Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

M misch sen spora gidersen ,ozleriz seni giridgin o makinaya acaba ameliyattan hemen sonr ayani bri kac gun sonr aben de griebilirmiyim ki? ne guzel sen yaglarin gidecek diye korkuyorsun, bende kilo kilo yag var keske hemen gitseler

sende yag mi var:))))))))))))))))))))))))))))))))) ayol 48 kilo cocukta ne yagi olur:)))))))))

Marco da öyle dedi. bi yerde hata yapıyorum ama nerde onu sorguluyorum sabahtan beri. bulamadım daha
keramet sütyendemi ki

valla don da sallasan olmaz sen hep hanimefendisin

m
Marco da öyle dedi. bi yerde hata yapıyorum ama nerde onu sorguluyorum sabahtan beri. bulamadım daha
keramet sütyendemi ki

Bak naz senle tek basina savasamiyacagi icin marcoya yardima geldim artik iki marko var ona
valla don da sallasan olmaz sen hep hanimefendisin

Pukka nazla yakinlasman dikkatimden kacmadi..Bundan sonra hep burdayim yeni uyeligimde mis gibi:)Artik hayata ve kk ya yeni bir baslangic yaptim

vııyyyyyyyyyyyyy anammmm neler olmuşşş..bensiiizzzz haaaaneyseee özet gecersenizzz affedecemmm.....ben simdi sterileme döneyimm hatta streil başında makinemle foto cekeyimm de tamm olsunnnn

geldim kızlarrrrr... bel yağlarımı yumuşattım inşallah..atmak için yağsız ve bol su diyetine ihtiyacım var fakat vücut adeta savunmaya geçti yağlı ballı yiyecekler istiyor..kaç gündür pastaları pizzaları götürüyorum.40 yıl aç kalsam pilav yemek aklıma gelmez, eşim için yapılan pilava bile göz diktim..güya evden enginar getirdim burda yemek için fakat zorla yedim..
öğlene kadar bir dilim kek ve kuruyemişi zaten lüplettim..bana bir haller oluyoooor...

Ayy mischhhhh. ya alemsin sen. Vallaha koptun gülmekten. Brüksel lahanası iyi espri idi. Ay sen benden çatlaksın kesin. bükemediğin eli öpecen bak öptüm

ben de seni öptüm o güzel nanaklarından

hahaha 9 gibi evde olurum..zaten anca o zaman kıvamına geliyor ortam..haftada 4 gün gidesim var..ben sizsiz yapamam ki zaten..fakat dün sana laf yetistricem diye telef olmuşum..yatıyım uyuyim dedim, bunlar şimdi arkamdan yazılayolardır di,ye uyku tutmadı..laflar beynimde döndü durdu..sabah nasıl yorgundum anlatamam..lpg masajıyla kendime geldim..cok rahatlatıyo yoguruyo insanı resmen super bişiy..

canım o gönlümün sultanıysa sen de benim ciğer paremsin..

marco delikanlı kızdır..icabında vurmu mu oturtur elleşmeyin

vııyyyyyyyyyyyyy anammmm neler olmuşşş..bensiiizzzz haaaaneyseee özet gecersenizzz affedecemmm.....ben simdi sterileme döneyimm hatta streil başında makinemle foto cekeyimm de tamm olsunnnn

canımcım anlatacak pek bi şey de yok..safi geyik oldu dün..arada seni andık

M misch sen spora gidersen ,ozleriz seni giridgin o makinaya acaba ameliyattan hemen sonr ayani bri kac gun sonr aben de griebilirmiyim ki? ne guzel sen yaglarin gidecek diye korkuyorsun, bende kilo kilo yag var keske hemen gitseler

doktora bir sormak lazım canım..ben burdakilere sorarım ama dr değiller ya doğru bilgi olmaz..
geelcem mutlaka spordan sonra..entelektüel hayatım bitti yani..filmler izler kitaplar okurdum..şimdi varsa yoksa siz

napiyosun çok merak ettim
seviyoz dedik ya qıs..
bisey yapmiyorum ki dogal halim yalniz evde idrar tahlili, seker tahlili bilumum tahlilleri yapiyorum ona bile guluyor yakin cevrem:))))))) ne yapayim dr u bekleyene dek, eve testler aldim, hallediyroum isleri

doktora bir sormak lazım canım..ben burdakilere sorarım ama dr değiller ya doğru bilgi olmaz..
geelcem mutlaka spordan sonra..entelektüel hayatım bitti yani..filmler izler kitaplar okurdum..şimdi varsa yoksa siz
okumussun okuyacagin kadar zaten:))))

m

Bak naz senle tek basina savasamiyacagi icin marcoya yardima geldim artik iki marko var ona

Pukka nazla yakinlasman dikkatimden kacmadi..Bundan sonra hep burdayim yeni uyeligimde mis gibi:)Artik hayata ve kk ya yeni bir baslangic yaptim
oooo yeni bir pasamiz olmus ama ben marko degil de tosun pasayi tercih ederdim

steril prints neredesin sen yaaa? goslerim yollarda kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…