Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Beni şımartıyorsun marco :KK22: Beni sizler var ettiniz canlarım döndüm tabiki ama saat 01.08
Kimse yok danırım. Habire sayfaları okuyorum bitmiyo meret. Ne çok yazmışınız beaaaa. Bu bana yapılır mı:KK11:
Bak senin sadik yarin benim, sen gelmeden yatmadim,pencerede seni bekledim:KK22:

Ayy sen buralardakısın. Önceki sayfaları okuyim derken senin burada olduğunu görmemişim. Biz senle gecelerin kadınıyız. El ayak çekildikten sonra daha da coşuyoruz
Tabii ki buradayim,sen gelemden uyurmuyum ben?

hahaha catlaklaaarrrr...beni de kendinize benzettiniz uyuyamıyorum bak yattım gene kalktım..:KK70::KK70:
atladığım yerler var mı diye geriye bakıoym..:cool::cool:
Sırf hırstan. Fazla hırstan yağ da kalmamış zayıflıktan kopacan. Kendi kendini yiyosun.

Naz kizin naisl? Doktora gitmistin sanirim, black kizi goturdun demis mische ama ben anneni gotureceksin diye hatirladim

Naz kizin naisl? Doktora gitmistin sanirim, black kizi goturdun demis mische ama ben anneni gotureceksin diye hatirladim
Sabah köründe düştük yollara. 11 de teste girdi. 1 de çıktı. Randevu 4 de idi. Dr. Tv ye çıkmış ertelendi. Girdik 7 de. Çıktık 8 de. 11 de eve dönebildim. Çok yoruldum

Sabah köründe düştük yollara. 11 de teste girdi. 1 de çıktı. Randevu 4 de idi. Dr. Tv ye çıkmış ertelendi. Girdik 7 de. Çıktık 8 de. 11 de eve dönebildim. Çok yoruldum
Yorulursun tabii kolay degil:KK43: test nasilsi? Sorulari calsaydin ya ,bende yapardim:KK57:

X