Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

allah allah duymamıştım bunu hiç..okul başarısını etkileyecek düzeyde bi sorun var mıo_O..
Okulu sevmiyor. Ders yaptıramıyorum. Onuda geçtim 3 ü hala hangi tarafa doğru yazıcam 6 nın göbeği hangi taraf diye soruyor. İbrahim bilgen i tv de dinledim. Aynen bu konuya dikkat çekti. Anlattıkları kızımda vardı bende götürdüm ve gerçekten yanılmamışım.
Bu arada adam daha nelerrrr dedi neler. Test te çıkmayan kalmamış. Aileyi, okulu, çocuğu resmen bütün özeli okudu adam testi yanımızda açıp bakarak. Şok oldum

Evetttt. Dün gece onca yorgunluğuma rağmen bir kısmını, bu sabahta kalan kısmını okudum bitirdim ödevimi.
Şimdiiiiiiiii dünün kritiğini yapayım.
1- misch canım epey gözden düşmüşün. Doktorda boşu boşuna içim içimi yemiş yokluğumda misch almış başını gidiyordur diye. Yakıştıramadım.
2- Marco önce kıl oldum sana. Ortalarda yoksun yoksun dün bir çıkmışın böyle 1.ciliğe oynamalar falan. bütün vahşi duygularım :KK62:ortaya çıkıyordu kiiiiiiiiiiiii beni sevdiğini ve özlediğini içeren mesajları gördüm.:KK15: sevgim çağlaya çağlaya büyüdü sana doğru. favorimsin canım biriciğim.
3- Jelo sen buralara uğrarmıydın. Hadi uğrardın da iki kelamdan fazla yazarmıydın. Dün bir gelmişin ortalığı karıştırmışın. Efendim kimmişsin. Ben seni burdakilerden bilem önce tanıyorum belkide. Yani sana bişiler sorup sorup dururdum. Ama gül cemalini cemalide geçtim muteşem vucudunu bir türlü göremedim. Niye ? Bana bi garezin mi var. sevmiyon mu beni:KK61:
4- Pukka bacım sen de arada kaynamışın bea. Dün marco ile jelo ezmiş geçmiş seni de misch ide.
5- uygulama sen bulaşma buraya kardeş. Hanımlığınla ve güzel yüzünle sen daha iyilerine layıksin.
6- Sterile noldu. Kaç gündür yok. Gelip filipinli ile ilgili dertlenir gene. kötü günde ara soor akıl danış sonra ortalarda görünme. yok öyle :KK62:
7- black te bir orda bir wats da. ilgi kaymış neti bahane ediyo gibime geliyo. kulağını çekecem bir.
SON SÖZ : Kızlar ne kadar çatlakta olsanız, hepinizi çok seviyorum. Görüşemedim mi özlüyorum. Sizi iyiki tanımışım. Canlarım benim. :KK36:

N naz70 o kadar işim varki buraya girersem kalır diye bakmadım ama kahve içirken şöyle geyiğe bakım dedim senin mesajını gördüm açtım hemen yazmadan duramadım nazım:KK24: valla kızlar sakın bi yere taşımayın bu muhabbeti hiç bir yerde böyle olmuyor sizlerin bu sayfayı bizim eski tayfayla geyik sayfamız vardı bir günde 25.sayfa yazdığımızı biliriz ama sonra face,whatsup, dedikkk taşıdık muhabbeti k.k sayfamız kaldı :KK14: ahanda linkini atım sizlere boş vakitte bakın ne dedikodular vardı valla cem yılmaz show halt etmiş:KK53:

nazo sen beni niye göremiyon kiii izlemeye almadık mı birbiririmizi :KK59: ben geyiği severim nerede geyik nerede ekşın ben oradayımmm:KK76:

Selammmm güzel,hafif deli bayanlar:KK36:

çok sayfa atlamış bildirim 67 :rolleyes::-) okusam akşam olur,okumasam dedikodu var mııı merak ederimmm offfff paffffffffff:KK23:

N naz70 o kadar işim varki buraya girersem kalır diye bakmadım ama kahve içirken şöyle geyiğe bakım dedim senin mesajını gördüm açtım hemen yazmadan duramadım nazım:KK24: valla kızlar sakın bi yere taşımayın bu muhabbeti hiç bir yerde böyle olmuyor sizlerin bu sayfayı bizim eski tayfayla geyik sayfamız vardı bir günde 25.sayfa yazdığımızı biliriz ama sonra face,whatsup, dedikkk taşıdık muhabbeti k.k sayfamız kaldı :KK14: ahanda linkini atım sizlere boş vakitte bakın ne dedikodular vardı valla cem yılmaz show halt etmiş:KK53:

nazo sen beni niye göremiyon kiii izlemeye almadık mı birbiririmizi :KK59: ben geyiği severim nerede geyik nerede ekşın ben oradayımmm:KK76:
al beni de al. izlemiyomusun ki . ben seni izliyorum. tekrar kontrol edecem.
bizde mail grubu dedik. olmadı burda daha rahat ettik. umarım sonra yazmalar azalmaz. ilk heves geçmez. çünkü gerçekten herkes çok tatlı ve iyi niyetli burda. hepsini seviyorum. ilgi sevgi yazma azalırsa cidden üzülürüm. ay duygusalımdır yengecim ben. ağlarım bak:KK42:

çok sayfa atlamış bildirim 67 :rolleyes::-) okusam akşam olur,okumasam dedikodu var mııı merak ederimmm offfff paffffffffff:KK23:
oku oku bitmiyo jelo. dünden beri perişan oldum. burdan başka bişi ile ilgilenmez oldum. iş arkadaşım laf soktu az önce. dünyaya dön de az çalış biraz dedi.

bizde mail grubu dedik. olmadı burda daha rahat ettik. umarım sonra yazmalar azalmaz. ilk heves geçmez. çünkü gerçekten herkes çok tatlı ve iyi niyetli burda. hepsini seviyorum. ilgi sevgi yazma azalırsa cidden üzülürüm. ay duygusalımdır yengecim ben. ağlarım bak:KK42:
ahahahah ben seni kabul etmemişim izlemeye almammışım:)))))))))kesin erkek sandım seniii yoksa izlerdimmm :KK70::KK70::KK70:

aldım şimdi bak seksüüü fotolarımaaa:cool:

bak beni anca şimdi almışın izlemeye . pufffff. o kadar vakit izleme beni kaale alma. yalvart sonra zorla izle.
benim gibi alıngan ve sevgi arsızına bu yapılır mı . yapılmazzzzzzzzzzzz :mad:

valla kızlar sakın bi yere taşımayın benden demesi olmuyor k.k gibi asla,bizler burada resmen akşam ediyorduk gül gül pc başında sonra tele sarılıyordukkk o kadar keyifliydi, bende yengecimm bu arada:KK19:

ahahahah ben seni kabul etmemişim izlemeye almammışım:)))))))))kesin erkek sandım seniii yoksa izlerdimmm :KK70::KK70::KK70:

aldım şimdi bak seksüüü fotolarımaaa:cool:
erkek mi sandın :KK57: ayol resimlerim var sayfamda. Ne erkeği. ayy yoksam resimlerde adam gibi görünüyorum. şişko inik yanak ve iğrenç göz altlarımla.
neysem sen beni hiç kaale almamşın belli :mad: bu senin kayıbın canım. Neyse yanlışın neresinden dönsen kardır :rolleyes:

valla kızlar sakın bi yere taşımayın benden demesi olmuyor k.k gibi asla,bizler burada resmen akşam ediyorduk gül gül pc başında sonra tele sarılıyordukkk o kadar keyifliydi, bende yengecimm bu arada:KK19:
ay yengeç yengeci çekermiş. ben seni taaa baştan beri sevmiştim. neşeli çılgın hafif kaçık bulmuştum. Boşuna değilmiş :)

erkek mi sandın :KK57: ayol resimlerim var sayfamda. Ne erkeği. ayy yoksam resimlerde adam gibi görünüyorum. şişko inik yanak ve iğrenç göz altlarımla.
neysem sen beni hiç kaale almamşın belli :mad: bu senin kayıbın canım. Neyse yanlışın neresinden dönsen kardır :rolleyes:

yok ya şaka canımmm ya ben ayıptır yazması çok pöpüler üyeydim zamanın daaa şimdi artık yaşlandım amme hala çok gelir teklif arkadaş ekle izle diye bazen es geçebiliyorumm seni geçmek büyük ayıp 2008 li üyesin eskiler bende hep öndedir :KK19: döndüm döndümmm benimlesinnn naz:KK70:

yok ya şaka canımmm ya ben ayıptır yazması çok pöpüler üyeydim zamanın daaa şimdi artık yaşlandım amme hala çok gelir teklif arkadaş ekle izle diye bazen es geçebiliyorumm seni geçmek büyük ayıp 2008 li üyesin eskiler bende hep öndedir :KK19: döndüm döndümmm benimlesinnn naz:KK70:
:KK14: canım popülarite seni biraz kaldırmış mı ne . hani tam diyemedim sen anladın onu :KK70: çünküm akıllı kadınsın vesselam.
Pro üye sin diye dün epey laf dönmüş burda. Parayı veren düdüğü alır canım. bende olacam pro. bi kaç kere satın alıp pronun küpü olacam. o zaman gör bak bende kimselere yüz veriyomuyum.

:KK14: canım popülarite seni biraz kaldırmış mı ne . hani tam diyemedim sen anladın onu :KK70: çünküm akıllı kadınsın vesselam.
Pro üye sin diye dün epey laf dönmüş burda. Parayı veren düdüğü alır canım. bende olacam pro. bi kaç kere satın alıp pronun küpü olacam. o zaman gör bak bende kimselere yüz veriyomuyum.
ha ha ha ha anladım anladım valla bi orası kalkıkdır bende estetiğe gerek yok:KK70:
pro olmak ehhh ayrıcalık tabi kırmızı oluyonnnn:cool:

Okulu sevmiyor. Ders yaptıramıyorum. Onuda geçtim 3 ü hala hangi tarafa doğru yazıcam 6 nın göbeği hangi taraf diye soruyor. İbrahim bilgen i tv de dinledim. Aynen bu konuya dikkat çekti. Anlattıkları kızımda vardı bende götürdüm ve gerçekten yanılmamışım.
Bu arada adam daha nelerrrr dedi neler. Test te çıkmayan kalmamış. Aileyi, okulu, çocuğu resmen bütün özeli okudu adam testi yanımızda açıp bakarak. Şok oldum
Naz , kizim okumayi haziran ayind aokul kapanirken ozel ogretmenler ile sokmustu:))) okumayacagim ben , sacmalik diyordu, okumazsam senden ayri kalmam her gun seninle ise gelirim diyordu!!!!, ozel ogretmen, dershane vs hic bir sey islemiyordu... ama simdi univ birincisi, yuksek okulda yine oyleydi, lise de yine oyle, ortaokulda yine birinciydi.... ilkokul 5 e kadar rezaletti dehleye dehleye zor gidiyordu, ogretmeni diyordu ki, her cocuk okuyacak diye bir kaide yoktur , cocugu el becerisine yonlendirin diyordu!!!! kizim dikkat eksikligi icin tedavi gormedi, halen daha cok dikkatli oldugu soylenemez ama ilgide secicilik basladi, derslere yogunlasti, uzulme kizin icin, bu calisna annelerin cocuklarinda ve tek cocuk snedromunda olabiliyor sanirim.

PP kız Keira mı olacaksın ameliyattan sonra:KK8::KK8:..
ya bu arada ben senin yüzünü yakından inceleyemedim..varsa yakından, daha çok foto atsana bizim maillist'e..
insallah:KK70::KK70::KK70: cok alakasiz ama annem beni buna cok benzeiyordu millattan once( ben zayif ve bakimliyken) oysa hic bir zaman benzemedik burclarimiz disinda:KK70::KK70::KK70:

Dimyat mıydı o. olsun anladın sen onu. Konuyu çarpıtma. dün sana wats dan yazdım okumuşun ama cevap yok. aaa bi baktım uyumamış burda laflıyon. gözümden hiç kaçmadı bilesin :KK62: black e cevap veriyon ama wats dan.

kızım görmedim yeminle yaa...bi yandan burası bi yandan black bi yandan endo topiği fark etmemişim senin mesajları..
zaten her yere dağıldım diye performansım düştü yok..yoksa sona kalacak kadın mıydım..:KK62:

X