Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

M misch bende cikayim,misafir gelecekmis,onlari karsilamaya gidecegim,bize gelen misafirler arabayla alinir arabaya birakilirlar, bak gor ne kadar misafir perverim

tamam canım izin verdim çık hadi.fazla gec kalma...şirket müdürü de benim..iç denetçisi de..e eğitimini aldım bunların..işi erbabına yaptırmak lazım..
optum canım.

tamam canım izin verdim çık hadi.fazla gec kalma...şirket müdürü de benim..iç denetçisi de..e eğitimini aldım bunların..işi erbabına yaptırmak lazım..
optum canım.
Tesekkur ederim, kizim hala makyaj yapiyor onu bekliyorum ,5 dk sonra hazir olacakmis:))) susli kokona

Biliyorum, aslinda en buyuk sorunum gozalti , ama madem o narkozu alacagim yapilabilirse hepsini yapsinlae diyorum.

Pukka ben buldum bana ne yapilacgini isaretleyi falan kendim yapicam nerden kac cm gerilecek nerden ne cikarilcak hepsini ben planliycam dr sadace benim dediklerimi yapacak tanidiginiz boyle bir dr var mi .????

Pukka ben buldum bana ne yapilacgini isaretleyi falan kendim yapicam nerden kac cm gerilecek nerden ne cikarilcak hepsini ben planliycam dr sadace benim dediklerimi yapacak tanidiginiz boyle bir dr var mi .????
Hahahhah yok oyle bri dr henuz dogmamis Dogmasini bekleyelim ameliyat icin

kıslar canlarr bu akşam yokum..hande altayalının son kitabına takıldım.öncekileri de okumuştum.seviyorum kadnın tarzını..bana bu akşamlık müsaade..meydan naz a kaldı diye içim içimi yese de riski göze alacağım..optüm hepiniziii..seviyorum sizi...(naz dahil)

Tamam canim,ben de fazla olamam zaten yolculuk hazirliklari ve evde bir suru misafirim var vee yarin gunduz de sirkette cook isim olacak yani yava syavas ayrilik vakti geliyor....

Vayy bizi hande diye bi kıza satttıııııııı. Unutmayın hızlar. Hande bizden değerlimiymişşşş değerliymişşşşşşş

Tamam canim,ben de fazla olamam zaten yolculuk hazirliklari ve evde bir suru misafirim var vee yarin gunduz de sirkette cook isim olacak yani yava syavas ayrilik vakti geliyor....
Ay pukkacım kıs özleriz seni. Mailden wats dan yazarsın ha. Hem merak edip hemde özleriz.
Bu arada gerçekten blavk le geçmiş olsuna gelecez sana. Belki uygun olursa misch de katılır bize.

Aa kıslart misch yok diye kimse de yok yaw.
Vay demek burayı çekip çekiveren bizi birbirimize bağlayan misch miş.
Allahım bu yükü kaldıramam ben.
Yeni topiklere yelken açacam. Kıymetimi bilecek beni de sevip bağrına basacak başka kıslar bulucam.
Black imide alim yanımda. O beni bırakmas.

Ayyy böylede rahatmış ya. Sevdiğim diziyi izliyorum, kızımla ilgileniyorum reklam arası gazete okuyorum. Kaç zamandır mailden burdan facelift topiğinden laf yetiştiricem diye kıslara kendini sevdiricem diye, misch i geçecem diye perişan oldumdu ya. Ayyy normal hayat ohh ne rahat

Ay pukkacım kıs özleriz seni. Mailden wats dan yazarsın ha. Hem merak edip hemde özleriz.
Bu arada gerçekten blavk le geçmiş olsuna gelecez sana. Belki uygun olursa misch de katılır bize.
Gelin tabii ki ,whatsaptan resim yollarim,haberlesiriz,bende sizi ozleyecegim.

Pukkapad tatlim gozaltinda ne yapilacakti

Günaydın kızlaaaaarrr,
Dün 20 sayfa okuyup uyuyakalmışım.Hep Naz'ın gözü değdi kesin..Ne gözz var kızda yaa..Bi de gözünün kapağını kaldırtsa demek ki aman vermeyecek bize..

Marco, hani bendim yedi renk
hani tende can idim
hani gündüz hayalin
geceler rüyan idim
ne oldu kıs..methiyyeler düzüyodun, seni de analizlerini de mantıklı sözlerini de çok beğeniyorum diye.Ne oldu da en favorim sensin demişsin maillerde ismi lazım olmayan şahsın birine..zengin diye mi ha söyle açık açık da bilelim.

priiiint geldi mi filo.ipadini bilgisayarını alıp kaçmadılar inşallah..çok mu yüz veriyosun diyecem ama insanın da içinde olacak..bizim kadınla el ense şaplağız, fırça atar bana sabah akşam, ağır kaldırtmam, yormam,boşver bugün salla gitsin işi evine erken git filan derim ama suistimal etmez yani..izinsiz bir şey asla almaz.neyse gelmişlerdir inşallah..doğum gününe geri sayım başladı mı kaç gün kaldı..

Naaaaz bensiz burda kendi kendine konuşan biri haline gelmişsin..Gerçekleri görmüşsün.Bi düşün bakalım ameliyat sonrası her gün bıkmadan usanmadan delimsirek yazılar yazıp mayayı kim hazırladı..sonra mail grupları olmadı burda ayrı sayfalar açıp betonu kim attı..görün bakın ilk buluşma organizasyonunu da kim yapacak..Yaaa anladın değerimi di mi..
o yüzden herkes en çok beni sevmeli sen şöyle bi geride dur bakalım..

Pukiii eğer amealiyat olmazsan o parayı kendi başına yiyemezsin haberin olsun.Hepimizin hakkı var onda.Bu da böyle biline

Blaaack minik kuşum bugün rahat dur.Doktorları taciz etmeden önce bi haber ver bize..Toplanalım bir karar çıkartalım ondan sonra harekete geç..lütfen bak..bak söz verdin ona göre..

günaydıınnn kuşlar.....

cook yogundumm gelemdimm azcık okuyabşldşm mailleri ve burayı iyi kaynatmışşsınız,sevindimm herkes iyi...
filo geldi ,getirmiş tableti .söyledim bir daha izin alacaksın dedim anında surat asıldı umarim yedirme anında performansı düşmez...ustalarla kavga ettim evin hali ne dedim ,15 ine öz verdin bitecek dedin diyorum,,eee abla bugün 15 i oldu mu ki diyoo bana yaaaa..ölür müsün öldürürmüsün evin fotolarını atacam görün bakalım ortada sadece çimento inşaat,mutfak yok döşeemelr yok duvar sıvalı halde ne o bitecek...doğum günü 23 ünde ayyyy nerden kalkıştım..

şimdi maile geçiyorum ,misch ,naz ve black foto atmış onlara yorum yazacam....byy.

23 üne yetişmezse ne olacak printcim..evde mi yapılacaktı dışarda mı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…