Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

ben geldimmm:) kizim dun roma dan gelmisti gece gec saatte , bende tum gun irteydim gorememistim kuzumu:) bir kac saat oturduk iste basbasa:))) ama okudum yazdiklarinizi haberiniz ola, misch hakikkatten yazdiklarini okurken cem yilmaz in senin ogrencin oldugunu dusunmeye basladim:KK70::KK70::KK70:

kediden korkarım valla oyle dehleyemem..bakışları hepsinin cok sert iran kedisi hariç..
bizim büyük olan gece yatmaz bizle huyludur hanfendi....yatana kadar elimi kolumu yalamak için yataga cıkar ..sanırım sol kolumu sevgilisi sanıyor..hoyratça çekip yalıyo üstünde uyuyo filan, gayet mutlu yani onunla birlikte..
küçük bizle yatıyo..o çok bağımlı insana..onsuz uyuyamam gibi geliyo..eşimin yanına geçmişse gece uyanıp alıyorum yanıma..eşim de kendi tarafına alıyo..paylaşamıyoruz .gece uyanıp seviyourm bazen.zaten hemen gobek açar..
sonra karı koca akşam furby le oynuyoruz..tuhaf bi ciftiz galiba..:KK53::rolleyes::KK73::KK73: hakkım aslında birincilik ..

Hakkaten ha sevimli ailesi sizi :) Birincilige alistin ama bence oylama yapmaliyiz demokratik olmali hersey:KK59:

MARKO PASA MARKO PASA canim cigerum,neredesin? sana face den yazdim ,cvp yok, viberden aradim cvp yok, sonra da gel beni cekistir burada askolsun:KK12:

ben geldimmm:) kizim dun roma dan gelmisti gece gec saatte , bende tum gun irteydim gorememistim kuzumu:) bir kac saat oturduk iste basbasa:))) ama okudum yazdiklarinizi haberiniz ola, misch hakikkatten yazdiklarini okurken cem yilmaz in senin ogrencin oldugunu dusunmeye basladim:KK70::KK70::KK70:

yok kız havalara sokacaksınız beni bi şey zannedecem kendimi..benim de doğal halim bu senin gibi..bi hadtalıgına gitmemiş miydi kızın??ay hep yagmurda mı gect i yoksa?

yok kız havalara sokacaksınız beni bi şey zannedecem kendimi..benim de doğal halim bu senin gibi..bi hadtalıgına gitmemiş miydi kızın??ay hep yagmurda mı gect i yoksa?
yok yok cok yeteneklisin, kizim 3 gunlugune gitmisti:KK43: makarnalari sevmis evet hep yagmurlu gecmis:KK43: hem bend egoremiyorum kuzumu, baska sehirde okuyor, simdi easter tatili diye yanimda, goreyim biraz istedim

Peganum yok hic eee kiz akli basinda burayi okuyunca dehsete kapilmistir:) pukkanin bana dedigi gibi bunlarin estetige degil beyin nakline ihtiyai var diyodur ha haaaaa

X