Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Hahahah seni cok sulu bulmus , o sevdigin marcon, bana oyle yaDi ozelden
sen ara bozmada bire birsin canım. ama yemezlerrrrrr. müh üm ya ondan en gerekli işi veriyo bana. toprak sulanmadan onun için boru döşenmeden üretim mi olur. ben işin omurgasıyım yani

canlarımmmmmmmm ( misch hariç)
ben öğlen yemeği yiyip ordan dilovasına gitcem. özleyin beni. (misch dahil)
akşam üstü ya da gece görüşürüz inşaallah.
Kendine cok iyi bak canimcim, ben de kalkip diger misqfirleri karsilayacagim ve ise gidecegim, esim acidi bana bugun gec gel dedi , beni de ozlesinler

Deli deliyi gorunce comagini saklarmis Ben seni gorunce espiri yetenegimi kaybettim, sen bu konuda dogal bir dehasin Ama ben saka yapamdim , benim yagim yeter hepimize

ama insansal yağ zaralıdır damarları filan tıkar..biz doğal ürün diyoruz zeytinyağından şaşmayalım.

bu sefer derken???
kaç kere kaçtın???
boşuna mı kafamız ütülendi bunca zamandır..naaayııır...
daha olmadı ben ameliyat edecem seni
Hahhaahah naz biliyor, silikon vs koyduracaktim , aldim paralari gittim doktora , doktor gerek yok dedi, guEl dedi, bend eyedim paralari.... Kac,adim aslinda dr yaptirma demisti, yok yok yaptiracagim insallah

sen ara bozmada bire birsin canım. ama yemezlerrrrrr. müh üm ya ondan en gerekli işi veriyo bana. toprak sulanmadan onun için boru döşenmeden üretim mi olur. ben işin omurgasıyım yani
Hahhahaha inanmazsan inanma , boruyu marco doseyecekmis Ama sen suku oldugun icin sulamayi sana vermis

Sen cana karatayi okumuyormusun? Kuyruk yagi, dogal yag yiyin diyorBenim kuyruk yagindan ne farkim var ki

dünyada bi tek o diyor zaten. karatay rejimi yapanlarda kolesterol tavan yapiyor....ay kuyruk yagını eve sokmazdım..annem kurbandan ayırmıştı bi kere kıyameti koparmıştım..çok kötü kokar o

N naz70 Jelesec kacmayacagim insallah.... Yani en azindan gozaltimda yapilacak islemi yaptirmayi cok istiyorum en buyuk sikayetim o, girmisken hepsini yapsinlar tabii ki, cunku M misch bilir ben igneden korkarim, bir igne ile halletsinler hepsini ... Az kaldi buyuk ihtimal haftaya bugun veya yarin ameliyat olacagim

dünyada bi tek o diyor zaten. karatay rejimi yapanlarda kolesterol tavan yapiyor....ay kuyruk yagını eve sokmazdım..annem kurbandan ayırmıştı bi kere kıyameti koparmıştım..çok kötü kokar o
Hahahahha kadin hakli koca prof olmus, siz benim yagimla kavrulun hem bana da iyilik yapmis olursunuz,

B black tulips canim nasilsin? Okudum kapsul olayini. Ama dun soyle internete baktim,bu is cozumsuz degil,bosa sikma kendini canim,ben arkandayim mutlaka Allah in izni ile sana en dogru cozumu bulacagiz

M misch bende cikayim,misafir gelecekmis,onlari karsilamaya gidecegim,bize gelen misafirler arabayla alinir arabaya birakilirlar, bak gor ne kadar misafir perverim

Hahhaahah naz biliyor, silikon vs koyduracaktim , aldim paralari gittim doktora , doktor gerek yok dedi, guEl dedi, bend eyedim paralari.... Kac,adim aslinda dr yaptirma demisti, yok yok yaptiracagim insallah

yani var ya..ameliyat olmadan dönersen ..elimizden çekeceğin var

göz altını tek önermiyolar biliyosun..neyse ben hiç karışmayayım..senin bedenin seninkararın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…