Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

aah aah..ben olmasam nicedir haliniz..gözünüz kulağınız dikkatiniz her şeyinizim sizin..marco hariçç..marco gitsim..ııhmm hımhh gitsin abnne banne..:KK11:
Valla sen olmazsam ne yaparim bilmem, ben isde de hep boyleyim:KK17: Alinin alacagini veliye yaziyorum, velinin verdigini,yazmayi unutuyorum, sirekttte hep acik var:KK17: Allahtan ki asil muhasebe sirketi londra da benden cikan hatalari duzeltiyorlar yoksa battik battik:cool:

M misch bak ne kadar dikkatlisin, ben kizin uyeligini dune ait sanmistim, ama yine de imkansiz 8 gunde o yuz ve aklinda hic soru isareti olmamasi, amiyat sonrasi insan da sislikler inevek mi, boyle mi kalacam vs diye bir spikoloji olur gibime geliyor, yani ben ameliyattan sonra duzenli olarak hergun aglayacagim size:KK60::KK17:

bence de cok zor canım iyileşemsi o sürede...
yorgun düştüm resmen..
yatıyorum kızlarrrrr..
iyi geceler hepinize.
.arkamda okuyamadığım daha da kötüsü cevaplandıramadığım onlarca mesajla gidiyorum..gitmek zorundayım..:KK61::KK61:

Ya ama kiz kendi demis dun profildeki resim 8 gunluk halim diye cok iyi dehilmi 8 gun icin sizce
8 gunde oyle olmasi mumkun degil gibime geliyro, bir de insan ameliyattan once en azindan bu ameliyati olmus bir kisi ile yani @misvh ile konusmaliydi cunku, ben olsam, o dr un hastasi ile konusmaya calisirdim.

bence de cok zor canım iyileşemsi o sürede...
yorgun düştüm resmen..
yatıyorum kızlarrrrr..
iyi geceler hepinize.
.arkamda okuyamadığım daha da kötüsü cevaplandıramadığım onlarca mesajla gidiyorum..gitmek zorundayım..:KK61::KK61:
Tabii tabii git sen, beni boyle oksuz birak, zaten steril print ile naz da yok:cry::cry:

Valla sen olmazsam ne yaparim bilmem, ben isde de hep boyleyim:KK17: Alinin alacagini veliye yaziyorum, velinin verdigini,yazmayi unutuyorum, sirekttte hep acik var:KK17: Allahtan ki asil muhasebe sirketi londra da benden cikan hatalari duzeltiyorlar yoksa battik battik:cool:

hımm..ben işte çok pimpirikliyimdir..uzun yıllar yöneticilik yaptım..şimdi de küçük bir birimin sorunlusuyum.personelin yaptığı yanlış yoneticiye patlar o yuzden kontrol ederdim tek tek..hala da oyleyim..bendeki anksiyeteyi tetikleyen iş olmuştur aslında..
bak en azından bu konuda rahatsın:KK70::KK70:

hımm..ben işte çok pimpirikliyimdir..uzun yıllar yöneticilik yaptım..şimdi de küçük bir birimin sorunlusuyum.personelin yaptığı yanlış yoneticiye patlar o yuzden kontrol ederdim tek tek..hala da oyleyim..bendeki anksiyeteyi tetikleyen iş olmuştur aslında..
bak en azından bu konuda rahatsın:KK70::KK70:
Benim aklim 5 karis havada, sirkette en yetkili ve en agir is bende, sozum ona hic hata yapmamam gereken bir yerdeyim ama yillarca memuriyet yapmisim, parayla hesapla hic isim olmamis, o yuzden degisik geliyor bana... Senin isin dsha zormus, beni bir gunde atarlardi senin yerinde olsam, eism bile atti zaten bir kete isten beni:KK70:

Tabee tabee amacimoyle tas gibi kalmak,erken yat,erken kalk,saglikli beslen,spor yap, hic gerek yokken cekirtir etini ki iyice gencles.... Bi moruklayacagiz, millet beni anasi sanacak onun.... Bizimde kendimize bakmamiz lazim:KK9::KK9::KK9:

hahaha catlaklaaarrrr...beni de kendinize benzettiniz uyuyamıyorum bak yattım gene kalktım..:KK70::KK70:
atladığım yerler var mı diye geriye bakıoym..:cool::cool:

hahaha catlaklaaarrrr...beni de kendinize benzettiniz uyuyamıyorum bak yattım gene kalktım..:KK70::KK70:
atladığım yerler var mı diye geriye bakıoym..:cool::cool:
:KK53:Uyuma ki cirkinles:KK53: Hatta simdi bir kavanoz nutella al gel, sabahlayalim seninle,,, 1 ayda super guzellesirsin:KK62:

:KK53:Uyuma ki cirkinles:KK53: Hatta simdi bir kavanoz nutella al gel, sabahlayalim seninle,,, 1 ayda super guzellesirsin:KK62:

reflüm var yersem uyuyamam:KK12::KK12:

şımardığım için marco beni en aşağıya almış..yarın daha mütevazi olucam hiç şımarmıcam.:p:p:KK73:.hadi optum bu kez cidden gidiyom..:KK5:

canlarımmm ben geldiiiiim.:KK49::KK49:kimse merak etmemiş mi beni..:KK62::KK62:
bugun izin aldım..sabah SGK ya gittim bizim kadın sigortalıydı zaten, kanun değişti, yeni kanuan göre işlem yapılsın istedim..formu aldım geldim kadına imzalattım tekrar gittim.daha onlar bile bilmiyor uygulamayı birlikte öğreneceğiz dedi görevli..neyse..ordan geldim meme ultrasonu cektirdim..normal sonuç..mamografiden vazgectim.
cuma günü parça alınacak, endometrium biraz kalın.dr tereddüt etti ben de alın parça dedim..Cuma'ya anestezi alcam yani..
siz ne yaptınız?şimdi dönüp okuyayım bakayım neler yazdınız..:KK36::KK37:
Geçmiş olsun canım. İnşaallah bişey yoktur. Tedbiri elden bırakmamak iyi. İçin rahat eder, psrça aldırmakla en iyisini yapmışsın.

sen doğruları söyledin niye bozasın aramızı..saf gibi ben de onları çok seviyo hep özlüyodum..maymun gözünü açtı bi kere..siz varsınız artık benim için:KK59::KK34:
Ayyy okuyup en son cevaplarımı yazim dedim. 98 sayfa doldurmuşunuz ben yokken utanmadan. Oku oku bitmiyo.
Ancak bu mesajı görünce hemen cevap vermem gerekti.
Sen değil miydin onlarda kim benim için varsa yoksa sen ile black ve steril diyen. Sürekli arkalarından konuşan. Ne çabuk satıldık.
Hade pukka sürekli yazar her yazılanı da beğenir, yani bayağı bi yalakadır. Ya öbürleri. Uygulama ile marco ve jelo kaç kere buradan yazdılar sana. Onlar bugün var yarın yok. Gene kalırsın elimize. Midyata giderken eldekinden olma canımcımcım:KK62::KK62::KK62:

Kiskanc olan naz di ssna ne oldu simdi..Saka maka naz olmayincada hic okuyasim gelmiyo burayi meger ne cok sevmisim onu:KK51::KK51:
Ayyyy kıyamammm. Bende söyleniyodum bu marco da nerden çıktı şimdi, misch in gönlünün tahtına oturdu diye.
Meğer onun gönül sultanıda benmişim. Öpim dur:KK15:

nazzzz nazzz eve dön cok ozleik seni.Tulay eve don gibi oldu ama neyse iste..Kimse yok gene:KK61::KK61:
Beni şımartıyorsun marco :KK22: Beni sizler var ettiniz canlarım döndüm tabiki ama saat 01.08
Kimse yok danırım. Habire sayfaları okuyorum bitmiyo meret. Ne çok yazmışınız beaaaa. Bu bana yapılır mı:KK11:

X