Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Ay kıyamam. Şaşkın şaşkın bakın ma yaw. Git hadi kitap falan oku. Ne bilim tv seyret. Kalma buralarda yanlız
Iyi geceler canim,kitap okuyamam, esim yanimda uyuyor isiga acamam ,sabah 4.30 da londra daki binaya gidecek o,bende 8.30 da ise yani yarin sirket yine bende (( internetten estetik cerrahi arastiririm yine:))) optum canim iyi uykular dilerim

Kizlar burasi haftada 500 sayfa olmazsa bende marco degilim.Cevap haklarim dogmus kimse yokken laflari sokup kacmam lazim
Naz bu kadar kiskanclik iyi degil bak sirani bil
Misch bir mail organizasyonu yapti sanirsin kk ya alternatif klup kurdu
pukka cok akilliyim havalalarinda ama bizzat saydim eksik tahtalarini
black canim sana gene kiyamiycam hadi gene iyisin..
Ay burasi super olmus her mesaji okudum gozumden bisey kacmadi

günaydın kızlarr....
marco dün niye yoktun bakıyım..
naz'ın sırasını bilemeyeck neyi var ki, sonuncu sırada
sen kıyamadın ama biz toplanıp black'i dövdük dün..
sutyen salladığımı da gördün di mi marco

uykusuzum bu ara yine..dün kapatıp yattım PC yi hemen uyuyamadım..oyle hadi uyuyim artık deyip ışığı kapatınca olmuyo..film izlerken kitap okurken filan sızmam lazım..

bu arada bu sayfayı kimse bulamaz rahat olalım kızlar..olmadı adını değiştirir "brüksel lahanasını sevenler grubu" filan yaparız..kimse gelmez..bi print gelir belki..

öğlen bi seans bel için gideceğim..tüm yağalrım gitmez inşallah bana lazım. hala kararsızım aslında

akşam spora başlıyorum tekrar, zumbaya gideceğim.yarın pilates...akşamları geç gelri sızarım artık..siz de bensiz kaynatırsınız burayı
öptüm hepinizi....

Dun aksam hem tv izledim hem biseyler okudum daldimmi gidiyorum oyle gene sabahladim ve uykum yok muhtemelen ben saat 8 olmadan bayilirim.zaten sensiz tadi olmazdi(sakin ustune alinma sirf naza giciklik olsun diye yazdim)o yuzden bisey kaybetmis olmam
Bende sutyen salladim malum benim memeler mudahaleli en cok benim hakkim sutyen sallamak :)

bel icin degil ama karin icin gitmek istitiyebilirim
bir ara musait olunca yeri ve fiyati yazarsan sevinirim.

parantez içi yazılanlar yok hükmündedir anlayan (naz) anlamıştır zaten
sahi şimdiye kadar sallamadığın kabahat

bak bak bakkkk. sen bi gir şöyle bakın, oku, lafları sok gene çek git. yemezler canım. dün bahsettiler seninde bir tahtan eksikmiş. Bak beni en az çatlak seçtiler. Sen açık ara 2. liğe layık görüldün. bi düşün canım niye acebeeeeeeaaaa

Ayy mischhhhh. ya alemsin sen. Vallaha koptun gülmekten. Brüksel lahanası iyi espri idi. Ay sen benden çatlaksın kesin. bükemediğin eli öpecen bak öptüm

aaa başlarım zumba na da pilaterine de. biz napcaz burda sensiz
Zaten hemen uyuyamıyomuşun. bir yarım saat takılır öyle yatarsın. Bak wats dan olmadı telden arar arar rahatsız ederim. Tam bir sapığımdır icabında. Delletme beni.
( bu arada ne güzel yağların var. bir seans da bitiyo etiyo. benim 10 seansda gram gitmiyolar. Eee yıllanmışlar ancaım onlarda haklı)

benim gönlümün 4 mevsimi o, öyle gördüm öyle sevdim
ay 4mevsim gönlünün sultanıymış. Ayol kadının çok lu kişiliği var. (4mevsim, elite,pukka vs. vs. vs.)Hangi birini sevecen. Sen beni sev. Bak burdan kovulmayan bir benim . İstikrarlı, kararlı, kk yönetimi tarafından sevilen, benimsenen. ( yakında gerçekten atacaklar, başka isimle girmek zorunda kalırsam parolam : 1. ci belli 2.kim kızlar dır. tüm kızlara duyurulur.

coklu kisilik renkli kisiliktir kocam bile hic sikilmiyor yanimda , hatta mevlut e gitsem millet bana gulmekten dua okuyamiyor:)))) @ beni sevinnnnnnnn

buranin en neselileri M misch ve steril print:))))))))) @ naz ne kadar ugrassan zir deli listesine ancak son siradan girebiliyorsun, nedense seni cok hanimefendi goruyorum ben:)))) black benden bile negatifmis, onu gorunce comagimi sakladim, marco normal gorunuyor ama biraz eski doktorundna konu acarsak normallik felan kalmiyor hihohahhahahha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…