Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Bak ilk goz agrin benmisim demekki. Ama sanırım sadece platonik düzeydeydi önceleri
Tabii platonik, ulthera yaptiracaktim senin yazdiklarini okuyunca vazgectim, yag koydurtacaktim gecen sene marco nun yazdiklarini okyunca vazgectim

Hıhahahaaa. Misch in rüyasına girip kabusu olmaya gidiyorum:KK53:
İyi uykular kalanlara. Elite sende yat. Yarın işe
İn yokmu senin

Valla senle ikimiz gece kuşları romantik romantik takılıyoruz bu saatlerde.
Sonra misch im tatlı, prnt im tatlı, matkom bi tane. Boşuna uykusuz kaldığımla kalıtorum

Yatmadınmı sen daha. Bak sinsiyeee. Nasılda gizlice izliyo beni

hahahahah..kızım bitireyim de yatayım dedşm..yoksa o kalan sayfalar gece kovalar beni..sen bi tane yazmışın ben 10 tane..e tabi geriden gelirim biraz..ayrıca elektrikleri kesmişsin mesaj yazdırmıyosun..5sn bekleyin diyo yazamıyorum..neyse fiyatı bastırıp parayı alacam o pro karttan..

hahahahah..kızım bitireyim de yatayım dedşm..yoksa o kalan sayfalar gece kovalar beni..sen bi tane yazmışın ben 10 tane..e tabi geriden gelirim biraz..ayrıca elektrikleri kesmişsin mesaj yazdırmıyosun..5sn bekleyin diyo yazamıyorum..neyse fiyatı bastırıp parayı alacam o pro karttan..
Cok ucuz yilligi 30tl , sen bastir al,bizim elimiz armut mu topluyor biz de aliriz hahahhaha

:KK57::KK57: Parayla değil mi yarın iki tane alacam bende

:rolleyes:Hahahha olur mu ya, en tatli sensin tabii ki

ya bu naz da heskes en çok onu sevsin istiyo..mavi boncuklu naz..
kızım yazmayın ya 6.30 da kalkıyorum ben..siz yazdıkca gidemiyorum..cevap haklarım doğuyor nazdan yana..:confused::confused:

ya bu naz da heskes en çok onu sevsin istiyo..mavi boncuklu naz..
kızım yazmayın ya 6.30 da kalkıyorum ben..siz yazdıkca gidemiyorum..cevap haklarım doğuyor nazdan yana..:confused::confused:
Napim küçüklüğüme dönün benim. Vardır bi aevgi eksikliğim falan. İdare ediverin artık

ahaaaa en sonuncu benim mesajım..yenisi gelmeden kaçtım.
son gülen iyi güler mühendis hanım..hahaha haha hah aha ha aha ..

X