Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

ay muhasebe iyiydi sulamanın yanında. hem finans işini hallediyodum ben. benden gelecek bana gidecekti ayol

müşteriler gokten mi inecek..sarı sayfalı telefon rehberlerinden mi arayıp bulacam..muhasebeci işte..vizyon yok kadında ben ne yapayım...
daha şirket kurulmadan birbirimize düştük..
kızım onu başka birine verecez. bilgisayarda olacak telleri felan. sana çıktı veririz eline. gidersin işte.

Ingiltere de bir cok ciftlik var, eminim fransa da da vardir, gidip herseyini organic kolayca alanilirsin, ama estetik ciftiligi henuz yok hic bir yerde sanirim, gecen gun melek in programinda bir kadin cokd egismis, kocam onun resmini cekip getirmis bana:))) kendisi oysa hic anlamaz bu isleri ama o bile begenmis. Muhasebeyi bana vermedigin icin cok tesekkur ederim.yoksa ciftlik batardi

kızım onu başka birine verecez. bilgisayarda olacak telleri felan. sana çıktı veririz eline. gidersin işte.

hani bilgisayara gerek yoktune oldu..gereksiz istihdama karşıyım bizim cebimizden çıkacak o paralar..kendi yağımızda kavruluruz..herkes bi kaç işi birden yapsın..tabi bazı kronik tembellere zor gelebilir..

Herkese tünaydın

puko canımcım yazdım BenToprak ğa faceden dönsün sana bildiririm direk onla yazışırsın resimleşirsin dünürüm

nazim seni sulama kanallari isi icin dusunuyorum oda bir muhendislik sonucta muhasebe isleri yaramaz sana muhasebeyi pukkaya birkalim ki toptan isflas olsun :)
Muhasebeyi bana birakmayinnnn, batariz toptan, esim bile hario haril muhasebeci ariyor, adamcagizi batirdim gibi bir sey

biz doğal üretim yapmıycakmıydık. Yoksam doğal olanı alıp bambaka birine dönüştürme işi için mi çiftliğimiz. kafam karıştı yaw

hani bilgisayara gerek yoktune oldu..gereksiz istihdama karşıyım bizim cebimizden çıkacak o paralar..kendi yağımızda kavruluruz..herkes bi kaç işi birden yapsın..tabi bazı kronik tembellere zor gelebilir..
Benim cokkk yagim var, mumkunse benim yagimla kavrulalim

biz doğal üretim yapmıycakmıydık. Yoksam doğal olanı alıp bambaka birine dönüştürme işi için mi çiftliğimiz. kafam karıştı yaw
Prints, yemekte dogal ,insanda dogal olmayandan bahsediyor, dogal insanlari alip, gerecegiz, dolduracagiz vs,

Herkese tünaydın

puko canımcım yazdım BenToprak ğa faceden dönsün sana bildiririm direk onla yazışırsın resimleşirsin dünürüm
Ayyy sagol dunurum valla her gece ruyama girmeye basladi, basladim kacma ki irma yollari aramaya yine Bu sefer olsam ameliyat iyi olur yoksa esim iyice alay edecek benimle

misch canım bilgisayarcı olarak senin kocayı buldumdu zaten. ağacın altında yatacağına o bu işlere bakacak.
pukka estetik işine beni bulaştırmayın. doğal ürünler çiftliği olsun. marco da öyle sandı da sulama işini verdi bana en son.
bi daha print düşünsün napcaz

canlarımmmmmmmm ( misch hariç)
ben öğlen yemeği yiyip ordan dilovasına gitcem. özleyin beni. (misch dahil)
akşam üstü ya da gece görüşürüz inşaallah.

ay deliii..kızım gittikçe esprili oluyosun..beni takip ettiğin için hep
Deli deliyi gorunce comagini saklarmis Ben seni gorunce espiri yetenegimi kaybettim, sen bu konuda dogal bir dehasin Ama ben saka yapamdim , benim yagim yeter hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…