Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Black le konuşurken bi ara teli kaptı elimden kızım. Yeter ne çok yazdı bu tel bana lazım diye. Black e kızgın

ya bel

iyiymiş..burası 100 sene sonra bile o noktaya gelmez..bir suru gruptan mail vs geliyor, hayvan sever oldugum için..dehşet haberler var..okumuyorum artık direk siliyorum.kafamı kuma gömüyorum..
burada hayvalar gercekten cok degerli, benim kedimde cip var, sigortasi var, ayriyetten sattigimiz veya satin aldigimiz hemen hemen her hayvanda cip ve sigorta var, regsiter ofise kayitlilar, kan kanseri vs her turlu testleri yapiliyor, maalesef kedimi evde tutamadim, kedim hamile, onu ultasona goturecegim randevu aldim, ultason 400 tl, yani burada herkes kendi beslegidi canliya deger veriyor, ucretsiz verme olayina tamamen karsiyim, ucretsiz versem ya yerlerse? cinli kayniyor buralar? ayriyetten kanunu satis yaptigin takdirde 7 seceresini biliyorsun kisinin neredeyse.... breeder yani ureticiler yani ciftlestirip satanlar bu ulkeye vergi oduyor vs, yani bu bir meslek dali, bu sistem burada cok guzel oturttulmus ancak hala daha adoption yani evlatlik alma olayi olmazsa barinaklarda uyutuluyorlar

Bende öyle ya. Yanlız akşamları çok fena oluyo. Kimseyle ilgilenmeden çat çat yazıyorum. Kızım bağırıyo bir yandan, annem sesleniyo oralı olmuyorum. Evde isyan çıkacak

hahahah...daha gec saatte gel:) el ayak çekilince..ben olmasam da gece kuşları marcoyla pukka var..
annen sizinle mi..ne guzel..benimki başka sehirde..

Benimkide öyle. Özel okula gidiyo. Çocuk 4 de çıkıyo özel öğretmene gidiyo. İlkokul 1 den beri böyle. Yazık çocuklara
vallahi cok uzuluyorum tr deki cocuklara, yaris ati gibiler, burada dershaneye hic gitmedi, ozel ogretmen sadece yuksek okulda bir doktordan ders aldi, sinavlara hazirlanirken hepsi bu...

Bende öyle ya. Yanlız akşamları çok fena oluyo. Kimseyle ilgilenmeden çat çat yazıyorum. Kızım bağırıyo bir yandan, annem sesleniyo oralı olmuyorum. Evde isyan çıkacak
Hahahaha sen yokmusum kiz bidiikkkgulmekten oldurdun yineee

hahahah...daha gec saatte gel:) el ayak çekilince..ben olmasam da gece kuşları marcoyla pukka var..
annen sizinle mi..ne guzel..benimki başka sehirde..
Canım eşim burda olmadığında bana geliyorlar ya da ben kızımla ona geçiyorum. Yanlız kalamıyorum evde. Öyle bir korkum var. Hırsızdan değil üç harflilerden korkan bi çatlağım
Annemlerin katdeşimin ve bizim ev yürüyerek 5 dak. Anca sürer

Canlarim kazen ozelxen yazmisti cep tlfnu uygulamasini kapattik benimkini mi kapatmislar anlamadim zor yaziyorum atti yine bikac kez

N naz70 seni kiskaniyordur kizin, kizim kucukken kimse ile konusmama izin vermezdi, internete girmeme de kizardi, 15 yasina dek bu olay boyle surdu bende

süpermiş canım..allah hep beraber nice guzel upuzun yıllar nasip etsin..
üç harfliler mi ?alemin..aman neyse fazla konuşmaya gelmez bu konular..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…