Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Bu dr un yerini bana ozelden bir ara yazarsan sevinirim ama yetiskin icin degildir degil mi o?
Yetişkin için canım.
Çocuklarda sadece dikkat eksikliğine bakıyor. Bu test abdd uygulanan testin aynısı. Tr de bi tek bu almış uygulama hakkını. Çocuk, ergen, büyük her biri için dr var burda. Bir klinik. Başındafa bu dr. Bulunuyor.

Genetikmiş genelde. Kızın sana çekmiştir.
Test acaip bişi. Resimler, örüntüler, şekiller, okuma, yazma ve sözlü yapıldı
Keske bana cekmeseymis, maalesef yegenimde de vardi,o tedavi oldu, bizim tum sulalede olabilir ...

Supermis, bende gitmeliyim mutlaka bana ozelden yazarsan cok sevinirim, gerci bu yasa kadar dikkatsiz dikkatsiz yasadim ama olsun bundan sonra belki duzletirim isi

Keske bana cekmeseymis, maalesef yegenimde de vardi,o tedavi oldu, bizim tum sulalede olabilir ...
80 ile 96 sayfa arasını okuyamadım. Ne çok y
Konuşmuşunuz ya. Offff. Yarın okuycam artık. Uykum geldi. Yanlız misch gibi hırs yapıp rüyama girerse nolacak

Tamam uyu canim, cok yorulmussundur
Özelden attım adını ve adresini.
Videolarına bak google dan. Adam çok eykileyici konuşuyor. Çok karizmatik. İnanılmaz. Ancak özgüven tavanda.
Konuştuk konuştuk bana döndü kızınızı çözecez tamam da siz ilaç kullanıyormusunuz, kullanmıyorsanız kullanmalısınız dedi. Halbuki gayet normal davranmaya özen gösterdimdi

Tamam uyu canim, cok yorulmussundur
Yatıyorum canım. Delimiyim neyim bunca yorgunluğa bu saate kadar uyumayıp buraya takılıyorum. Allahım bana akıl ver, bir aymazlı bir umursamazlık ver. Yoksa bu merak, bu hırs asıl beni bitirecek.
İyi uykular sanada bacım. Bye

Iyi uykular canim benim, seni cok ozlemistim ama ben bile uyuyakalmisim 1kac dakika

Beni gorse belki direk bakirkoyde oda ayirtir bana

Midyat ne kız, Dimyat o ah ben olmasam ben ben ben
sabah 6.30 kalktım okuyorum..koptuk gidiyoruz hadi ahyırlısı...

Sabah köründe düştük yollara. 11 de teste girdi. 1 de çıktı. Randevu 4 de idi. Dr. Tv ye çıkmış ertelendi. Girdik 7 de. Çıktık 8 de. 11 de eve dönebildim. Çok yoruldum

aa o ne yaaa butun gun gitmiş resmen..y.yazgan'a mı goturdun?

Tabii ki buradayim,sen gelemden uyurmuyum ben?

PP kız Keira mı olacaksın ameliyattan sonra..
ya bu arada ben senin yüzünü yakından inceleyemedim..varsa yakından, daha çok foto atsana bizim maillist'e..

Nazım, canım cananım,ışığım, sabah şekerim nerdesin.
kızın için özel eğitmen önerdiler mi?bir yakınımın çocugunda da vardı benzer durum, uzun süre özel bir merkeze gitti şimdi gayet iyi..ondaki cok belliydi üstelik..senin kızdaki gizliymiş..coğu çocukta vardır o kadarı canınızı sıkmayın.

paşam, marcom, gönlümün sultanı , nurum bugün uslu olucam şımarmıcam hiç ,sıralamada beni unutma

blackim su interneti bi halletsen de bitse bu hasret..whatsuppda yazma özürlüyüm..yanlış gidiyo hep niye yanlış yazdım diye sinir yapiyorum..daha buyuk bi telefon alacağım bi dahakine..seviyorum senibebeğim.

PP m tatlı çatlağım, fedakarım, vefakarım, sadık yarim, gel hadi bekliyom

Printim , yılın annesi, en güçlü kadını,patilerin dostu,bitanem arada bir yazıyodun yazmaz oldun.özelse maillistten yaz gelişmeleri..

ay daha da güzel söz kalmadı dağarcığımda..bi yalakalık geldi üstümeüstünüze afiyet..

jelo'mu ve uygulama'mı unutmuşummm ...bütün sözleri de bitirdim üstelik..
jelo bugün öğrenicem kim olduğunu
uygulama resim eklemeye devam et lütfen

işlerim var görüşürüz sonra.

herkesede mavi boncuk dağıtmışın ha
bi dürüst ol. gerçek yüzünü göster. kimi ne kadar seviyon 1.cilik kaygın olmadan belirt

Evetttt. Dün gece onca yorgunluğuma rağmen bir kısmını, bu sabahta kalan kısmını okudum bitirdim ödevimi.
Şimdiiiiiiiii dünün kritiğini yapayım.
1- misch canım epey gözden düşmüşün. Doktorda boşu boşuna içim içimi yemiş yokluğumda misch almış başını gidiyordur diye. Yakıştıramadım.
2- Marco önce kıl oldum sana. Ortalarda yoksun yoksun dün bir çıkmışın böyle 1.ciliğe oynamalar falan. bütün vahşi duygularım ortaya çıkıyordu kiiiiiiiiiiiii beni sevdiğini ve özlediğini içeren mesajları gördüm. sevgim çağlaya çağlaya büyüdü sana doğru. favorimsin canım biriciğim.
3- Jelo sen buralara uğrarmıydın. Hadi uğrardın da iki kelamdan fazla yazarmıydın. Dün bir gelmişin ortalığı karıştırmışın. Efendim kimmişsin. Ben seni burdakilerden bilem önce tanıyorum belkide. Yani sana bişiler sorup sorup dururdum. Ama gül cemalini cemalide geçtim muteşem vucudunu bir türlü göremedim. Niye ? Bana bi garezin mi var. sevmiyon mu beni
4- Pukka bacım sen de arada kaynamışın bea. Dün marco ile jelo ezmiş geçmiş seni de misch ide.
5- uygulama sen bulaşma buraya kardeş. Hanımlığınla ve güzel yüzünle sen daha iyilerine layıksin.
6- Sterile noldu. Kaç gündür yok. Gelip filipinli ile ilgili dertlenir gene. kötü günde ara soor akıl danış sonra ortalarda görünme. yok öyle
7- black te bir orda bir wats da. ilgi kaymış neti bahane ediyo gibime geliyo. kulağını çekecem bir.
SON SÖZ : Kızlar ne kadar çatlakta olsanız, hepinizi çok seviyorum. Görüşemedim mi özlüyorum. Sizi iyiki tanımışım. Canlarım benim.

Midyat ne kız, Dimyat o ah ben olmasam ben ben ben
sabah 6.30 kalktım okuyorum..koptuk gidiyoruz hadi ahyırlısı...
Dimyat mıydı o. olsun anladın sen onu. Konuyu çarpıtma. dün sana wats dan yazdım okumuşun ama cevap yok. aaa bi baktım uyumamış burda laflıyon. gözümden hiç kaçmadı bilesin black e cevap veriyon ama wats dan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…