Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

allahım şükür..kan ter içinde en son sayfaya gelebildim nihayet..fakat kzıları dolaştırmak için cıkacağım birazdan sonra da spora gideceğim..yine yazacaksınzı bi sürü şey , yine geriden geleceğim bir sürü atladığım mesaj olmuştur eminin..e naz print ve black bugün hiç yazmamışlar mı

yazmadilar onlar , senin spora gitmeni bekliyorlarmis, seninle konusmak istemiyorlarmis ban aozelden oyle yazmislar

sen git kemik yasini olctur kesin 25 cikarsin korkma

canım benim o senin kemiklerinin güzelliği
şaka bi yana benim sürekli gittiğim bu hastane erhan beyin de ameliyatlarını yaptığı hastane..ameliyattan önceki zamanlarda kontrollere filan gittiğimde 3 kez yaşımı tekrar sormuşlardı, forma bakıp.inanamamışlar yanlış yazıldı zannetmişler..şimdi boyle yazınca da şımarıkça geliyo haklısınız..ama beni siz şımarttınız yoksa yazmazdımfakat erhan bey ameliyat ettikten sonra bu bilgileri de genel hasta dosyamın içinde topluyolarsa şimdi diyecekler ki estetik olmuş da ondan genç duruyorkimseyi inandıramam da..

ben sahitim estetikten once de cok genc gozukuyordun, uzgunum bu ameliyat seni 1 yas bile genclestirmedi cunku cok genctin zaten

yazmadilar onlar , senin spora gitmeni bekliyorlarmis, seninle konusmak istemiyorlarmis ban aozelden oyle yazmislar

vaaaaay demek öyle..üçü bir olduysa biz de burda 5 kişiyiz kendileri düşünsün artık.sen ben delikanlı marco uygulama jelesec..

ben sahitim estetikten once de cok genc gozukuyordun, uzgunum bu ameliyat seni 1 yas bile genclestirmedi cunku cok genctin zaten

şimdi bak bu haftas sonu 10 kişilik bir arkadaş grubum var onlarla buluşacağız..içlerinden 3 ü beni 22 yıldır tanıyor, iş yerinden.diğerleri de en az 10 yıl..her neyse..bunların hepsi birbirinden cin kadınlar..estetiğe meraklılar..bakalım fark edecekler mi ameliyatı?

sen doğruları söyledin niye bozasın aramızı..saf gibi ben de onları çok seviyo hep özlüyodum..maymun gözünü açtı bi kere..siz varsınız artık benim için
hahahha onlar yazmadi ki bana ozeldenben sirf kiskancligimdna yalan soyledim, blackin paketi bitmis ,Nazi ise hic goremedim bugun

merakla bekliyorum, bakalim ne olacak, bana da soyle bana da soyle bulusmadan sonra olanlari

arkadaslar uygulamanın son resmini gordum bayıldım..müthiş olmuş..baktınız mı siz de?

merakla bekliyorum, bakalim ne olacak, bana da soyle bana da soyle bulusmadan sonra olanlari

söylerim canım..
gözlüğü çıkarıp makyaj yapamamaktan sıkıldım..lens takardım genelde hafta içi..hafta sonu gözlüklü gezerdim..şimdi atamadım gözlüğü..ya hep yan yatıyorum ondna mı geç iniyo ödemlerim..

hahahha onlar yazmadi ki bana ozeldenben sirf kiskancligimdna yalan soyledim, blackin paketi bitmis ,Nazi ise hic goremedim bugun

yok ya ben biliyorum neyin ne olduğunu sen rahat ol..şimdi kendini kötü hissettin suçu üstleniyosun ama hiç gerek yok tatlım..

doku hasari dedi bir arkadasim, eger dr hizli yaparsa ameliyati dokularda hasar oluyromus ve daha gec iyilesiyormus, seninkiler inmis gibi gorunuyro ama tam oturmasi yine de 3 ayi bulacak gibi gorunuyor, gozlukde mutlaka etkendir

doku hasari dedi bir arkadasim, eger dr hizli yaparsa ameliyati dokularda hasar oluyromus ve daha gec iyilesiyormus, seninkiler inmis gibi gorunuyro ama tam oturmasi yine de 3 ayi bulacak gibi gorunuyor, gozlukde mutlaka etkendir

evet canım onla ilgili heralde ya da uygulanan yöntemler farklı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…