Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

hımmm..hiç olmaması normal mi sence..hormonlrını bile bastırmışsın cocugun:KK12:
Ben karismam ki, olsa saygi duyarim ama cocuk okumayla bozdu kafayi:KK57: Hatta biri karsisina cikarda felegini sasirtir diye korkuyorum, cunku hic olmadi arkaadsi:21:

Canım benim kız nasıl bir profil çizdiyse doktor sorunu bende buldu. Öfke duyuyomuş bana. Hergün oyna dedi. Benim kız şimdi kullanıyor bunu. Bugünden başladı doktor dedi benle hergün oynaman lazım diye. Hayali figürler uydurup oynuyoruz bişiler. Bakalı m düzelecek elbet

dr da bunu niye cocugun yanında soyluyor..telde sonra soylesin..cocuga koz verilir mi..
düzelir canım..çok özel eğitim teknikleri var artık..
ay hadi cıktım...
muck herkese...

dr da bunu niye cocugun yanında soyluyor..telde sonra soylesin..cocuga koz verilir mi..
düzelir canım..çok özel eğitim teknikleri var artık..
ay hadi cıktım...
muck herkese...
Gitmeeeeeeeee, uyuyacan gzuelelsecen,bana hava atacan gitmeeeee:KK17:

Lazerlipo da sarkma yok

nasıl olmaz ki..orayı kasla mı dolduruyo..yağ eriyo..deriyi sıkılaştırıyolardır ultheradaki gibi filan..etkisi kısa süreli onların..aklım almadı yani..:KK14::KK14:
koyun beni gidem dostlar..siz gondermeden gidemem..

nasıl olmaz ki..orayı kasla mı dolduruyo..yağ eriyo..deriyi sıkılaştırıyolardır ultheradaki gibi filan..etkisi kısa süreli onların..aklım almadı yani..:KK14::KK14:
Bak dedim ben gizlice okuyo:KK57:
Kolojen yapıyı düzeltiyo o bölgeyi geriyo. Yaptırıpda sarkan yok canım. Boşuna ümitlenme sarkmayacammmm

Iyi uykukar canim,lazer in cildi sikilastiran etkisi varmis

Ay var diyorum inanan yok
Yüz germe diyorum iyisin gerek yok
Çılgınım deliyim diyorum senden hanımı yok
Bi kendimi ifade edemedim şurda gitti

X