Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

gördüm işte ..ama ekleyemiyom...:KK11:

kızlar işlerim birikti:KK43: gitmem lazım.:KK43:

aaaa ne ayıppp özelden mesajını kopyalarım şimdi yalvar yakar olll sonra ekleme:KK11::63: MARKO PASA MARKO PASA hata ettim keşke sana verseydimmmm:oops::KK70:

Her canli bir gun gercegi tadacak iste..hata ki ne hata telafiside mumkun degil aslinda mumkun bir resim gondersen hersey degisir....mischim canim ben sadece bu ketumu konusturmak icin dedim yoksa ben sizi satar gorunur ama asla satmam..Siz benim gonul sazimin ayri ayri degerli tellerisiniz hanginize dokunsam ayri bir ses ayri bir renk..bu arada sana do notasini uygun gordum en basta en baskin ha haaaaaaa sairim ayni zamanda siir yazar gonul alirim yani:)))))

Her canli bir gun gercegi tadacak iste..hata ki ne hata telafiside mumkun degil aslinda mumkun bir resim gondersen hersey degisir....mischim canim ben sadece bu ketumu konusturmak icin dedim yoksa ben sizi satar gorunur ama asla satmam..Siz benim gonul sazimin ayri ayri degerli tellerisiniz hanginize dokunsam ayri bir ses ayri bir renk..bu arada sana do notasini uygun gordum en basta en baskin ha haaaaaaa sairim ayni zamanda siir yazar gonul alirim yani:)))))
aman MARKO PASA MARKO PASA BAK DİYİM M misch nin ipi ile kuyuya inilmezzz :KK70:

ha ah ha ha beceriksiz ben ekledim seniiii yetenek başka bişeyyyyyy:KK70::KK70:

mesaj attımdı ondan eklemişsindir. o bile bi tuhaftı..mesaj için bağlanman laızm yazıyo..yoksa eski folderine gider yazıyo..başka bi adres vermiş oraya mesaj gonderin yazıyo..arkadaş ekleme seçeneği zaten kaldırılmış..pentagona giriyoruz sanki anasını satıyim..
ne oldu..sonunda sen bana request gönderdin..:KK70::KK28::KK71::KK71:
marcocuğum da peşinden koştu durdu garibim..beni sevmezsen böyle olur marco..herkes birbiriyle samimi olur sen de kalırsın liste sonunda ahaha ahaha nihaha :KK70::KK70:yaşasın kötülük:KK62:

mesaj attımdı ondan eklemişsindir. o bile bi tuhaftı..mesaj için bağlanman laızm yazıyo..yoksa eski folderine gider yazıyo..başka bi adres vermiş oraya mesaj gonderin yazıyo..arkadaş ekleme seçeneği zaten kaldırılmış..pentagona giriyoruz sanki anasını satıyim..
ne oldu..sonunda sen bana request gönderdin..:KK70::KK28::KK71::KK71:
marcocuğum da peşinden koştu durdu garibim..beni sevmezsen böyle olur marco..herkes birbiriyle samimi olur sen de kalırsın liste sonunda ahaha ahaha nihaha :KK70::KK70:yaşasın kötülük:KK62:
dedimmm ünlüyümmm kaldırdımmm kimse ulaşmasın diyeeeeee:KK70::KK70:

dedimmm ünlüyümmm kaldırdımmm kimse ulaşmasın diyeeeeee:KK70::KK70:

Bana isminin bas harfini soyle yeter iki isimliysende ilk ismin bas harfi...Bak sadece bir harf neler degisecek gor bak yaw girip google da turkiye lions temsilcilerini bile arastirdim bak aslinda bende sizdenim hem aslan burcuyum hem galatasarayliyim yani ordan bisey yapamazmiyiz ayagimiz alissin ben jelesec

Bana isminin bas harfini soyle yeter iki isimliysende ilk ismin bas harfi...Bak sadece bir harf neler degisecek gor bak yaw girip google da turkiye lions temsilcilerini bile arastirdim bak aslinda bende sizdenim hem aslan burcuyum hem galatasarayliyim yani ordan bisey yapamazmiyiz ayagimiz alissin ben jelesec
yok valla yazmam tanırlar dışardan okuyan olur:)))))))))) heryerimm orji diye biliyorlar rezil olamam kayınvalidem duyarsa boşatır oğlumun paralarını estetikde yiyor diyee:KK70::KK70::KK70:

şaka yapıyorummm çok güldüm iki gündür M misch yazdım faceden okuyanlar dışarıdan manyak bunlar diyordurr:KK70:

Bak azicik ciddi olunca nasil yola geldinnn..size gider lazim kizim yoksa yola gelmiceniz hahaaa...ay kim ne derse desin disardan biz egleniyomuyuz ona bakalim..ben cok civitmisim dunden beri azicik agir olmam lazim sanki:KK37::KK53:

X