benim kız şimdi kullanıyor bunu. Bugünden başladı doktor dedi benle hergün oynaman lazım diye. Hayali figürler uydurup oynuyoruz bişiler. Bakalı m düzelecek elbet

hımmm..hiç olmaması normal mi sence..hormonlrını bile bastırmışsın cocugun

Naz, benimki de bana ofkeliydi o yaslarda, onunla ilgilenmiyromusum, isim varmis, hep ise gidiyormusum,bu durumlar cok tanidik geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…