Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Acilir o acilir hic dert etme, ben sabah aksam aglardim, kizim diyordu ki, okumayacagim zorlamayin beni diyordu fiyat etiketlerini okumazsan alis veris yapamazsin derdim, olsun sorarim derdi ama seni kandirirlar derdim, paranin onemi yok zaten derdi, valla tam sopalikti benimki Tr de ilkokul 5. S nifta bir ozel ogretmen tuttum kadin 65 yasinda coook sabirli bir kadindi, aney cocugumu o sene takdirlik yapti, onun ogrettikleri ile bu ulkede ortaokula basladi, direk en ust en zeki sinifa koydular kizimi, vunku bizim tr de ilkokulda ogrendikleirmizi burada lisede ogretiyorlar.... Cocuklari kesinlikle sikmiyorlar, cocuk kendisi okumak isterse okuyor ogreniyor burada, ve sinavlara hesap makinasi ile giriyorlar, kimse carpim tablosunu ezbere bilmek zorunda degil burada.

kızlar kızlarrr zumbaya giidiyorum dönücem..siz burda yazışıp toto büyütürken ben orda ter dökecem..sonra demeyin genç duruyo da şımardı da dışlayalım da..emeğe saygı pliiiz...
Kısım sen işten çıkıp anca 6 da eve varmışındır. Gider gitmes soyunup dökünmeden buradan laf yetiştirmeye mi başladın. Ayy kıyamam ya bu ne hırs. Seni zumba plates değil bu kıskançlık eritecek

N naz70 ben aslinda misch i sevmeyeom cunku onu cok kiskaniyom @ kiz zaten tahta gibi hala beni kiskandirmak icin zumba mumba yapiyor Tabii ben siskoyum ya, zayifligi ile beni eziyor

Misch nerdesin. Toto eriticem diye gittin gelmedin. Bekliyos burda seni.
Bak ben lipo olcam jelo ile ttboz dan özendim . Totomu paramla küçültücem. Zenginlik böyle bişi işte. Parama geçer sözüm. Hıhohooooooohaaaaaa

valla hellal mishchyeeee çalışıyor azimle bravooo bizim gibi ver parayı yat ameliyata demiyor araba alır evi yeniler parası ile

Yaw ben niye göremiyorum yaaa. Aaa 1 yılda anca vucuttt görebildim. Seneye ömrüm varsa yüzünü görürüm artık

hepinize attımmm facemiii görün sonra sizleri banlarım atarımmm

bu arada benim vücudumu görmek içinnn 2.seneden fazla beklediler buradakiler yoktu resimlerim kıymet bilinnn yahuuu seksüüü karnımı ve minik dokunuşla havaya kalkanları gördünüzz

niye estetik meraklısı oldugun anlaşıldı..öyle sevdiği için, bilinçaltına işlemiş

sen atarsın da bizim elimiz armut mu topluyo..seni tee Zuckerberg'e kadar şikayet eder faceden sildiririz

He kiz misch in hizmetcisi bilem varmis hee, bak dunur benim kzia hizmetci tutmazsan vermem sana kizi haberin ola, benim kizimin misch den neyi eksik

hahaha bak kızın gibi gorunuyorum demek ki beni kızınla yarıştırıyorsun..senden geçmiş artık bacım belli

Bu kizlar seni gorunce kactilar misch, hepsi senin atkandan ayip tutuyor, yuzune gelemiyorlar bile

hahaha bak kızın gibi gorunuyorum demek ki beni kızınla yarıştırıyorsun..senden geçmiş artık bacım belli
He valla 25 lik olmussun sen , ee tabii bak bak kendine ,tabii 25 lik olursun Ben. Neler cektimmmmmmmm neler ahhh ahhh

do erkek gibi istemem..laminör ya da sibemol alayım lütfen..benim gibi zarif feminen cilveli hatuna bunlar yakışır
bugün tevazu konusunda jeloyla yarışıyorum..belki birinci gelirim

dominant mı gordunuz beni cidden..dün de marco dediydi korkutup sindirmişim herkesi

Bak azicik ciddi olunca nasil yola geldinnn..size gider lazim kizim yoksa yola gelmiceniz hahaaa...ay kim ne derse desin disardan biz egleniyomuyuz ona bakalim..ben cok civitmisim dunden beri azicik agir olmam lazim sanki

yok be güzelim civitmak çok yakıştı sana..içinden başka biri çıktı sanki..devam et..hem ne laflar varmış kız sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…