Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Okulu sevmiyor. Ders yaptıramıyorum. Onuda geçtim 3 ü hala hangi tarafa doğru yazıcam 6 nın göbeği hangi taraf diye soruyor. İbrahim bilgen i tv de dinledim. Aynen bu konuya dikkat çekti. Anlattıkları kızımda vardı bende götürdüm ve gerçekten yanılmamışım.
Bu arada adam daha nelerrrr dedi neler. Test te çıkmayan kalmamış. Aileyi, okulu, çocuğu resmen bütün özeli okudu adam testi yanımızda açıp bakarak. Şok oldum

peki nasıl bir çözüm önerdi?adam falcı filan olmasın:KK59:

@naz70 o kadar işim varki buraya girersem kalır diye bakmadım ama kahve içirken şöyle geyiğe bakım dedim senin mesajını gördüm açtım hemen yazmadan duramadım nazım:KK24: valla kızlar sakın bi yere taşımayın bu muhabbeti hiç bir yerde böyle olmuyor sizlerin bu sayfayı bizim eski tayfayla geyik sayfamız vardı bir günde 25.sayfa yazdığımızı biliriz ama sonra face,whatsup, dedikkk taşıdık muhabbeti k.k sayfamız kaldı :KK14: ahanda linkini atım sizlere boş vakitte bakın ne dedikodular vardı valla cem yılmaz show halt etmiş:KK53:

nazo sen beni niye göremiyon kiii izlemeye almadık mı birbiririmizi :KK59: ben geyiği severim nerede geyik nerede ekşın ben oradayımmm:KK76:

bizxim ortalamamız 30-35 sayfa arası:KK76::KK76: ay bunu da hırs yaptım..
çalışmıyodun hani ne işiymiş bunlar..ben hayatımı evimi açtım, sen de kerpetenle laf söküyoruz:KK53:

bak beni anca şimdi almışın izlemeye . pufffff. o kadar vakit izleme beni kaale alma. yalvart sonra zorla izle.
benim gibi alıngan ve sevgi arsızına bu yapılır mı . yapılmazzzzzzzzzzzz :mad:

naz uygulamadan sonra şimdi de jelo'ya yakınlaşma çabaları içindesin..anlamadım sanma:p:KK59:

Özelden attım adını ve adresini.
Videolarına bak google dan. Adam çok eykileyici konuşuyor. Çok karizmatik. İnanılmaz. Ancak özgüven tavanda.
Konuştuk konuştuk bana döndü kızınızı çözecez tamam da siz ilaç kullanıyormusunuz, kullanmıyorsanız kullanmalısınız dedi. :KK45: Halbuki gayet normal davranmaya özen gösterdimdi:KK70:

aağbi her mesajda yakışıklı karizmatik demişsin..adam o yüzden antidepresan önerdi sana demek ki bi sakinleşlesin diye:rolleyes:
ay nazım sana takılmadan edemiyorum..alınmıyosun di mi..
kızlar sınırı aşıyosam siz de kusura bakmayın hep iyi niyetimden:KK53::KK53:

canlarıııım öğlen çok sevdiğim bir büyüğümle buluşup yemek yedik.açık havadaydık yani cok yakından gördü ..2 yılı gecti gorusmeyeli..laf arasında aynısın hiç değişmemişsin dedi..
sol yanağımda zaten olan çukurluk (avurt) artmış görünüyo zaten..bazı aynalarda mor gibi koyu duruyo hatta..aman neyse ne ya..sonucta kimse fark etmediğine göre kotu bi goruntu de yok..bu antidepresan boyel bi şey..kötü de olsan aman hayat güzel şebelekliği yapıyor insanda..:confused:
yalnız maşallah vurayım tahtaya uygulamanın gözler ne güzel olmuş..simetrik şiş yok gergin..daha guzel olsun inşallah..

canlarıııım öğlen çok sevdiğim bir büyüğümle buluşup yemek yedik.açık havadaydık yani cok yakından gördü ..2 yılı gecti gorusmeyeli..laf arasında aynısın hiç değişmemişsin dedi..
sol yanağımda zaten olan çukurluk (avurt) artmış görünüyo zaten..bazı aynalarda mor gibi koyu duruyo hatta..aman neyse ne ya..sonucta kimse fark etmediğine göre kotu bi goruntu de yok..bu antidepresan boyel bi şey..kötü de olsan aman hayat güzel şebelekliği yapıyor insanda..:confused:
yalnız maşallah vurayım tahtaya uygulamanın gözler ne güzel olmuş..simetrik şiş yok gergin..daha guzel olsun inşallah..
gordun mu bak? o ameliyat parani ban averseydin, yine ayni kalacaktin:))) hec olmazsa bir garibana ameliyat parasi vermis olup hayira girecektin:KK53::KK53: kimse fark bile etmiyor cunku zaten 25 liktin hala 25 liksin:KK59:
bence annem burnumuzu benzetiyro da kirilmayayim diye soylemiyor:rolleyes::rolleyes::rolleyes: hep koca burunlu yamuk dudakli kizim diye sever beni:KK62:

senin de güzellll yüzün gözlerin canımmm amme en güzel benimmm :)))))))

Sen dereceyi falan unut artik seni dis kapinin mandali ilan ettim bugun.misch sende de nasil bir cene varsa kandirmisin jelesecide hepsini yazdim kara kapli defterime tek tek soracam hesabini:KK62::KK62:

özelden ne diller döktüüü jelomm seni görmezsem gözüm açık gider dedi:)))))))))))

özelden ne diller döktüüü jelomm seni görmezsem gözüm açık gider dedi:)))))))))))

Ha haaa dokulun iste boyle anlayalim bizde kim neymis boyle....Dur bir dakka sen mischle aramimi bozmaya calisiyorsun yoksa tamam bende sevmem onu ama arkasinda da is cevirmem bana kisaca deli marko derler sagim solum belli olmaz ha ahaaa

Ha haaa dokulun iste boyle anlayalim bizde kim neymis boyle....Dur bir dakka sen mischle aramimi bozmaya calisiyorsun yoksa tamam bende sevmem onu ama arkasinda da is cevirmem bana kisaca deli marko derler sagim solum belli olmaz ha ahaaa
jelo burada bir jole markasi vicik vicik bir sey:))) dunurrr dunurrr sana jelo demesinler bak aliniyorum
jello.jpg

kız sen kimi seviyosun..harcadın herkesi:KK70::KK70:

X