Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

benim kiz italya da yemek yemis:)))))))))))) ceyrek dilim pizza ama hic begenmemis hihohahahhah

napolide yediğimiz pizzayı hala unutamadık..el yapımı , malzemelerin hepsi doğal..mmmhh..olsa da yesek..bir iştahım açıldı ki sormayın...

Kızım hepimizin adını niye söylüyon. Burası mail grubumu. Ay biri streile burda gözetlendiğimizi desin. Kaybetti kendini

Kızım hepimizin adını niye söylüyon. Burası mail grubumu. Ay biri streile burda gözetlendiğimizi desin. Kaybetti kendini

kızım sen de niye soyleyip dikkat çekiyosun..özelden yazdımdı ben acil olarak..dun biz de onun adını demişiz.o da deniyo sanmış..daha başka şeyler diyecekken zor engel oldum.yüreğime iniyodu

kızım sen de niye soyleyip dikkat çekiyosun..özelden yazdımdı ben acil olarak..dun biz de onun adını demişiz.o da deniyo sanmış..daha başka şeyler diyecekken zor engel oldum.yüreğime iniyodu
Ay hadi ya. Ben demedim adını dimi. Yok yok. Dememişimdir

geri dönüp bakmaya cesaretim yok..en çok ben cınlattım kulagını nerde bu kız diye..işte hep iyi niyetimden
Sensindir o. Bazen kaybediyon kendini. Yazık steril de napsın adet böyle dedi zar. Nereye kaybolduki o hem.

Printtttt nerdesin. Bi geldin bi gittin noldu. Bebler mi ağladı.
Özledik dün seni ihmal etme bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…