Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

tatlım kız martta olmuş üye..nisan ayındayız..tarihleri karıştırmış olmayasın...
Tabii ben kalmisim martta, kiza ayip oldu, ozur diledim zavalli kiz, neye ugradigini sasirmistir
Ama cok suhpe etmistim ondan, ben de ameliyat olacagim ve uyeligimi ameliyat oncesi acip , herkes ile tek tek yazistim, anlamak icin.... Yani burayi okuyup ,kimseye sormadan direk ameliyata girmeyi dusunemezdim

M misch bak ne kadar dikkatlisin, ben kizin uyeligini dune ait sanmistim, ama yine de imkansiz 8 gunde o yuz ve aklinda hic soru isareti olmamasi, amiyat sonrasi insan da sislikler inevek mi, boyle mi kalacam vs diye bir spikoloji olur gibime geliyor, yani ben ameliyattan sonra duzenli olarak hergun aglayacagim size

aah aah..ben olmasam nicedir haliniz..gözünüz kulağınız dikkatiniz her şeyinizim sizin..marco hariçç..marco gitsim..ııhmm hımhh gitsin abnne banne..

Ya ama kiz kendi demis dun profildeki resim 8 gunluk halim diye cok iyi dehilmi 8 gun icin sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…