Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

canımmm..beni yaşatan sizlersinzi
cıkıyorum şimdi..ordan pilatese gececeğim..
optum hepinizi..

Sen anlarsin neden degistirdigimi tabi en cin sensin:) seni bugunun cini seciyorum sen o topun ustunde yuvarlwnip duruken bile burayi dusunursun simdi..spor yapiuosu erken yatiyosun sigara icmiuorsun elin sicak sudan soguk suya girmiuor sen degil ben mi genc kalicam

Ay simdi kimse yok benim uykum geldi ben uyurum simdi onlar cikar ortaliga ama ben gene gunun degelenedirmsini yaparim bu sefer kibar olacagimi sanmiuorum

Ay u kedi benim mahfetti yatagin tam ortasina yatiyor kenara koseye kivrilmaktan heryerim agriuor yagmu yaginca yataktanda cikmiuor hic bana mi benzemis ne

nazzzz nazzz eve dön cok ozleik seni.Tulay eve don gibi oldu ama neyse iste..Kimse yok gene

hahahahavalla burayı düşündüm pilateste..eve geldim eşim yemek yememiş..önüne koymazsan aç kalır bişey de demez..yemeğini ısıtırken içten içe kızdım buraya yazmamı geciktrdi diye

az da yiyorum onu unutmuşssun

ruhunuzu okuyorum kızımmm korkun benden...
mesele bu değil mi...

Kiskanc olan naz di ssna ne oldu simdi..Saka maka naz olmayincada hic okuyasim gelmiyo burayi meger ne cok sevmisim onu

nazla black nerde ve print...print bebelerden basını kaldıramıyo ok..diğer ikisi nerde..kaçıp birlikte ameliyat mı oldular acaba

hahaha..oncağız kedi ne yer kaplayacak..bendeki 25 kiloluk biri diğeri 6 kilo..buyuk olan verev yatınca yatak bitiyo zaten..bazen inat ediyo kalkmıyo da, rüşvetle kaldırıyorum ancak..

kızım sen de avustralya saatine göre yasıyosun..gunduz uyuyup gece yasarsan olacağı bu

uykumu duzene sokmaya calisiyorum valla uykumda kacti gene halbu ki 5 de kalktim ama
Pukka zaten sadece ben kalinca arkasina bakmadan kacior.ne yapalim iliskimiz cok yoprandi heyecan kalmadi
Ama eksik bugun herkes gene ben ciksam dolusur hepsi ama

uykumu duzene sokmaya calisiyorum valla uykumda kacti gene halbu ki 5 de kalktim ama
Pukka zaten sadece ben kalinca arkasina bakmadan kacior.ne yapalim iliskimiz cok yoprandi heyecan kalmadi
Ama eksik bugun herkes gene ben ciksam dolusur hepsi ama

sanmam PP (artık pukkaya böyle diyecem..bana 5 harfliden fazla nizckle gelmeyin) de herkese her an yetecek çene var ve seni ayrı tutuyo bilesin
ben şimdi üç harflilerden naz'ı ve blacki taciz edeyim..korktun mu naz

hahaha..oncağız kedi ne yer kaplayacak..bendeki 25 kiloluk biri diğeri 6 kilo..buyuk olan verev yatınca yatak bitiyo zaten..bazen inat ediyo kalkmıyo da, rüşvetle kaldırıyorum ancak..

Ay benim kinin umrunda degil inan biraz itekliyince tek gozunu acip oyle ters bakiyoki vazgeciyorum.onada sorsan lutfetmis evinde yasamama izin veriyor:)Seninkilere yatak alsana gidip orda yatsinar esek kadar olmuslar artik

Ay benim kinin umrunda degil inan biraz itekliyince tek gozunu acip oyle ters bakiyoki vazgeciyorum.onada sorsan lutfetmis evinde yasamama izin veriyor:)Seninkilere yatak alsana gidip orda yatsinar esek kadar olmuslar artik

kediden korkarım valla oyle dehleyemem..bakışları hepsinin cok sert iran kedisi hariç..
bizim büyük olan gece yatmaz bizle huyludur hanfendi....yatana kadar elimi kolumu yalamak için yataga cıkar ..sanırım sol kolumu sevgilisi sanıyor..hoyratça çekip yalıyo üstünde uyuyo filan, gayet mutlu yani onunla birlikte..
küçük bizle yatıyo..o çok bağımlı insana..onsuz uyuyamam gibi geliyo..eşimin yanına geçmişse gece uyanıp alıyorum yanıma..eşim de kendi tarafına alıyo..paylaşamıyoruz .gece uyanıp seviyourm bazen.zaten hemen gobek açar..
sonra karı koca akşam furby le oynuyoruz..tuhaf bi ciftiz galiba.. hakkım aslında birincilik ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…