Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

cnm misch ben bilmiyorum 23 üne yetişmezse ne olacak coook uzaktan ankara dan gelecek misafirlerim var uçak biletlerini almışlar....dışarda yapma imkanım sıfır,ev dekarosyonun yani temalı süslemeyi eve göer bahçeye göre yaptılar...mahvoldum demektir..dua edelim de bitsin ..adam murfak dolapların gelse 24 saatlik işim var diyor eee ne zaman gelecek diyorum..ben nerden bileyim fabrika yapıyor diyor...peki niye sözleşmeye tarih yazdın ..lolo yapıyor..hep mi böyle esnaf ahlakı bilmem ki..ya da bana bölesi denk geliyor..sonra ben ,insanlardan kaçınca niye oluyorrr ayyyy bıktımm valla.

bu arada misch im beb ler 23 nisan doğumlu yaaa...normal gününden tam 7 hafta önce doğdular yaniii benim koyacağım isimleri bildiler tam 23 nisan doğalım da ATATÜRK çocukları olduğumuzu kanıtlayalım dediler.

onu diyecektim ben de unutmuşum son anda..Atatürk çocukları onlar....ne güzel bir günde doğmuşlar..boğa burcu hem de..7 hafta sonrasını mı saymak lazım yoksa

keşke bekleseydin canım dom gününden sonra girişseydin..bunların hepsi böyle..ama seninki sözleşmeli belki daha ciddidir..sözleşmede cezai şartlkar vardır ondan korkar mecburen yaparlar hiç endilenme..cok cektim ustalardan.her eve tadilat yaptırdık..

şimdilik çıkıyorum kılar..kadın var bugun onunla hasbıhal edeyim pasta börek yiyeyim
optum hepinizi..

Mischim sen yoktun dun yoklugunun yarattigi psikolojiyle ben ne yaptiimi biliuormuyum.kala kala nazla black kalmisti ne yapaydim sence mecbur onlara sardim :)Akilim adamim ,sensin bizim onderimiz cok yasa misch cok yasa misch

Mischim sen yoktun dun yoklugunun yarattigi psikolojiyle ben ne yaptiimi biliuormuyum.kala kala nazla black kalmisti ne yapaydim sence mecbur onlara sardim :)Akilim adamim ,sensin bizim onderimiz cok yasa misch cok yasa misch

hah şöyle.anladımdı zaten bi kafa karışılığı olugunu..aman akil adam deme ya

kizlar oldukca yogunum maalesef okuyamadim gecmis mesajlari, benim tr ye gelisim yaklastikca islerim de yogunlasti, sirket hesaplarini iyi yapmam gerekiyro maalesef. simdilik son kararim kalsik ve lipo burun olmayacagim ,burun u cikarttim aradan

kizlar oldukca yogunum maalesef okuyamadim gecmis mesajlari, benim tr ye gelisim yaklastikca islerim de yogunlasti, sirket hesaplarini iyi yapmam gerekiyro maalesef. simdilik son kararim kalsik ve lipo burun olmayacagim ,burun u cikarttim aradan

iyi yaptın..bunca yıllık burnun..goze carpan bişiy yok..
iş konusunda ahım tuttu..ama takıntıların azaldı gibi işe konsantre olunca

göz kapak ameliyatımdan önceki halim için bulabildiğim bir kaç resmi ekleyeceğim kızlar..nası yorgun ifade var gorursunuz..benim album zaten buyudukce buyudu..ailem arkadaslarım da girdi işin içine:)) küçük bir facebook yarattım:))

iyi yaptın..bunca yıllık burnun..goze carpan bişiy yok..
iş konusunda ahım tuttu..ama takıntıların azaldı gibi işe konsantre olunca
misch iyi halt ettin, yanimizdaki arkadas bir hafta daha uzatmis tatilini yani hala tr de, esim fabrikaya gitti, burasi bana kaldi delirecegim

bende gormeliyim mutlaka, benim en buyuk sorunum gozaltim asiri yorgun bitkin mutsuz gorunuyorum

misch iyi halt ettin, yanimizdaki arkadas bir hafta daha uzatmis tatilini yani hala tr de, esim fabrikaya gitti, burasi bana kaldi delirecegim

ahahaha..iyidir çalışmak kızım..az zaman kaldı diye tozunu attırırtdın buranın yoksa..allah bize yardım ediyo

print canım mailden yorumda bulunmuşun resimlerime.
her teşhiste haklısın. bana epey bişi gerekiyor. klasik lazım. göz altı üstü lazım. klasikte o da oluyodur sanırım. gıdı boyun hepsi lazım. yakından ve bazı ışık altındaki aynalarda rezil gibiyim. uzaktan iyi duruyorum.
neyse Allah başka dert vermesin. milletin suratı yanıyo. kolu bacağı kopuyo. Allah affetsin bizde doğal süreç olan yaşlanmayı kabullenemeyen tipleriz.
print cim evde usta olması berbat bişi. bende bilirim. çok çektimdi. şimdi de dişçimden çekiyırum. Adama düşün 20 nisanda dedim. ki yetiştirsin. hala bişi yok ortada. aradım bugün ben yetiştiricem 20 sine diyor. İyi de daha son şeklini alacak, cilaya gidecek. takacaksınız. kaldı 6 gün bunun biride pazar dedim. hala merak etmeyin diyor. O kadar sakin konuşan karizmatik biri ki ( misch yine dr yi yakışıklı mı buldun diycek) kızamıyorum da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…